Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

taki który w formie czyści wszystko z tyłu, a nawet mądrze wprowadzi piłkę do ataku.

tak poza tym to marudzi, zawsze się spóźnia z Nigerii, a przy pierwszej możliwej okazji przejdzie do rywala zza miedzy

No i to jest odpowiedz, dzieki :) Ale przy pierwszej okazji do ŁKSu? eeee ;)

 

Smetek, widac, ze bracia ;)

Odnośnik do komentarza

Gorzów! - Co?! - 3:0!

 

30 sierpnia 2008, 19:10 - Łódź

Widzew Łódź 3-0 GKP Gorzów Wielkopolski

Przemysław Oziębała 16, Marcin Robak 21, 90

 

Widzew: 13. Maciej Mielcarz - 28. Łukasz Broź, 4. Ugochukwu Ukah, 19. Piotr Stawarczyk, 17. Tomasz Lisowski (87, 6. Wojciech Jarmuż) - 16. Adrian Budka (79, 10. Stefano Napoleoni), 8. Łukasz Juszkiewicz, 18. Mindaugas Panka, 14. Łukasz Masłowski - 20. Przemysław Oziębała (63, 9. Łukasz Mierzejewski), 22. Marcin Robak.

 

GKP: 23. Dawid Dłoniak - 24. Krzysztof Michalski, 18. Robert Gaca, 15. Adam Więckowski, 17. Michał Sudoł (47, 13. Damian Szałas) - 14. Łukasz Maliszewski, 8. Adrian Łuszkiewicz (88, 4. Josef Petřík), 7. Szymon Sawala, 22. Paweł Kaczorowski - 19. Piotr Ruszkul (76, 9. Krzysztof Kaczmarczyk), 21. Emil Drozdowicz.

 

żółte kartki: Ukah, Broź - Więckowski.

 

sędziował: Jacek Zygmunt (Jarosław).

widzów: 5000.

 

Czy ja śnie? Kolejne 3 pkt i druga pozycja w tabeli :) W dodatku sami napastnicy strzelaja dla nas bramki ;] Robak ma już na koncie 6 goli w barwach Widzewa :)

Odnośnik do komentarza

No jeszcze zanim do tej Legii odszedł, to już z formą było gorzej... No nic, liczę, że Robak nie zapomni także w Ekstraklasie jak się strzela bramki. W końcu już w niej trochę nastrzelał.

 

Tymczasem Widzew otworzył nową wersję strony internetowej. Działa okrutnie wolno. Liczę, że to efekt jakiś prac na serwerach, bo jak tak ma być, to to jest śmiech...

Odnośnik do komentarza
No i Kuklis wypożyczony do Bełchatowa z opcją pierwokupu. Dla mnie trochę mało zrozumiała sytuacja, ale co poradzę :/. Mógł dostać jeszcze jakieś szanse, bo to naprawdę dobry zawodnik :].

 

A może to on sam nie chciał u nas dłużej grać? Tym bardziej, że to wychowanek rywala z za miedzy...

Odnośnik do komentarza

Nikt nie pisze o ostatnim meczu, to może ja coś napiszę...

 

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 2:1

 

Bramki:

1:0 Oziębała (6)

2:0 Ukah (70)

2:1 Wieprzęć (85) - karny

 

Składy:

Widzew: Mielcarz, Budka, Ukah, Stawarczyk, Lisowski, Masłowski (65, Mierzejewski), Juszkiewicz, Panka (68, Bednar), Napoleoni, Oziębała (87, Jarmuż), Robak.

Stal: Wietecha, Wieprzęć, Lebioda, Uwakwe, Adamczyk (60, Walat), Jeżewski (78, Sałek), Bartkowiak (76, Karcz), Piszczek, Krawiec, Maciorowski, Ławecki.

 

Żółte kartki:

Masłowski, Budka (Widzew), Jeżewski, Piszczek, Ławecki, Krawiec (Stal)

 

Sędzia:

Marcin Rogulski (Warszawa)

Widzów:

4000

 

Dzięki wspaniałej TVP dane mi było obejrzeć ten mecz w tv. Nie widziałem innych spotkań w tym sezonie, więc swoje spostrzeżenia opieram tylko na tym jednym spotkaniu.

 

Budka - jak zwykle świetny. Szybki, dobry drybling, taki standardzik ;) Bardzo dobrze spisywał się na prawej obronie.

Napoleoni - stary dobry Stefan, rewelacyjna technika, dokładne podania, dośrodkowania. Szkoda, że nie strzelił bramki, a miał ku temu okazje. Po jego dośrodkowaniu Stawarczyk zgrał piłkę głową i Ukah strzelił. Stefano powinien bić rożne i wolne, kiedy nie decydujemy się na strzał. Radzi sobie z tym o wiele lepiej niż Lisowski. Co ciekawe, w końcu widzę Stefano, który się wraca i walczy w defensywie, co było ostatnio nie do pomyślenia. Kolejny plus, że jest w dobrej kondycji, wytrzymał kondycyjnie takie bieganie.

Stawarczyk, Ukah - jednak niezbyt pewni, zdarzają im się błędy. Jak ten z 85 minuty, kiedy Ukah dał kwasa i Stawarczyk ratował się faulem i przeciwnik miał rzut karny.

Panka - nie do końca jestem do niego przekonany. Niby po dobitce jego strzału padła pierwsza bramka. Zrobił ładny zamach, czym zmylił obrońcę, ale dlaczego strzelał wprost w środek, w bramkarza, zamiast posłać piłkę na długi słupek bramki.

Juszkiewicz - jakiś taki niewidoczny

Oziębała - cieszy, że chłopak dostaje szanse, strzela bramki. Może być z niego pociecha.

Robak - słabszy występ chyba, bo raczej niewidoczny. Miał kilka okazji do strzelenia bramki, zabrakło trochę szczęścia, innym razem opanowania, bo widać było, że za wszelką cenę chce strzelić bramkę.

Bednar - zastanawiałem się czemu siedzi na ławce, w obliczu, gdy nie ma Brozia i mógłby grać za Budką po prawej stronie. Wprowadzony do gry w zasadzie niewidoczny, niczym się nie wyróżnił. Szkoda, bo liczyłem, że będzie grał jak w czasach, gdy ostatnio grał w Widzewie.

 

Reszty zawodników komentować chyba nie ma potrzeby. Powtórzę po raz kolejny. Koniecznie środkowy obrońca oraz środkowy pomocnik w przerwie między sezonami do kupienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...