Jump to content

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Godzinę temu, pescar napisał:

Gra ktoś w FM z game passa? Da się naprawić poprawne nazwy drużyn, wgrać twarze i koszulki?

Przy grze trzy kropki i włączy modyfikacje, potem jak włączysz to pojawi się opcja otwórz folder z grą i tam jest normalnie folder, gdzie się fejka wgrywa.

• Like 1

Cześć ! 

Czy ktoś kto posiada najnowszego FM22 i grał w FM21 mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o różnicę w obu wersjach (i czy tak naprawdę zmieniają coś sensownego w tej grze?). Dodatkowo jakie są wasze odczucia jeśli chodzi o płynność rozgrywki?

Pozdrawiam !

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Siemka, mam szybkie pytanie. Tworząc managera mozna rozdać pewną ilość punktów atrybutów w zależności od wybranych uprawnień. Czy zaczynając karierę z licencją krajową np. C i robiąc w trakcie kariery kursy trenerskie można rozdać kolejne punkty atrybutów?

Macie jakieś rady jak grać zespołem z ostatniej ligi? Ściągnąłem dodatek z polskimi ligami i chciałem zacząć od IV ale w zespole są same szaraki i nikt nie chce przyjść, nawet na wypożyczenie, bo kluby odpowiadają że nie chcą, by pilkarz grał z tak słabymi kolegami. Mam podpisywać kontrakty z tymi szarakami? Coś to da? Klub jest pol-profesjonalny.