Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Tolerancji? A co to k***a jest tolerancja? :rotfl: Nie życzę sobie oglądać pedałów w TV i w ramach szerzenia tolerancji powinno się uszanować moją wolę i ich nie pokazywać.

Widzisz, że ta bujda na resorach o nazwie "tolerancja" działa w dwie strony?

A ja na przykład nie życzę sobie oglądania w telewizji idiotek pokroju Dody, czy Rutowicz. Ktoś inny nie życzy sobie oglądania w telewizji piłki nożnej, a ktoś inny Kaczyńskich. Wolę tych ludzi też należy uszanować, czy tylko Twoją? Według mnie nagrodzenie pary homoseksualnej było świetnym pomysłem. Trzeba przyzwyczajać ciemnogród, że nie każdy wygląda tak samo, nie każdy uprawia seks tak samo i nie każdy ma ten sam kolor skóry.

Odnośnik do komentarza
A ja na przykład nie życzę sobie oglądania w telewizji idiotek pokroju Dody, czy Rutowicz. Ktoś inny nie życzy sobie oglądania w telewizji piłki nożnej, a ktoś inny Kaczyńskich. Wolę tych ludzi też należy uszanować, czy tylko Twoją?

Widzisz Maniak jak łatwo Cię zapędzić w kozi róg? Właśnie sam potwierdziłeś moją opinię, że tolerancja to bujda na resorach :]

Trzeba przyzwyczajać ciemnogród, że nie każdy wygląda tak samo, nie każdy uprawia seks tak samo i nie każdy ma ten sam kolor skóry.

Ciemnogród?

Każdy wie o tej oczywistej oczywistości, że nie każdy ma ten sam kolor skóry. Inna sprawa to wpieprzanie się gejów na siłę na pierwsze strony i lobby gejowskie.

Proste przykłady:

- Biali nie głosujący na Obamę w wyborach prezydenckich byli oskarżani o rasizm. Natomiast czarni nie głosujący na McKaina nie byli nazywani rasistami.

- 11 osób zostało pobitych. Wśród nich był jeden gej. Burza wokół pobicia geja była ogromna ale wszyscy zapomnieli o tych pozostałych 10 osobach...

 

Debilizm i tyle. Dla mnie ciemnogród to promowanie gejostwa i wmawianie tym, którzy się nie godzą z ich lobby, że są zacofani czy nietolerancyjni.

Odnośnik do komentarza
A ja na przykład nie życzę sobie oglądania w telewizji idiotek pokroju Dody, czy Rutowicz. Ktoś inny nie życzy sobie oglądania w telewizji piłki nożnej, a ktoś inny Kaczyńskich. Wolę tych ludzi też należy uszanować, czy tylko Twoją?

Widzisz Maniak jak łatwo Cię zapędzić w kozi róg? Właśnie sam potwierdziłeś moją opinię, że tolerancja to bujda na resorach :]

Nie zauważyłem, żeby coś takiego stwierdzić. Jeżeli chodzi Ci o to, że nie toleruję Dody, czy Rutowicz, to nie jest prawda. Nic do nich nie mam, ale uważam, że w telewizji powinny być pokazywane wyłącznie jednostki wybitne w swojej dziedzinie. Doda nie jest złą wokalistką, ale wybitna w żadnym elemencie nie jest. O Rutowicz to w ogóle szkoda rozmawiać w tym kontekście.

Trzeba przyzwyczajać ciemnogród, że nie każdy wygląda tak samo, nie każdy uprawia seks tak samo i nie każdy ma ten sam kolor skóry.

Ciemnogród?

Każdy wie o tej oczywistej oczywistości, że nie każdy ma ten sam kolor skóry. Inna sprawa to wpieprzanie się gejów na siłę na pierwsze strony i lobby gejowskie.

Proste przykłady:

- Biali nie głosujący na Obamę w wyborach prezydenckich byli oskarżani o rasizm. Natomiast czarni nie głosujący na McKaina nie byli nazywani rasistami.

- 11 osób zostało pobitych. Wśród nich był jeden gej. Burza wokół pobicia geja była ogromna ale wszyscy zapomnieli o tych pozostałych 10 osobach...

 

Debilizm i tyle. Dla mnie ciemnogród to promowanie gejostwa i wmawianie tym, którzy się nie godzą z ich lobby, że są zacofani czy nietolerancyjni.

Nikt tu się nie chce wpieprzać na pierwsze strony. Geje po prostu chcą być traktowani na równi z innymi i bardzo słusznie, bo są takimi samymi ludźmi.

Nie słyszałem, żeby ktoś nazywał białych nie głosujących na Obamę rasistami. Rasistami są tylko ci ludzie, którzy nie głosowali na Obamę wyłacznie ze względu na kolor jego skóry. Jeżeli były jakiekolwiek przesłanki merytoryczne przemawiające za McKainem, to rasizmu tutaj nie widzę.

O drugim przykładzie też nie słyszałem, bardzo proszę o źródło informacji.

Zresztą co do rasizmu czarnych, wobec białych, w ogóle mnie on nie dziwi. Biali są sami temu winni. Powiem więcej, zasłużyli sobie na to kartami historii.

Odnośnik do komentarza
Nikt tu się nie chce wpieprzać na pierwsze strony.

W jakim świecie Ty żyjesz? Kiedy ktoś zakazuje parady gejom to od razu robi się wielkie halo w mediach. A kiedy ktoś zakazuje antyparady gejowskiej to media przyklaskują. Równość?

Geje po prostu chcą być traktowani na równi z innymi i bardzo słusznie, bo są takimi samymi ludźmi.

Są traktowani ale od momentu kiedy zaczęli wchodzić swoimi butami w życie tych, którzy sobie tego nie życzą na pewno nie poprawili sobie opinii u ludzi.

Nie słyszałem, żeby ktoś nazywał białych nie głosujących na Obamę rasistami. Rasistami są tylko ci ludzie, którzy nie głosowali na Obamę wyłacznie ze względu na kolor jego skóry. Jeżeli były jakiekolwiek przesłanki merytoryczne przemawiające za McKainem, to rasizmu tutaj nie widzę.

Widać mało czytasz i mało wiesz.

O drugim przykładzie też nie słyszałem, bardzo proszę o źródło informacji.

Fakty TVN jakieś 3 miesiące temu.

Zresztą co do rasizmu czarnych, wobec białych, w ogóle mnie on nie dziwi. Biali są sami temu winni. Powiem więcej, zasłużyli sobie na to kartami historii.

Tak samo jak Niemcy/Rosjanie w oczach okupowanych przez nich krajów / Żydzi w oczach Niemców / Katolicy w oczach Muzułmanów i tak dalej.

Chłopie, zastanów się co piszesz...

Odnośnik do komentarza
W jakim świecie Ty żyjesz? Kiedy ktoś zakazuje parady gejom to od razu robi się wielkie halo w mediach. A kiedy ktoś zakazuje antyparady gejowskiej to media przyklaskują. Równość?

Parady gejowskie nie sieją nienawiści i to jest różnica pomiędzy nimi. Z parady homosekualistów nie usłyszysz skandowania "heterycy do gazu". Z parady antygejowskiej dałoby się i takie okrzyki usłyszeć, skoro ludzie tego pokroju byli w stanie nawet zaatakować kamieniami tylko dlatego, że ktoś ma inne poglądy na temat seksu.

Są traktowani ale od momentu kiedy zaczęli wchodzić swoimi butami w życie tych, którzy sobie tego nie życzą na pewno nie poprawili sobie opinii u ludzi.

Możesz podać przykład takiego wchodzenia butami w życie innych? Mnie nigdy żaden gej zgwałcić nie próbował :-k

Tak samo jak Niemcy/Rosjanie w oczach okupowanych przez nich krajów / Żydzi w oczach Niemców / Katolicy w oczach Muzułmanów i tak dalej.

Chłopie, zastanów się co piszesz...

W żadnym stopniu nie dziwi mnie nienawiść mieszkańców okupowanych przez Rosję krajów, do Rosjan. Pozostałe przykłady już są trochę nieaktualne i tym się różnią od rasizmu. Jeszcze wiele pokoleń zniknie z tego świata, zanim czarnym uda się wyjść na prostą po okrucieństwach, jakie ich spotkały z rąk rasistowskich skurwysynów. Owszem, coraz częściej widzi się Murzyna na wysokich stanowiskach w szanowanych firmach, ale zdecydowana większość klepie biedę w czarnych dzielnicach. A dlaczego? Bo ich dziadkowie nie mieli wyjścia i właśnie takiego życia nauczyli swoich dzieci, a tamte dzieci swoje dzieci. To właśnie dlatego największy odsetek przestępczości jest wśród czarnych. Jeszcze nie tak dawno czarny nie miał najmniejszych szans na jakąkolwiek uczciwą pracę u białego i musiał kraść, żeby przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Parady gejowskie nie sieją nienawiści i to jest różnica pomiędzy nimi. Z parady homosekualistów nie usłyszysz skandowania "heterycy do gazu". Z parady antygejowskiej dałoby się i takie okrzyki usłyszeć, skoro ludzie tego pokroju byli w stanie nawet zaatakować kamieniami tylko dlatego, że ktoś ma inne poglądy na temat seksu.

Nazywają tych, którzy nie akceptują homoseksualistów zacofanymi. Obrażają często autorytety. Dużo się już na tym forum na ten temat powiedziało i nie chce mi się kolejny raz powtarzać tego co już kiedyś pisałem.

Możesz podać przykład takiego wchodzenia butami w życie innych? Mnie nigdy żaden gej zgwałcić nie próbował

A czemu od razu taka skrajność? Starczy narzucanie się w mediach czy też zbieranie podpisów. Starczy obrażanie wartości wyznawanych przez heteroseksualnych nieakceptujących homo. Również obnoszenie się z seksualnością jest przekroczeniem granic.

W żadnym stopniu nie dziwi mnie nienawiść mieszkańców okupowanych przez Rosję krajów, do Rosjan. Pozostałe przykłady już są trochę nieaktualne i tym się różnią od rasizmu. Jeszcze wiele pokoleń zniknie z tego świata, zanim czarnym uda się wyjść na prostą po okrucieństwach, jakie ich spotkały z rąk rasistowskich skurwysynów. Owszem, coraz częściej widzi się Murzyna na wysokich stanowiskach w szanowanych firmach, ale zdecydowana większość klepie biedę w czarnych dzielnicach. A dlaczego? Bo ich dziadkowie nie mieli wyjścia i właśnie takiego życia nauczyli swoich dzieci, a tamte dzieci swoje dzieci. To właśnie dlatego największy odsetek przestępczości jest wśród czarnych. Jeszcze nie tak dawno czarny nie miał najmniejszych szans na jakąkolwiek uczciwą pracę u białego i musiał kraść, żeby przeżyć.

Baaardzo odważne teorie snujesz. Tak było w Stanach i trudno się z tym nie zgodzić ale uległo to drastycznej zmianie na lepsze. W Europie nietolerancja na tle rasowym w odniesieniu do czarnych nigdy nie osiągnęła takiego poziomu jak w Ameryce, dlatego też nie widzę problemu. Czarni i Żydzi już na zawsze będą mieli status pokrzywdzonych mimo iż od dawna nie dzieje się im żadna krzywda.

Odnośnik do komentarza
Parady gejowskie nie sieją nienawiści i to jest różnica pomiędzy nimi. Z parady homosekualistów nie usłyszysz skandowania "heterycy do gazu". Z parady antygejowskiej dałoby się i takie okrzyki usłyszeć, skoro ludzie tego pokroju byli w stanie nawet zaatakować kamieniami tylko dlatego, że ktoś ma inne poglądy na temat seksu.

 

Sieją nienawiść - nazywają tych, którzy nie akceptują homoseksualistów zacofanymi. Obrażają często autorytety. Dużo się już na tym forum na ten temat powiedziało i nie chce mi się kolejny raz powtarzać tego co już kiedyś pisałem.

Ale nazywanie takich osób zacofanymi nie jest obrazą, a prawdą. Natomiast, że ona nieraz boli bardziej, niż mocne zwyklikanie, to już nie ich wina. Poza tym, co to za autorytety, które nawołują do nienawiści?

Możesz podać przykład takiego wchodzenia butami w życie innych? Mnie nigdy żaden gej zgwałcić nie próbował

A czemu od razu taka skrajność? Starczy narzucanie się w mediach czy też zbieranie podpisów. Starczy obrażanie wartości wyznawanych przez heteroseksualnych nieakceptujących homo. Również obnoszenie się z seksualnością jest przekroczeniem granic.

W takim samym stopniu narzuca mi się głupota Dody i Rutowicz. Tylko, że ja mam nad tym władzę i ty również. Atrybut tej władzy leży zapewne na stole przed telewizorem, zapewne wiesz, o czym mówię. Do zbierania podpisów prawo ma absolutnie każdy i to, czy Tobie się to podoba, czy nie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Masz prawo wyjść na ulicę i zbierać podpisy pod projektem ustawy np. o nakazie chodzenia do kościoła każdego obywatela, a czy ktoś to podpisze, to już jest inna sprawa. A obnoszą się z seksualnością znacznie bardziej heteroseksualiści.

W żadnym stopniu nie dziwi mnie nienawiść mieszkańców okupowanych przez Rosję krajów, do Rosjan. Pozostałe przykłady już są trochę nieaktualne i tym się różnią od rasizmu. Jeszcze wiele pokoleń zniknie z tego świata, zanim czarnym uda się wyjść na prostą po okrucieństwach, jakie ich spotkały z rąk rasistowskich skurwysynów. Owszem, coraz częściej widzi się Murzyna na wysokich stanowiskach w szanowanych firmach, ale zdecydowana większość klepie biedę w czarnych dzielnicach. A dlaczego? Bo ich dziadkowie nie mieli wyjścia i właśnie takiego życia nauczyli swoich dzieci, a tamte dzieci swoje dzieci. To właśnie dlatego największy odsetek przestępczości jest wśród czarnych. Jeszcze nie tak dawno czarny nie miał najmniejszych szans na jakąkolwiek uczciwą pracę u białego i musiał kraść, żeby przeżyć.

Baaardzo odważne teorie snujesz. Tak było w Stanach i trudno się z tym nie zgodzić ale uległo to drastycznej zmianie na lepsze. W Europie nietolerancja na tle rasowym nigdy nie osiągnęła takiego poziomu jak w Ameryce, dlatego też nie widzę problemu. Czarni i Żydzi już na zawsze będą mieli status pokrzywdzonych mimo iż od dawna nie dzieje się im żadna krzywda.

Akurat to był przykład oparty wyłącznie na USA. Uległo zmianie na lepsze, z tym się zgadzam. Ale pokolenia miną, zanim te zmiany dotkną wszystkich. Owszem, każdy ma szanse wychować się w patologii i wyrosnąć na uczciwego człowieka, ale jednak zdecydowanej większosci to się nie udaje i z takim przykładem mamy do czynienia w Ameryce. W Polsce natomiast mamy dokładnie odwrotną sytuację. Podejrzewam, że gdyby zbadać średni iloraz inteligencji Polaków i porównać go ze średnim ilorazem inteligencji czarnych mieszkających w Polsce, to ponieślibyśmy druzgocącą porażkę, bo przyjeżdżają do nas praktycznie tylko ludzie z wyższych sfer, z reguły na studia. Jaka krzywda im się dzieje? Odrzucenie. Owszem, raczej nikt już nie będzie w poważny sposób prześladował Murzyna, poza chorymi idiotami z jakichś organizacji nazistowskich, ale na codzień spotykają się z kretynami, którzy "Murzynowi ręki nie podadzą", albo "z Murzynem się nie napiją".

Odnośnik do komentarza

Kolejna jalowa dyskusja prowadzaca do nikad...

 

Toc wiadomo, ze jak to nie akceptuje homoseksualistow i nie uwaza ich za rownych sobie to nikt i nic go nie przekona, ze jest inaczej. Bedzie sie upieral, ze ich trzeba leczyc, izolowac albo niech przynajmniej udaja, ze sa inni niz sa albo nie pokazuja sie publicznie.

 

Jak mi zapierdala przez srodek miasta pielgrzymka z krzyzami i na cale osiedle oglasza przez megafon prawdy objawione to oczywiscie jest cacy i obnoszenie sie ze swoim katolicyzmem jest super, a jak ta sama droga idzie parada gejow i lesbijek to jest zle i niedobrze?

Odnośnik do komentarza
Ale nazywanie takich osób zacofanymi nie jest obrazą, a prawdą.

A cóż to jest prawda?

Prawdą dla gejów. Nieprawdą dla normalnych ludzi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Poza tym, co to za autorytety, które nawołują do nienawiści?

Wiem, że lubisz nadinterpretować. Nikt nie nawołuje do nienawiści. Obrażano wielokrotnie np. Jana Pawła II za to, że nie kościół nie akceptuje związków homoseksualnych. Wymieniać dalej?

W takim samym stopniu narzuca mi się głupota Dody i Rutowicz. Tylko, że ja mam nad tym władzę i ty również. Atrybut tej władzy leży zapewne na stole przed telewizorem, zapewne wiesz, o czym mówię. Do zbierania podpisów prawo ma absolutnie każdy i to, czy Tobie się to podoba, czy nie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Masz prawo wyjść na ulicę i zbierać podpisy pod projektem ustawy np. o nakazie chodzenia do kościoła każdego obywatela, a czy ktoś to podpisze, to już jest inna sprawa.

I tak samo mam prawo mówić, że propaganda gejowska jest zła. Tak samo zagorzali przeciwnicy pedałów mają prawo pikietować przeciwko gejom. I nikt nie ma prawa im tego zabronić a jednak się to robi.

Jaka krzywda im się dzieje? Odrzucenie.

Hej ale mnie się wydaje, że każdy ma prawo do tego w jakim towarzystwie chce przebywać.

 

Jeżeli ktoś ich odrzuca ze względu na kolor skóry to owszem jest to chore ale jeżeli to odrzucenie bierze się z tego, że swoim zachowaniem nie pasują do reszty to co w tym złego, że są odrzucani?

Odnośnik do komentarza
Ale nazywanie takich osób zacofanymi nie jest obrazą, a prawdą.

A cóż to jest prawda?

Prawdą dla gejów. Nieprawdą dla normalnych ludzi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Z naukowego puntku widzenia gej sie niczym nie rozni od Ciebie.

 

Reszta to juz Twoje podejscie do sprawy i dobra albo zla wola.

 

Masz jakiekolwiek poza ideologicznymi argumenty do organizowania para antygejowskich?

Odnośnik do komentarza
Jak mi zapierdala przez srodek miasta pielgrzymka z krzyzami i na cale osiedle oglasza przez megafon prawdy objawione to oczywiscie jest cacy i obnoszenie sie ze swoim katolicyzmem jest super, a jak ta sama droga idzie parada gejow i lesbijek to jest zle i niedobrze?

Dobrze wiesz, że jedno i drugie zasadniczo się różni.

 

Podam Ci prosty przykład kiedy to geje weszli z butami na nie ich teren. Tymczasem ze strony tego kościoła nikt nie działał przeciwko nim:

 

Niedawno bojowy oddział „anarcho-gejów” napadł na protestancki kościół w Lansing (Michigan). Pierwszego dnia ustawili się przed kościołem, poubierani na różowo, z megafonami - przez które wrzeszczeli „Jezus był homosiem” - i z krzyżem w kolorze różowym, odwróconym modo satanico do góry nogami. Następnego dnia ubrani w sposób nie budzący podejrzeń, weszli do kościoła i podczas Mszy św. na dany znak, zrobili rozróbę z przykryciem ołtarza różowym transparentem „It’s Okay to be Gay!” i rozrzucaniem po świątyni prezerwatyw.

 

Sądząc ze zdjęcia – była ich garstka w porównaniu z liczbą wiernych na Mszy. I ta garstka robiła sobie w kościele, co chciała. Ludzie Zachodu są uczeni, że maja być „tolerancyjni”. Co oznacza w nowo-mowie, że chamowi nie wolno dać w zęby. Zresztą: dawszy w zęby można potem trafić pod sąd.

 

Muszę wyjaśniać czy rozumiesz co mam na myśli?

Z naukowego puntku widzenia gej sie niczym nie rozni od Ciebie.

Proszę, nie obrażaj mnie bo ja nigdzie nie obraziłem Ciebie :]

Masz jakiekolwiek poza ideologicznymi argumenty do organizowania para antygejowskich?

Odpowiedział Ci Paulus...

Odnośnik do komentarza
Ale nazywanie takich osób zacofanymi nie jest obrazą, a prawdą.

A cóż to jest prawda?

Prawdą dla gejów. Nieprawdą dla normalnych ludzi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Świat dzieli się na ludzi homoseksualnych i heteroseksualnych, a nie na gejów i normalnych. Definiując normalność sam doprowadzasz do tego, że okaże się, że sam jesteś nienormalny. Bo ja uważam, że normalni są ludzie, którzy szanują odmienność innych, więc Ty w tym podziale nie mieścisz się po stronie normalnych. Poza tym zastanawiam się, po której stronie umiejscawiasz np. mnie w swoim podziale. Gejem nie jestem, a to sformułowanie uważam za prawdę, czyli "normalnym" też nie :-k Nie mieszczę się w żadnym z wymienionych przez Ciebie zbiorów.

Poza tym, co to za autorytety, które nawołują do nienawiści?

Wiem, że lubisz nadinterpretować. Nikt nie nawołuje do nienawiści. Obrażano wielokrotnie np. Jana Pawła II za to, że nie kościół nie akceptuje związków homoseksualnych. Wymieniać dalej?

Nie ma ludzi nieomylnych i nie ma ludzi idealnie dobrych. Za ten błąd Janowi Pawłowi II należy się krytyka.

W takim samym stopniu narzuca mi się głupota Dody i Rutowicz. Tylko, że ja mam nad tym władzę i ty również. Atrybut tej władzy leży zapewne na stole przed telewizorem, zapewne wiesz, o czym mówię. Do zbierania podpisów prawo ma absolutnie każdy i to, czy Tobie się to podoba, czy nie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Masz prawo wyjść na ulicę i zbierać podpisy pod projektem ustawy np. o nakazie chodzenia do kościoła każdego obywatela, a czy ktoś to podpisze, to już jest inna sprawa.

I tak samo mam prawo mówić, że propaganda gejowska jest zła. Tak samo zagorzali przeciwnicy pedałów mają prawo pikietować przeciwko gejom. I nikt nie ma prawa im tego zabronić a jednak się to robi.

Nie mają prawa pikietować przeciwko gejom. Mają prawo pikietować np. przeciwko usankcjonowaniu homoseksualnych związków partnerskich. Zresztą antyhomoseksualna parada przechodzi mi pod oknem w Wielkie Piątki i w Boże Ciało, jak dobrze kojarzę święta.

Jaka krzywda im się dzieje? Odrzucenie.

Hej ale mnie się wydaje, że każdy ma prawo do tego w jakim towarzystwie chce przebywać.

 

Jeżeli ktoś ich odrzuca ze względu na kolor skóry to owszem jest to chore ale jeżeli to odrzucenie bierze się z tego, że swoim zachowaniem nie pasują do reszty to co w tym złego, że są odrzucani?

I z tym ostatnim zdaniem się zgadzam. Jak najbardziej można nie lubić czarnego. Nie można moim zdaniem nie lubić czarnego, z tego powodu, ze jest czarny. No a w moim poście wyraźnie opisuje sytuacje, gdy odrzuca się ich z powodu koloru skóry, a nie zachowania, które nam nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
[...]
Z naukowego puntku widzenia gej sie niczym nie rozni od Ciebie.

Proszę, nie obrażaj mnie bo ja nigdzie nie obraziłem Ciebie :]

[...]

Ale to jest prawda! Jedyna różnica miedzy gejem a hetero, to orientacja seksualna. Nic więcej. Homo są tacy samo jak hetero: jedni są lepsi, inni gorsi, jedni uczciwi, inni to oszuści, jedni mądrzejsi, inni głupsi, itd. To logiczne i jasne. Tylko nie próbuj mi wmówić że ze względu na swoją orientację mają być pozbawieni swojego człowieczeństwa, bo czasem odnoszę wrażenie że właśnie to chcesz innym przekazać. Doskonale rozumiem Twoją niechęć do homo. Sam też bym się wściekł, gdyby taki się do mnie dostawiał. Tylko że ja potrafię zrozumieć ich motywacje - natura ich takimi stworzyła, więc czemu mieliby być pozbawieni prawa do szczęścia i miłości?

Odnośnik do komentarza
Dobrze wiesz, że jedno i drugie zasadniczo się różni.

Podales skrajny przyklad...

 

Dla mnie pielgrzymka nie rozni sie niczym od parady gejow - podkreslam parady, a happeningu na srodku swiatyni wywolanego przez gejow-wandali. Koscioly demoluja i zaklocaja msze tez zwykli niewierzacy, heteroseksualni.

 

Z naukowego puntku widzenia gej sie niczym nie rozni od Ciebie.

Proszę, nie obrażaj mnie bo ja nigdzie nie obraziłem Ciebie :]

To jest fakt, mozesz z nim dyskutowac, starac sie obalic, ale powtorze z naukowego punkyu widzenia niczym nie roznisz sie do geja.

 

Tak zebys sobie to zakodowal.

 

Gdyby chocby wsrod heteroseksualnych tolerancja dla homo byla na podobnym pioziomie co tolerancja homo dla hetero to nie potrzebne by byly zadne parady. Serio - to nie jest problem gejow tylko ludzi nie mogacych sie pogodzic z tym, ze ktos jest inny.

Odnośnik do komentarza
Świat dzieli się na ludzi homoseksualnych i heteroseksualnych, a nie na gejów i normalnych. Definiując normalność sam doprowadzasz do tego, że okaże się, że sam jesteś nienormalny. Bo ja uważam, że normalni są ludzie, którzy szanują odmienność innych, więc Ty w tym podziale nie mieścisz się po stronie normalnych. Poza tym zastanawiam się, po której stronie umiejscawiasz np. mnie w swoim podziale. Gejem nie jestem, a to sformułowanie uważam za prawdę, czyli "normalnym" też nie Nie mieszczę się w żadnym z wymienionych przez Ciebie zbiorów.

Tak się składa, że ja uznaję taką odmienność innych, więc trafiłeś kulą w płot. Ale uznawanie tego a pozwalanie na wkraczanie w sfery mojego życia to całkiem inna kwestia. Ja nie krzyczę "jebać gejów" ale też nie zgadzam się z żadnym z promowanych przez nich stylów.

Nie ma ludzi nieomylnych i nie ma ludzi idealnie dobrych. Za ten błąd Janowi Pawłowi II należy się krytyka.

Niedawno Ci to już tłumaczono ale do Ciebie to jak do ściany - kościół nie ma obowiązku dostosowywać się do jakiejś mniejszości, która nie dość, że swoim postępowaniem grzeszy to jeszcze jest całkowicie sprzeczna z Biblią i NT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...