Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Moment, mówiąc wprost - panienka wbrew pisemnym zapewnieniom pokazała była na zdjęciach więcej, niż jej było wolno? - pokazała. A że teraz w niezwykle obiektywnym Fox News płacze za utraconą mamoną i zrzuca winę na tych strasznych gejów, to niebawem dla konserwatywnych prawicowców wszelkiej maści cycek Carrie stanie się nowym symbolem prześladowań.

 

Swoją drogą zabawne, że konkursy zwykle atakowane przez te środowiska za uprzedmiotuwujące kobiety, nagle stają się jak najbardziej do zaakceptowania, gdy wygrywa je prawdziwa Aryjka o szerokich biodrach i właściwych poglądach, gotowa rodzić pobożnych patriotów. Obłuda typowa dla tych kręgów.

zabawne jest to, że geje biorą się za ocenianie walorów kobiet i szantażują je koniecznością popierania gejowskiej wizji świata, a jeśli tego nie zauważyłeś, to ona ma właśnie niewłaściwe poglądy (na temat małżeństw gejowskich)

jeżeli uwierzyłeś, że tytuł odebrali jej za złamanie kontraktu, to widocznie przeceniałem twoją inteligencję

po nawiązaniu do Hitlera widzę, że z twoimi nerwami nie najlepiej; zalecam dużo spacerów i medytacji :)

Odnośnik do komentarza
A czy w wyborach mistera oceniają heteroseksualni mężczyźni czy może jednak kobiety? Ten biznes jest ściśle związany z seksem.

Ja moge ocenic urode faceta, gej moze ocenic urode kobiety - a to kto ocenia gdzie indziej to spraw drugorzedna. Sklad jury to prywatna sprawa organizatora - nie podoba Cie sie to nie startujesz w konkursie.

Odnośnik do komentarza
A czy w wyborach mistera oceniają heteroseksualni mężczyźni czy może jednak kobiety? Ten biznes jest ściśle związany z seksem.

Ja moge ocenic urode faceta, gej moze ocenic urode kobiety - a to kto ocenia gdzie indziej to spraw drugorzedna. Sklad jury to prywatna sprawa organizatora - nie podoba Cie sie to nie startujesz w konkursie.

 

Oczywiście że tak. Mówię tylko o naturalnych predyspozycjach.

Odnośnik do komentarza
Czy uprowadzony w ubiegłym roku i zamordowany 7 lutego w Pakistanie Piotr Stańczak zostanie świętym? Według informacji agencji DPA polski inżynier stracił życie, bo odmówił przejścia na wiarę islam. Kościół na razie jest ostrożny w komentowaniu tych doniesień. - Trzeba znać szczegóły sprawy, nie wiem, czy śmierć Piotra Stańczaka kwalifikuje się jako śmierć męczeńska. Każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie - powiedział biskup Tadeusz Pieronek w rozmowie z portalem fronda.pl.

 

wp.pl

 

Ojciec Pio i Piotr Stańczak u jego boku w panteonie wyniesionych na ołtarze.

Tyle powiem: :hahaha:.

 

Edyta: taki mały, taki duży może świętym być :muza:.

Odnośnik do komentarza

Mi do śmiechu nie jest, sam bym nie miał skrupułów, żeby zmienić wiarę, za życie :-k

 

BTW kiedyś, Ci wszyscy "święci" też zostali świętymi, tylko dlatego, że w kluczowym momencie nie zmienili wiary. Że niby nasze czasy są gorsze od tamtych?

Odnośnik do komentarza
Czy uprowadzony w ubiegłym roku i zamordowany 7 lutego w Pakistanie Piotr Stańczak zostanie świętym? Według informacji agencji DPA polski inżynier stracił życie, bo odmówił przejścia na wiarę islam. Kościół na razie jest ostrożny w komentowaniu tych doniesień. - Trzeba znać szczegóły sprawy, nie wiem, czy śmierć Piotra Stańczaka kwalifikuje się jako śmierć męczeńska. Każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie - powiedział biskup Tadeusz Pieronek w rozmowie z portalem fronda.pl.

 

wp.pl

 

Ojciec Pio i Piotr Stańczak u jego boku w panteonie wyniesionych na ołtarze.

Tyle powiem: :hahaha:.

 

Edyta: taki mały, taki duży może świętym być :muza:.

Ale o co Ci chodzi? Jeśli byłby dowód na to, że przejście na islam uratowałoby mu życie, to palma męczeństwa daje świętość z automatu (przynajmniej kiedyś tak było, nie znam się na najnowszym prawie kościelnym). Nic dziwnego w tym nie ma.

Odnośnik do komentarza
Moment, mówiąc wprost - panienka wbrew pisemnym zapewnieniom pokazała była na zdjęciach więcej, niż jej było wolno? - pokazała. A że teraz w niezwykle obiektywnym Fox News płacze za utraconą mamoną i zrzuca winę na tych strasznych gejów, to niebawem dla konserwatywnych prawicowców wszelkiej maści cycek Carrie stanie się nowym symbolem prześladowań.

 

Możesz mi pokazać fragment dotyczący tego, że Prejean "pokazała więcej, niż jej było wolno"? Widocznie jestem jeszcze trochę zamulony, bo nie znalazłem, za to znalazłem to:

 

Prejean twierdzi, że Lewis zażądał, by wzięła ona udział w sesji zdjęciowej magazynu "Playboy", a także by udała się na premierę filmu o homoseksualistach. Jak podkreśliła, tłumaczyła mu, że to jest sprzeczne z tym czym chciałaby się zajmować jako miss.

 

Z czego wynika, że było wręcz odwrotnie...

Poza tym, pierwszy słyszę, że Miss pokazała "za dużo" :lol:. Im więcej pokaże, tym oni dostają więcej kasy, a myślę, że intymność Carrie Prejean byłaby dla nich sprawą raczej drugorzędną :lol:.

 

Tak, loluj sobie do woli, tyle że od tego Twoja niewiedza się nie zmniejszy. W całej aferze z panną Carrie nie poszło wcale o małżeństwa homoseksualne - tak była już Miss próbuje się ratować obecnie. Niestety nasza bohaterka przed konkursem podpisała coś takiego:

 

The contract contains a clause asking participants whether they have conducted themselves "in accordance with the highest ethical and moral standards" and if they've ever been photographed nude or partially nude.

 

zaprzeczając temu ostatniemu. Niestety dla niej po konkursie wredni internauci znaleźli coś takiego:

 

http://photos.tmz.com/galleries/carrie_prejean_2

 

Dziewczę najpierw poszło w zaparte, potem upierało się, że zdjęcie było tylko jedno (seks oralny to nie seks, a ona się nie zaciągała), a gdy wypłynęły kolejne, dopiero wtedy uderzyła w wysokie tony moralne, jak to wredni geje próbują naszego cycuszka, tfu, kwiatuszka zniszczyć. Więcej choćby tutaj:

 

http://www.huffingtonpost.com/2009/05/05/c...h_n_196817.html

 

zabawne jest to, że geje biorą się za ocenianie walorów kobiet

 

Zabawna to jest ignorancja niektórych zwolenników prawej strony mocy, w tym i Twoja.

Rozumiem, że Twoim zdaniem jedna z jurorek i była miss Nevada, Alicia Jacobs, też jest gejem? Tzn lesbijką? Ale lesbijka - jurorka to nawet chyba byłoby lepiej, bo lepiej od heteroseksualnej jurorki oceni urodę kandydatek, nieprawdaż.

Ślicznie się wkopujecie z każdym kolejnym postem, a wystarczy trochę poguglać zamiast ograniczenia się do treści niusa z onetu.

 

Edyta kazała dodać, że ubawiła się po pachy, jak to nasi dzielni konserwatyści nawet nie potrafią sobie wyobrazić kobiet w jury konkursu piękności :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Kobiety w jury też nie za bardzo pasują, ale jest to do przyjęcia z racji tego, ile kobiet jest w szołbizie. Poza tym kobiety generalnie posiadają lepszy smak od mężczyzn ;). Kobieta-lesbijka byłaby jeszcze lepsza :).

 

Natomiast geje w jury to jest już po prostu zwykła idiotyczna pokazówka, jacy to oni są postępowi i tolerancyjni.

 

Co do samej sprawy - przyznaję, że byłem trochę niezorientowany i pokręciłem sprawę odebrania Prejean tytułu Miss Kalifornii i niezdobycia przez nią tytułu Miss USA jakiś czas temu. W pierwszej nie wiem, dlaczego umowę zerwano, bo nie znam treści kontraktu - a kierowałem się "niusem z onetu". W drugiej to, o ile wiem, tytułu nie zdobyła z powodu sprzeciwu jurora-geja, który sprzeciwił się z wiadomych powodów. Na dokładkę następnego dnia wyzwał Prejean od dziwek, więc pokazał, że jest także chamskim bucem :).

Odnośnik do komentarza

No weźcie, nie mówicie chyba serio? :lol:

 

Po pierwsze, to Prejean nie jest chyba tak oszałamiająco piękna, że tylko geje na nią nie głosowali ;)

 

Po drugie, dajcie mi tu jakieś statystyki, bo nie uwierzę, że 2%-owa mniejszość seksualna stanowi większą siłę w szołbizie od płci stanowiącej połowę ludzkości ;). Ew. dajcie jakieś badania naukowe stwierdzające, że geje mają jakieś wybitne predyspozycje do tego ;)

 

Poza tym bierzcie pod uwagę to, kto naprawdę jest gejem, a kto tylko sobie pozuje dla sławy.

Odnośnik do komentarza

Po trzecie daj mi statystyki, że ta Twoja 2%-owa mniejszość naprawdę jest 2 a nie 5/7/9/12/17 procentowa.

Ewentualnie daj jakieś badania naukowe stwierdzające, że geje mają gorsze wyczucie dobrego smaku (chociaz nie wiem, czy to odpowiednie słowo w tym przypadku... ;) ) i gorszy gust, niż heteroseksualni katolicy.

 

No i bierz pod uwagę, że w USA bycie gejem to naprawdę nic dziwnego. W Polsce to bardzo solidny fundament do budowania popularności - chwilowej, ale jednak - ale na szczęście nie wszędzie tak jest...

Odnośnik do komentarza
Po trzecie daj mi statystyki, że ta Twoja 2%-owa mniejszość naprawdę jest 2 a nie 5/7/9/12/17 procentowa.

 

Wikipedia podaje, że od 2% do 12%. Ja przyjąłem tę dolną granicę ;)

 

Ewentualnie daj jakieś badania naukowe stwierdzające, że geje mają gorsze wyczucie dobrego smaku (chociaz nie wiem, czy to odpowiednie słowo w tym przypadku... wink.gif ) i gorszy gust, niż heteroseksualni katolicy.

 

Nie twierdzę, że mają. Tylko że statystycznie jest ich mniej, a to oznacza, że powinni mieć jakąś szczególną smykałkę do szołbizu, skoro jest ich więcej niż kobiet ;)

Odnośnik do komentarza
No weźcie, nie mówicie chyba serio? :lol:

 

Po pierwsze, to Prejean nie jest chyba tak oszałamiająco piękna, że tylko geje na nią nie głosowali ;)

 

Po drugie, dajcie mi tu jakieś statystyki, bo nie uwierzę, że 2%-owa mniejszość seksualna stanowi większą siłę w szołbizie od płci stanowiącej połowę ludzkości ;). Ew. dajcie jakieś badania naukowe stwierdzające, że geje mają jakieś wybitne predyspozycje do tego ;)

 

Poza tym bierzcie pod uwagę to, kto naprawdę jest gejem, a kto tylko sobie pozuje dla sławy.

 

 

Moment, to Twoja strona przez cały czas argumentuje, że to wredni geje w jury utrącili biedną Prejean :-k.

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

Heh, z innej beczki, eurosceptycy zawsze wyśmiewali się z norm rozmiarowych warzyw i owoców w UE. Mam dla nich dwie złe wiadomości:

 

(1)

Do lamusa odchodzą unijne przepisy dotyczące rozmiaru i kształtu wielu owoców i warzyw.

 

- Dzień 1 lipca oznacza powrót na półki sklepowe krzywego ogórka i bulwiastej marchewki - oświadczyła unijna komisarz ds. rolnictwa Mariann Fischer Boel. - A mówiąc poważnie, to konkretny przykład działań na rzecz ukrócenia zbędnej biurokracji. Nie ma takiej potrzeby, aby tego typu sprawy były regulowane na poziomie UE. O wiele lepiej będzie, jeśli pozostawimy to podmiotom działającym na rynku.

 

i co znacznie ciekawsze:

 

(2)

KE twierdzi, że już dawno chciała wycofać przepisy, ale napotkała silny opór ze strony niektórych krajów członkowskich - głównie z powodu zmasowanego lobbingu części branży handlowej i rolników, którzy chcieli zachowania unijnych standardów. Wiadomo, że za utrzymaniem regulacji były m.in. Włochy, Hiszpania i Francja, które broniły swoich plantatorów obawiających się przy braku standardów obniżki cen w skupie - pod pozorem, że ich produkty nie spełniają wymogów odbiorców.

 

Dlatego unijna federacja związków rolniczych Copa-Cogeca opowiadała się za utrzymaniem norm dla wszystkich owoców i warzyw.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8..._marchewki.html

 

A tak wygodnie było zrzucać wszystko na unijną biurokrację, co nie? :>

Odnośnik do komentarza

Biurokracja i w dodatku można na podstawie tego niusa podejrzewać, że skorumpowana. Skoro już dawno chciała się wycofać z bzdurnych przepisów a tego nie zrobiła ze względu na lobby plantatorów to moim zdaniem budzi podejrzenia korupcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...