Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

A czy grzechem nie jest w takim razie również marzenie o stosunku heteroseksualnym?

Dla świeckiego nie, dla kapłana tak.

 

 

Aż nie wierzę, że to napisał Icon!!!

A dziewiąte przykazanie???

 

"Nie pożądaj żony bliźniego swego"

 

Czy myślisz, że to znaczy, że o seksie z mężatką to marzyć nie możesz a z singielką to jak najbardziej?

Odnośnik do komentarza
Aż nie wierzę, że to napisał Icon!!!

A dziewiąte przykazanie???

 

"Nie pożądaj żony bliźniego swego"

 

Czy myślisz, że to znaczy, że o seksie z mężatką to marzyć nie możesz a z singielką to jak najbardziej?

:rotfl:

A kto powiedział, że o seksie z jakąś przypadkową osobą? Nadinterpretujesz i to ostro a do tego próbujesz wepchnąć mi w usta słowa, których nie wypowiedziałem :] marna prowokacja.

Odnośnik do komentarza
http://wiadomosci.onet.pl/1852920,12,item.html

Brak słów. Niech szybciej ci Chińczycy tę jewropę podbiją...

Trwaja juz prace nad uaktywnieniem specjalnego bialka, ktore zanika w organizmach ludzkich kilka dni po narodzinach, a ktorego zadaniem jest spalanie odlogow tkanki tluszczowej. Jest zatem szansa ze niedlugo znajdzie sie skuteczny sposob na walke z otyloscia (rowniez dzieci) i zabieranie otylych dzieci rodzicom nie bedzie konieczne.

Odnośnik do komentarza
Ale co ja nadinterpretuję? Maniac zapytał czy grzechem jest marzenie o stosunku heteroseksualnym a Ty odpowiedziałeś, że dla księdza tak, dla świeckiego nie. Tylko tyle można odczytać z Twojej odpowiedzi, nie ma tu żadnej nadinterpretacji.

Z Twojej strony jest i to bardzo chamska. Bo nigdzie nie napisałem w jakich okolicznościach dla świeckiego jest grzechem a w jakich nie jest. Natomiast Ty próbujesz mi wcisnąć w usta, że nie rozumiem jednego z przykazań. Maniak dostał odpowiedź na swoje pytanie - dla księdza w każdym przypadku jest to grzech. Dla szarego człowieka nie w każdym. Poza tym to nie jest temat KRK czy też "grzech - co to takiego?", więc dalsza kontynuacja tej dyskusji jest zbędna.

Odnośnik do komentarza

to jest działanie na szkodę dzieci; wychowywałem się bez ojca i byłem z tego względu wyszydzany od czasu do czasu jak brakowało innych argumentów; nie wyobrażam sobie nawet co by było gdybym nie miał matki a w zamian 2óch ojców; wiadomo jak okrutne są dzieci

 

Rafał A. Ziemkiewicz na ten temat:

"Przede wszystkim ja nie idealizuję Europy. Jednak biorąc pod uwagę, w jakim teraz jesteśmy miejscu historycznym, to bez wątpienia Zachód jest dla nas czynnikiem modernizacyjnym, cywilizującym i trzeba z tego korzystać. Oczywiście, nie bezkrytycznie. W Polsce istnieje silne stronnictwo modernizacyjne, które uważa, że jeżeli zalegalizuje się pary homoseksualne, da im prawo do adopcji dzieci itp. to nagle staniemy się wyjątkowo nowocześni i będzie nam od tego lepiej. Otóż nie. Jeżeli nie zmienimy podstaw gospodarczych i politycznych, to będziemy po prostu tylko takim biednym, nieudacznym kraikiem, w którym będą zalegalizowane pary gejowskie. I nic więcej."

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za "Piłką Nożną:"

Włoski klub Modena FC, który zajmuje ostatnie miejsce w Serie B, postanowił zatrudnić... egzorcystę. "W naszej szatni zagnieździł się szatan" - powiedział prezydent Modeny Giancarlo Gibelini i postanowił skorzystać z pomocy swojego przyjaciela, 70-letniego benedyktyna, ojca Gregorio Colosio

A ja myślałem że prezesi niektórych polskich klubów to debile :lol::rotfl: Może zamiast zatrudniać egzorcystę, pan Gibelini powinien zadbać o lepszych piłkarzy i lepszego trenera?

Odnośnik do komentarza
Żąda rozwodu, bo zdradził ją w Second Life

Pewna mieszkanka Kornwalii (południowy zachód Anglii) złożyła pozew rozwodowy z powodu zdrady męża w wirtualnym świecie Second Life - podały brytyjskie media.

28-letnia Amy Taylor powiedziała, że jej trzyletnie małżeństwo z 40-letnim Davidem Pollardem zakończyło się, ponieważ dwa razy natknęła się na jego alter ego (awatara) uprawiającego wirtualny seks z inną kobietą.

 

Taylor i Pollard spotkali się w 2003 roku w internecie, a w dwa lata później pobrali się w świecie rzeczywistym. Weselne przyjęcie urządzili też w wirtualnych tropikach Second Life.

 

Kobieta ciągle miała jednak wątpliwości co do wirtualnej wierności męża, tym bardziej że już kiedyś przyłapała go na internetowej zdradzie, co - jak twierdzi - bardzo ją zraniło. Nie myliła się: w kwietniu tego roku zastała męża w niedwuznacznej sytuacji z inną wirtualną kobietą.

 

Sam winowajca nie mógł zrozumieć, o co chodzi, i nie widział problemu - powiedziała Amy. Potem jednak oświadczył, że to koniec naszego małżeństwa - dodała.

 

Według niej Pollard jest obecnie związany ze swoją wirtualną kochanką z Ameryki, choć para nigdy nie spotkała się w rzeczywistości. Ona sama też zresztą poznała w sieci kogoś nowego, grając w grę fantasy World of Warcraft.

 

Pani adwokat, u której Amy Taylor złożyła wniosek, podobno w ogóle nie była zaskoczona. Powiedziała, że to już jej druga sprawa rozwodowa z powodu Second Life w tym tygodniu - oświadczyła Taylor.

Źródło: Onet

 

Świat już naprawdę zmierza ku końcowi...

Odnośnik do komentarza
No ale w ogóle sama sytuacja - koleś poznał żonę przez internet, a później zdradził ją w grze, ją to bardzo zraniło i się rozwodzą, a tamten kontynuuje romans z osobą, której nigdy nie zobaczył, która jednocześnie poznała kogoś innego grając w World of Warcraft rotfl.gif

To tak jakbyś Ty miał jakieś własne romantyczne miejsce z żoną - restauracja, park, whatever - i nagle okazuje się, że twoja kobieta chodzi tam spotykać się z innym.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie wirtualny świat i rzeczywisty świat to nie jest to samo.

a kto mowi, ze to samo.

 

zmien optyke, spojrz na to inaczej, tkwisz w pewnym schemacie, ktory mowi, ze znajomosci zawierane w sieci nie moga plynnie przenikac do normalnego zycia...

 

a siec to teraz element normalnego zycia. sposob na poznawanie ludzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...