Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli prawa w Polsce nie tworzą prawnicy to jakim cudem ma być coś dobrze uchwalone. Masa jest takich przepisów. Ostatnio ojciec opowiadał, że widział w jakimś programie historię gościa, któremu kazali rozbierać jakiś budynek, bo zaczął kopać fundamenty dzień przed otrzymaniem decyzji na budowę. Czysta paranoja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Günter Grass napisał wierszem to co wszyscy prócz użytecznych idiotów wiedzą: że Izrael jest zagróżeniem dla pokoju, że należy kontrlować izraelski program nuklearny i że Izrael nie ma prawa do wyprzedzajacego ataku na Iran. I co? Ano bez niespodzianek - światowe merdia masowego rażenia (z Wybiórczym Brukowcem w awangardzie - oczywiście wiersza nie zamieścili co by kto nie zinterpretował na opak niż Ministerstwo Prawdy każe) pojechały tradycyjnie antysemityzmem... ręce opadają. Najzabawniejsze, że wiekszośc Żydów nie jest nawet Semitami. Antysemityzm to najbardziej bełkotliwy i zakłamany termin w historii lingwistyki.

 

Zapomniano tylko oskarżyć Grassa o uleganie teoriom spiskowym. :)

 

Brawo Panie Günter Grass! W tym swiecie trzeba mieć jaja by postawić się Żydom, bo to sporo kosztuje. Ostracyzm w najlepszym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Należy kontrolowac program nuklearny USA i Izraela - nikt inny nie straszy użyciem atomu. :)

 

Haha, durnie z Izraela wzywają do odebrania mu Nobla i nagle wytykają Waffen SS. A wystraczyło tylko skrytykować Święte Krowy Planety Ziemia. :)

Dobre jest to, że Żydom nagle przypomniało się, że Holokaust jednak urządzili Niemcy, a nie podpuszczenii przez Polaków beznarodowi naziści w polskich obozach śmierci.

Mocno kabaretowe wydarzenie.

Odnośnik do komentarza

Antysemityzm? Biali Żydzi rządzący USA i Izraelem Semitami nijak być nie mogą, co innego mordowani przez nich w Strefie Gazy Palestyńczycy - ci Semitami są. Niech Izrael skończy z antysemityzmem i antypolonizmem również.

 

Tymczasem menda z Ruchu Palikota próbuje zrobić karierę na Isi:

Kotliński: - Bycie katolikiem wynika z nieświadomości. Agnieszka Radwańska jest śmieszna w swym powierzchownym katolicyzmie i ustawianiu piłek tenisowych w imię "Jezus". Pani Radwańska jest świadoma w tenisie, ale nie w swojej wierze. Każdy inteligentny człowiek, który poznałby prawdę o Kościele, przestałby w niego wierzyć. Gdybym ją przepytał z dogmatów wiary, to na pewno nie zna żadnego. Podobnie jak nie zna zapewne żadnej encykliki Jana Pawła II. Myślę, że ona jak wielu Polaków, niewiele rozumie z katolicyzmu

Odnośnik do komentarza

Co jak co, ale pan Kotliński mówi szczerą prawdę. Wiara bez wiedzy jest tylko czczym zabobonem i tyle,

 

Słownik Języka Polskiego:

wiara - przekonanie o istnieniu Boga

 

Ewangelia Św. Mateusza:

W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom.

 

Wiara nie potrzebuje wiedzy.

Odnośnik do komentarza

tio wszystko zależy od interpretacji słowa. Żeby pojąc "Te rzeczy", czyli istotę wiary moim zdaniem nie trzeba znać odrazy całego KKK, czy innych dokumentów. Ale podstawę wiary (słowa proroków i Jezusa), trza znać i przestrzegać. A spójrzmy jak to w Polsce wygląda. ile naszych rodaków zna podstawę wiary i do nich się stosuję. 25% ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

http://www.fronda.pl...a_jesieni_22846

 

"Jeśli w momencie próby połowa narodowców opowie się za Prawicą i poprze ją właściwa część PiS i (mniejsza) PO – mamy poważne szanse na przejęcie władzy. Parę dni temu rozmawiałem z wysokiego szczebla oficerem Sztabu Generalnego, który zapewnił mnie, że jeśli doszłoby do zamieszek, wojsko jest w stanie zapanować nad sytuacją. Zauważyłem, że pod warunkiem internowania kliki Kaczyński-Tusk, co zapewniłoby wojsku sparaliżowanie buntowszczyków i życzliwe poparcie ludzi. Nie zaprzeczył" - kontynuuje lider KNP.

 

Przyznam, że od dawna nie śledziłem jego wypowiedzi i nie wiem co się z nim ostatnio działo, ale nie przypominam sobie AŻ takich cudacznych słów z jego ust. Kwestia jest taka - czy on naprawdę wierzy w to co mówi, czy to tylko jedna z wielu prowokacji? Jak dla mnie taka wypowiedź ma znamiona urojeń. Prawdziwych urojeń.

Odnośnik do komentarza

Luźne dywagacje, ale chyba nie sądzisz, że postkomuszy Saloon pozwoli przejąć władzę prawicy bez zorganizowania protestów i manifestacji? Taki Michnik w walce o wolność lichwiarzy do łupienia niewolników nawet na Wegry sie pofatygował oczywiście z klasyczną mantrą o walce z faszystami. To na szczęscie tylko SF bo zaprzyjaźnione merdia dobrze hodują lemingi i KNP poddany ostracyzmowi tej lewackiej agentury w tv występuje tylko gdy JKM powie coś kontrowersyjnego. Poza tym jak będzie trzeba to Krytyka Polityczna sprowadzi swoje zaprzyjaźnione bojówki nazistowskie z Niemiec. Precedens już był. Jeszcze w 2007 nie uwierzyłbym w mozliwośc wojny domowej, teraz już tak.

Odnośnik do komentarza

Postawmy sprawę inaczej. Nasz naród może i nie jest na tyle mądry, żeby przestać głosować na Tuska, ale też nie jest na tyle głupi, żeby pozwolić przejąć władzę KNP. A jeśli WCzc. JKM chciałby wyjść po władzę na ulicę no to z kim? Z tymi tysiącami gimnazjalistów? A może z nazikibolkami z 11 listopada którym zależy tylko na tym żeby coś rozpieprzyć?

 

A najładniejszego meyde nie wkleiłeś:

"Dziś otrzymałem informację, że śp. gen. Sławomir Petelicki miał rzeczywiście nieszczęście „pochwalić się” w towarzystwie, że w razie czego gotów jest 11 listopada poprowadzić Marsz Niepodległości w celu obalenia obecnego reżymu. To by wreszcie był jakiś motyw morderstwa – i to dość przekonujący. Dowódca GROM-u na czele Marszu mógłby być istotnie bardzo groźnym przeciwnikiem."

 

No ale oczywiście my, którzy się z tego śmiejemy to pożyteczni idioci, ogłupieni przez TVN i GW.

Odnośnik do komentarza

Tak tak demokracja jest wspaniała, jak komuna, tylko ludzie ją wypaczyli. Ja tam kocham demokracje i "wybór", który mi daje. Dzięki temu mam wpływ na losy państwa. Oczywiście wierzę we wszystkie obietnice wyborcze, gdyż w demokracji to one decydują o przyszłym sukcesie. Przepraszam, decyduje jeszcze czy pan demokrata jest przystojny. Dlatego proponuje aby w następnych wyborach pozwolić aby startował Brad Pitt,, albo doda. Chociaż BP jest lepszy bo zna angielski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...