Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Może lada moment problem z miejscem nonUE się lekko rozwiąże, bo ponoć Guilherme stara się o polskie obywatelstwo.

 

Z innej beczki:

Ivica Vrdoljak zakończył piłkarską karierę

I wychodzi na to, że Legia miała rację.

 

A to nie było tak, że w Legii stwierdzili, że Ivica jest zdrowy ale miga sie od gry? Więc raczej wyszło na Ivicy :-k

Odnośnik do komentarza

 

Może lada moment problem z miejscem nonUE się lekko rozwiąże, bo ponoć Guilherme stara się o polskie obywatelstwo.

 

Z innej beczki:

Ivica Vrdoljak zakończył piłkarską karierę

I wychodzi na to, że Legia miała rację.

 

A to nie było tak, że w Legii stwierdzili, że Ivica jest zdrowy ale miga sie od gry? Więc raczej wyszło na Ivicy :-k

 

A powiem Ci, że ja pamiętam tą wersję, ale mogę się mylić. Pamięć nie ta ;) Mogłem pomylić fakty.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nieoficjalne doniesienia z twittera podają, że Leśnodorski wylatuje z Legii, Mioduski wykupuje jego 20% udziałów (przez co ma 80%), a Wandzel zostaje z 20% i bez wpływu na cokolwiek.

Ciekawe, czy jeśli się to potwierdzi, to (nareszcie) zapanuje normalność w relacjach z kibicami, bo to chyba była główna kość niezgody pomiędzy panami. No i ciekawe, czym się Leśnodorski zajmie w świetle pozbawienia prawa do wykonywania zawodu :keke:

Odnośnik do komentarza

Nieoficjalne doniesienia z twittera podają, że Leśnodorski wylatuje z Legii, Mioduski wykupuje jego 20% udziałów (przez co ma 80%), a Wandzel zostaje z 20% i bez wpływu na cokolwiek.

Ciekawe, czy jeśli się to potwierdzi, to (nareszcie) zapanuje normalność w relacjach z kibicami, bo to chyba była główna kość niezgody pomiędzy panami. No i ciekawe, czym się Leśnodorski zajmie w świetle pozbawienia prawa do wykonywania zawodu :keke:

zabawa z kibicami dopiero się rozpocznie

Odnośnik do komentarza
Wiesz, teraz Leśny i Wendzel mają 40% a wpływ mają spory.

Masz oczywiście rację, że bez wglądu w umowę trudno ocenić kto ma jaki wpływ realny, ale fakt obecnego znacznego wpływu tych dwóch osób wiązałbym raczej z faktem pełnienia przez Leśnego istotnych funkcji w spółce/spółkach kontrolujących Legię, aniżeli w prawach wynikających z udziałów. A to, że Wandzel ma nie mieć wpływu na działanie Legii to nie tyle moje domniemanie, co informacja od tej samej osoby, która podała, że Mioduski przejmuje Legię. Wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza

 

Wiesz, teraz Leśny i Wendzel mają 40% a wpływ mają spory. Bez wglądu do umowy spółki nie można jednoznacznie powiedzieć na co będzie miał wpływ Wendzel ze swoimi 20%.

Tu jest odpowiedź: http://www.rp.pl/Pilka-nozna/302069896-Mioduski-Legii-moze-zabraknac-pieniedzy.html

 

Nie wytykam, nie czepiam się, ale czytałeś artykuł? Może zabraknąć kasy, ale pod pewnymi warunkami, to raz. Dwa- od tak siup nie zabraknie nawet jak ni awansują do LM w kolejnym roku. Tu mi Mioduski trochę wyolbrzymia. Zapewne coś chciał tym osiągnąć.

 

A już tak z innej strony- mi tam nie pasuje Mioduski. Jakoś takie mam wrażenie, że będzie chciał zrobić firemkę jakąś do trzepania kasy. A jak wiadomo, to w piłce nie może się udać ;) Nie mam do niego żadnego zaufania przy kierowaniu klubem. Ale wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiesz, teraz Leśny i Wendzel mają 40% a wpływ mają spory. Bez wglądu do umowy spółki nie można jednoznacznie powiedzieć na co będzie miał wpływ Wendzel ze swoimi 20%.

Tu jest odpowiedź: http://www.rp.pl/Pilka-nozna/302069896-Mioduski-Legii-moze-zabraknac-pieniedzy.html

Nie wytykam, nie czepiam się, ale czytałeś artykuł? Może zabraknąć kasy, ale pod pewnymi warunkami, to raz. Dwa- od tak siup nie zabraknie nawet jak ni awansują do LM w kolejnym roku. Tu mi Mioduski trochę wyolbrzymia. Zapewne coś chciał tym osiągnąć.

 

A już tak z innej strony- mi tam nie pasuje Mioduski. Jakoś takie mam wrażenie, że będzie chciał zrobić firemkę jakąś do trzepania kasy. A jak wiadomo, to w piłce nie może się udać ;) Nie mam do niego żadnego zaufania przy kierowaniu klubem. Ale wyjdzie w praniu.

A z jakiego powodu pytasz, czy czytałem?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj cenne zwycięstwo 2-1 z Lechią. Cenne dlatego, że Legia tak na prawdę mało co grała. Lechia na moje oko ładnie rozbijała ataki Warszawiaków w bezpiecznej odległości od bramki. Dużo lepiej zespół z Gdańska się prezentowała.

Nie wiem, czy Magiera miał takiego nosa do zmiany, czy po prostu Kucharczyk był najlepiej dysponowany. Aż strach się bać w takim razie, w jakiej dyspozycji są inni napastnicy ;)

Co prawda Kucharczyk wykorzystał błędy obrony. Przy pierwszym golu dołożył nogę gdzie trzeba, druga bramka to asysta obrońcy Lechii.

Robi się z niego taki joker ;) Hamalainen, Radović cienko strasznie wczoraj.

Moulin to taka droższa wersja Furmana. Odbiór, rozegranie, dośrodkowania takie same. Identyko. Czyli takie mocno średnie.

Jakby ich zamienić na boisku, to by nikt nie zauważył.

Odnośnik do komentarza

Ale Furman akurat teraz gra na dobrym poziomie, więc troche strzał kula w plot;)

Nie twierdzę, że nie gra, tylko to jak to pokazuje. Umiejętności, może inaczej- poziom ten sam obu panów. Jak oglądam Moulina w akcji w meczach Legii, to od razu mam przed oczami Furmana. To samo grają.

Odnośnik do komentarza

solidni rozgrywający, tak bym ich określił. Na pewno za mało u nich "błysku" i dynamiki

Co do napastników, ciekawe, czy doprowadzą Chukwu do stanu używalności

Myślę, że koło następnego sezonu dopiero się przekonamy. Z Necidem myślę, że to skończy się szybko- jeśli teraz nawet nie wchodzi z ławki, to potrzymają i wraca z wypożyczenia.

Chukwu ogarnie się do końca sezonu, później okres przygotowawczy i sezon. Coś z niego będzie, tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Postura fajna, wygląda na silnego, zastawka te sprawy.

Necid, mimo rozpoznawalnego nazwiska to chyba nie jest to. $$ pewnie sporo, a forma słabiutka.

Ciekawe, czy Sanogo w przyszłym sezonie odegra jakąś fajną rolę w Legii. W jego wypadku, czułem się trochę jak Smuda, już po ruchach na boisku (nie po wchodzeniu po schodach) przewidywałem, że to naprawdę dobry gość jak na Polskie warunki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...