Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Fragment regulaminu UEFA:

 

Disqualification from the competition:

 

The same disciplinary measures may be taken against member associations or

clubs in case of inappropriate behaviour on the part of their supporters, including:

a) the invasion or attempted invasion of the field of play;

b) the throwing of objects;

c) the ignition of fireworks;

d) the use of gestures, words, objects or any other means to transmit any

message that is not fit for a sports event, in particular if it is of a political,

offensive or provocative nature;

e) acts of damage;

f) any other lack of order or discipline observed in the stadium area.

 

Gdyby to była jakakolwiek drużyna z Polski to już dawno byłaby wykluczona z rozgrywek.

Odnośnik do komentarza

Bawi mnie ta tradycyjna w takich relacjach naiwność (?) i zdziwienie, że policja nie czeka na rozpoczęcie poważnych dymów tylko stara się im zapobiegać. Duńczycy od samego początku twierdzili, że główna akcja policji miała miejsce, by zapobiec wjazdowi z bramą na stadion.

 

Ciekawe, że o wcześniejszych burdach w parku, przez które policja miała pełne prawo spodziewać się kolejnych dymów, nie potrafię znaleźć w tym tekście ani słowa :-k .

 

Edyta kazała dodać jeszcze jedno - kibice Legii przez wiele lat pracowali sobie na taki właśnie image i nie powinni się dziwić, że na tej podstawie służby porządkowe tak a nie inaczej przygotowują się na ich przyjazd. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, że o wcześniejszych burdach w parku, przez które policja miała pełne prawo spodziewać się kolejnych dymów, nie potrafię znaleźć w tym tekście ani słowa :-k .

 

Pewnie nie ma o tym ani słowa w tym tekście, bo nie było w tamtym miejscu pani reporter. :-k Zresztą w ogóle tam nie było kibiców. Ot, 30 osobowa ekipa sportowa Legii spotkała się z kolegami po fachu z Danii i między sobą rozwijali swoje hobby. No cóż, jedni woli zatrzymywać pociągi i lać się na torach (Lech), a widocznie inni wolą więcej zieleni i wybrali park...

 

A co do reszty Twojej wypowiedzi, ja nie piję do tych zatrzymań policji i dlaczego tak się stało, nawiązuje do wszelakich polskich informacji, mediów i waszej ekscytacji tymi 'obiektywnymi' newsami. No bo gdzie te wielkie burdy i walka z policją? Gdzie setki zatrzymanych bandytów i chuliganów z Polski? Przecież jeszcze chwilę temu pisaliście o stadzie debili lejących się z policją pod stadionem. Nie wierzę, że pod słowem stado mieliście na myśli te 6 osób, które naprawdę coś przeskrobały...

Odnośnik do komentarza

Czego nie rozumiesz w zdaniu, że 6 osobom postawiono zarzuty, a resztę wypuścili po meczu, bo nic im zarzucić nie można, a zatrzymanie miało jedynie charakter prewencyjny? (co w wielu przypadkach wyglądało tak, że złapano tych co nie uciekali) Jakby się lało 150 osób to by było 150 zarzutów, czyż nie?

Odnośnik do komentarza

na miejscu to sobie mogli program meczowy kupić... albo colę i popcorn w budce pod stadionem

 

no zorganizowane wyjazdy jedzie się z biletem zakupionym przez swój klub, tak jest w cywilizowanym świecie, nie wiem, mam przykleić moje posty z lajfskora?

cywilizowany świat mówisz... kto wie może nawet wolnorynkowy? puste trybuny, ale nie sprzedajemy biletów Polakom, dla mnie to głupota i jakaś odmiana rasizmu

Odnośnik do komentarza

na miejscu to sobie mogli program meczowy kupić... albo colę i popcorn w budce pod stadionem

 

no zorganizowane wyjazdy jedzie się z biletem zakupionym przez swój klub, tak jest w cywilizowanym świecie, nie wiem, mam przykleić moje posty z lajfskora?

cywilizowany świat mówisz... kto wie może nawet wolnorynkowy? puste trybuny, ale nie sprzedajemy biletów Polakom, dla mnie to głupota i jakaś odmiana rasizmu

sugerujesz, że w wolnorynkowym świecie organizator zawodów sportowych nie powinien mieć prawa decydowania o tym, komu sprzedaje bilety?

Odnośnik do komentarza
cywilizowany świat mówisz... kto wie może nawet wolnorynkowy? puste trybuny, ale nie sprzedajemy biletów Polakom, dla mnie to głupota i jakaś odmiana rasizmu

 

Tak, najlepiej żeby w ramach wolnego rynku każdy mógł sobie siadać w dowolnym sektorze i kupować bilety gdzie zechce. Chętnie obejrzyłbym derby rozegrane wg takiego systemu, więcej by było widać na trybunach niż na boisku.

 

PS. W tym przypadku też awantura przysłoniła słabą grę Legii i to że o sportowy awans może być bardzo trudno

Odnośnik do komentarza

Tak samo, jak właściciel klubu może ustalić wejście, powiedzmy, dla osób powyżej 21 roku życia, tak samo klub może zakazać zakupu biletów w kasach na stadionie osobom posiadającym polskie obywatelstwo i chcącym dopingować w sektorze gości.

wiadomo, że wolny rynek jest wtedy kiedy sprzedawca decyduje komu sprzeda, a komu nie - to jasne

; przykład z ograniczeniem wieku rewelacyjny, choć nie na temat, aż szkoda, że nie przywołałeś zakazu sprzedaży alkoholu dla osób poniżej 18 lat; niesprzedawanie biletów kibicom gości na mecz wyjazdowy, żeby zapobiec awanturom jest równie idiotyczne jak zapobieganie wypadkom ustawianiem radarów na drogach; jeżeli tego nie rozumiecie, to trudno... kończę ten OT

Odnośnik do komentarza

Skład Legii na dzisiejszy mecz:

 

Legia: 82. Jan Mucha - 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Artur Jędrzejczyk, 15. Inaki Astiz, 17. Marcin Komorowski - 32. Miroslav Radović, 16. Ariel Borysiuk, 7. Piotr Giza, 8. Maciej Iwański, 31. Maciej Rybus - 14. Adrian Paluchowski

 

Dosyć... zaskakujący można powiedzieć :| Jędrzejczyk, Borysiuk, Paluchowski - jeżeli Legia nie wygra, to Urban będzie musiał się wytłumaczyć dlaczego posadził bardziej doświadczonych graczy (min. Szałachowskiego, Mięciela, Rogera, Szalę, Kiełbowicza) na ławie. Połowa zawodników zmieściłaby się w limicie wiekowym w rozgrywkach młodej ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...