Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

A kim jest Grzelak jak nie pseudo gwiazdą?? Weź sobie pod uwagę zachowanie przed meczem ze Ślaskiem ,gdzie wymyślił sobie "kontuzję", bo akurat nie miał ochoty na grę. Jest ostatnią osobą do pokazywania takich gestów.

Mam prośbę - jeśli masz zamiar dalej podpierać się tym, co napisze LegiaLive, to nie pisz już w ogóle.

 

Ogromny szacunek dla Grzelaka za takie zachowanie. Zamanifestował to, co większość piłkarzy boi się powiedzieć od dawna. Ma jaja i jest graczem z charakterem - oby więcej takich.

 

Ktoś tu pisał o obrażaniu kibiców... Byłeś przy tym, że tak jasno stawiasz sprawę? Bo powiem Ci, że stałem obok Bartka, kiedy to zajście miało miejsce, i wcale nie dziwię mu się, że na okrzyki "Grzelak, chuju!", "Grzelak, kurwo!" odkrzyknął to, co powinien. Sam zresztą miałem ochotę, bo nie będą mnie idioci obrażali. :P

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko. Nie widzę sensu komentowania sytuacji poprzez wyrażanie aprobaty bądź dezaprobaty dla zachowań ludzi związanych z Legią Warszawa. Kibicujemy różnym klubom i nie wiemy jak my zachowalibyśmy się gdyby nasz klub dotknęła sytuacja taka, jaka dotknęła Legię. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki - dośrodkowanie Iwańskiego wreszcie przeszło pierwszego obrońce i doleciało do piątki :jupi: ;)

 

Bardzo dobre zachowanie Grzelaka, niestety osoby na trybunach i tak nie zrozumieją, że obrażaniem swoich zawodników nie pomogą im wyjść z kryzysu.

Odnośnik do komentarza

A to krótka charakterystyka "napastnika".... przez 3 lata gry w Legii w 77 spotkaniach strzelił zaledwie 11 goli w lidze...........

 

Jeśli chcesz używać nieprawdziwych statystyk, to dyskutuj z innymi, bo to nie miejsce na rozwijanie swojej mitomanii.

Poza tym nikt nigdy nie mówił, że Grzelak ma być gwiazdą. Ma grać dobrze i to robi, kiedy jest zdrowy.

Odnośnik do komentarza

Grzelak wystąpił w lidze w 51 spotkaniach, zdobywając 11 goli, oczywiście musiałeś przekłamać dane. Jak na polską ligę, na podwieszanego napastnika, jest to wynik średni, nie tragiczny. Wlicz do tego ciągłe naciski ze strony kibiców, niebywałą kontuzjogenność i powracanie do formy po urazach i brak w pełni przepracowanych cykli przygotowawczych - to nie jest zły zawodnik, zaryzykowałbym stwierdzenie że Legia nie ma nikogo mocniejszego z przodu obecnie.

Odnośnik do komentarza

Ot cytat z Jarzębowskiego

 

- Już wcześniej mówiłem, że chodziłem na mecze Legii od małego. Nigdy nie obraziłem swojego zawodnika, szanowałem każdego. Nie podoba mi się to obrażanie. Jestem z kolegami. I z Bartkiem, i z "Iwanem". Mówię to też jako kibic. Nie tylko ich kolega. Wiem, że nie wszyscy kibice tak się zachowują. Ci, którzy byli z nami w Chorzowie bardzo dobrze nas dopingowali. Ale jest grupa, która zamiast nam pomagać, przeszkadza. Na stadionie Legii brakuje dopingu. W tej ciszy słychać te wszystkie wyzwiska. Te śmichy, chichy. Tak nie powinno być na trybunach - podsumował zawodnik urodzony w Warszawie, który z dwuletnią przerwą na występy w GKS Bełchatów przez całą karierę jest wierny właśnie Legii.

 

Zgadnijcie teraz na którym meczu było więcej 'pikników', a na którym 'kumatych'. Tam gdzie przez większą część meczu był fajny doping i przybijanie piątek z piłkarzami, czy na tym dzisiejszym? Świadomie czy nie, do tego właśnie doprowadza polityka zarządu niszcząca zorganizowanych ruch kibicowski. Mają to co chcieli, kumatych praktycznie brak, nie ma rac, opraw, flag i narkotyków, jest za to większość pikników na stadionie, Legia *klask klask* i brawa po dobrym meczu, wyzwiska i buczenie po złych. Więc nie wiem o co ma pretensje Grzelak do kibiców,jak chce braw i ochów to niech pięknie grają i przede wszystkim wygrywają, albo jak już chce mieć do kogoś pretensje to chyba powinien je kierować bardziej w stronę zarządu :co:

Odnośnik do komentarza

a powiedzcie mi kto teraz chodzi na Legie? Bo się już pogubilem :/ Przydupasy Waltera? Przeciwnicy ITI? Pikniki neutralne? Bo jesli nie ma dopingu, a sa gwizdy i wyzwiska tylko to ...chyba na meczach sa nadal tylko przeciwnicy ITI? Bo chyba normalni kibice dopingowaliby - i mimo braku ultrasow jakies przyspiewki ciagneli. Pytam sie jak najbardziej serio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...