Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę Twoim zdaniem ITI nie ponosi winy za to, co się na Legii dzieje?

 

Oczywiście, że ponosi winę. Obie strony (kibice i ITI) w tym konflikcie zrobiły o krok za daleko i dlatego teraz jest tak jak jest.

 

Był wpis wczesniej o transparentach (Deyna). Czy ktoś został za to ukarany?

 

Jeśli dobrze myślę, to o ukaraniu kibiców swojego klubu decyduje sam klub (mówię o zakazach stadionowych). Najwidoczniej Klub Sportowy Polonia Warszawa nie uznał tego za poważne wykroczenie. Sprawa indywidualna. Legia ma najwyraźniej bardziej konserwatywnych zarządców.

 

I daj spokój z tymi linkami, bo chyba nie o to tutaj chodzi.

 

Ciekaw jestem po prostu, czy naprawdę ktoś dostał zakaz za skandowanie czegoś na trybunach Legii czy tylko gdzieś tak usłyszałeś i roznosisz plotki.

No czyli jednak myślimy podobnie?! Pisałem już wcześniej, że wina (jak to zwykle bywa) leży po środku. O transparenty pytałem, żeby pokazać tę różnicę właśnie. To jest przecież jakiś obłęd... Ze stadionu nie da się zrobić jakiegoś muzeum, a kibicom naprawdę zależy żeby było jak kiedyś. Przyznasz, że nigdzie indziej nie było takiej atmosfery jak na Ł3.

A te linki postaram się Ci wrzucić, skoro tak Ci zależy. Chociaż pewnie dobrze wiesz, że nie jeden "głupi" zakaz został wydany.

 

proszę:

http://www.legialive.pl/news/33139_Dozywotnie_zakazy_za_skandowanie_Jeszcze_jeden.html

 

oczywiście źródło mocno niepewne, wszak strona ta jest powiązana z chuliganami i dilerami narkotyków z żylety :)

Dzięki! Już nie muszę szukać. Ale to faktycznie niewiarygodne zródło :_winkle:

Odnośnik do komentarza

Skoro kibice to bandyci, to w jaki sposób dogadywali się z poprzednimi zarządami, co?

 

Zawsze byli bandytami, często (to już nie zawsze) działającymi na szkodę klubu, tylko im ustępowano. A o fakcie bandytyzmu świadczy demolka Starówki, demolka Wilna, zadyma w Danii i kilka innych sytuacji (w tym ta z Wejchertem), na każdą pewnie masz jakąś ciekawą opowieść ale fakty są faktami - ci kibice zaszkodzili klubowi karami finansowymi, wykluczeniem z pucharów i skandalem (w Danii ponoć przez ich pokaz racowy poparzonych zostało kilku małoletnich kibiców Brondby).

 

Grabek - odnośnie dilerów z Żylety - takie informacje pojawiły się ostatnio o organizacji kibiców Lecha, to też spisek? Media piszą o tym co znajdą, a w świętość każdego kibica który tam się pojawił chyba nie wierzysz?

Nie no... Leżę! No comments...

Odnośnik do komentarza

Starczy panowie.

Grabek za pokaz chamstwa i zaśmiecanie dostaje ostrzeżenie i 5h zakazu pisania.

kondzior10 - za zaśmiecanie forum bezproduktywnymi postami oraz za recydywę (2 dni wcześniej dostałeś pierwsze ostrzeżenie) ostrzeżenie i 5 dni zakazu pisania. "Nie no... Leżę! No comments..." - skoro nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj.

 

I ostrzegam, jeżeli dyskusja nie będzie się toczyć w ramach przyzwoitości, a argumentacja będzie na takim poziomie jak do tej pory to możecie się spodziewać poważniejszych konsekwencji z bezterminowym zamknięciem tego tematu włącznie. Nie może być tak, że jedna strona podaje rzeczowe argumenty, a druga nie potrafiąc ich odeprzeć obraża dyskutanta śmiecąc przy okazji i rozbijając temat.

Odnośnik do komentarza

Widze, ze tutaj juz zadnych flejmow nie bedzie, ehh, gdzie te czasy? :>

 

BTW: Grabek, bedziesz gral Legie? :)

 

BTW2: po wybudowaniu nowego stadionu kredyt zaufania dla ITI sie konczy - maja gora sezon na poprawienie tego, co sie dzieje, bo zanim przejeli klub, to Legia ogrywala sredniakow europejskich, a teraz przegrywa z Odra Wodzislaw i Polonia Bytom :|.

Odnośnik do komentarza
maja gora sezon na poprawienie tego, co sie dzieje, bo zanim przejeli klub, to Legia ogrywala sredniakow europejskich

Kiedy niby?

Ostatni raz tych "średniaków" europejskich ogrywali w sezonie 1996/97.

Chyba że za średniaków uważa się Elfsborg, Vardar czy Tbilisi.

Zanotowała taki sam regres jak reszta ekip polskich, żadna w tym wina ITI.

Odnośnik do komentarza

O, wyjątek potwierdzający regułę. Wisła też ograła raz w zeszłym roku Barcelonę, a Utrecht wtedy nie był niczym wielkim.

Rozumiem, że w swojej ślepej nienawiści do ITI niektórzy fani Legii są w stanie podpiąć ją nawet pod wojnę w Iraku i dwójkę na jakimś swoim egzaminie, ale mogliby się tym nie dzielić na forum publicznym.

Odnośnik do komentarza

Nie zmienia to faktu, ze 2002 to nie 1996/1997.

 

Hiperbolizowaniem niczego nie wnosisz do dyskusji: dwojka na egzaminie, wojna w Iraku, ITI - WTF?! Temat wplywu ITI na wyniki pionu sportowego jest bardziej zlozony zarowno od stwierdzenia, ze cala wine ponosi ITI, jak i od tezy, ze zadna w tym wina ITI.

Odnośnik do komentarza
Temat wplywu ITI na wyniki pionu sportowego jest bardziej zlozony zarowno od stwierdzenia, ze cala wine ponosi ITI, jak i od tezy, ze zadna w tym wina ITI.

Przesada zamierzona - żal po prostu ogarnia człowieka, gdy czyta kolejne bzdury na temat tego, czego to ITI nie popsuło w Legii.

Żeby nie było - jako człowiek wychowany na Śląsku jestem jak najbardziej za odejściem ITI z Legii - skończą się pieniądze, na stadion wróci SKLW, żaden sensowny sponsor po takim konflikcie do klubu już nie przyjdzie i z Legią zaczną się poważne problemy - a nie jest jedynym klubem w stolicy, żeby ratować ją za wszelką cenę, zwłaszcza za cenę współpracy z obecnymi przeciwnikami ITI. ;)

Odnośnik do komentarza

Gacek, nie obraz sie, ale jesli szukasz radykalnego fana, ktorego glownym haslem jest ajtaj spadaj, to pomyliles adres.

 

Faktem jest, ze po przejeciu klubu, ITI obiecywalo w 2-3 lata budowe silnego klubu. Jestem im niezmierine wdzieczny za spalcenie zobowiazan i prowadzenie klubu, dokladajac do niego, ale Walter jest biznesmanem, a jego biznesplan na razie nie wypala. Transfery robione sa za drobne, a nikt z podrobionych materialow zlotego palacu nie wybuduje.

 

Byla mowa o stadionie. Okej - jest stadion. Czekam teraz na mocny zespol. Jezeli najelpszym zawodnikiem Legii z pola jest Astiz, ktory nie zalapal sie nawet na lawke do Osasuny, to ja nie mam pytan na temat poziomu sportowego Legii i calej polskiej ligi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Transfery robione sa za drobne

W porównaniu do zachodu może i tak. Ale zobacz, ile Legia wydała w ostatnich latach na tle pozostałych ekip w polskiej lidze, w tym Wisły, która w teorii za sukcesy powinna była dostać najwięcej pieniędzy.

Czekam teraz na mocny zespol.

Obiecywano Wam go po przejściu na nowy stadion, tak? Więc sobie jeszcze poczekacie, aż przejdziecie i minie czas, który jest wymagany na generowanie zysków. Wtedy będzie można ITI ocenić pod tym kątem.

Jezeli najelpszym zawodnikiem Legii z pola jest Astiz, ktory nie zalapal sie nawet na lawke do Osasuny, to ja nie mam pytan na temat poziomu sportowego Legii i calej polskiej ligi

Pamiętam, jak to samo mówiono o Uche - raz, że kariery w Polsce nie zrobi, bo nie zaistniał w Espanyolu, dwa, że kariery w Europie nie zrobi, z tego samego powodu. I co? Kilka lat temu Astiz nie zaistniał w Osasunie, ale czy to oznacza, że nie zaistniałby teraz?

Odnośnik do komentarza

Jak to mawial s.p. Kazimierz Gorski.

 

"To skoro jest tak wspaniale, to czemu jest tak slabo?" Chcesz mine przekonac do tego, ze Legia dokonala swietnych transferow, klub gra jak anlezy (nie funkcjonuje - nie myl tych pojec), a gracze Legii sa na poziomie europejskim?

 

Jesli tak, to gratuluje. Powiedz, kto jest Twoim dealerem.

Odnośnik do komentarza
Czekam teraz na mocny zespol.

Obiecywano Wam go po przejściu na nowy stadion, tak?

Przed - padla deklaracja dotyczaca liczby lat do LM od momentu przejecia, natomiast niewykluczone, ze rozbieznosc z rzeczywistoscia wynikla po czesci z faktu, ze ITI przecenilo szybkosc procedowania wladz samorzadowych w sprawach rozbudowy stadionu.

Odnośnik do komentarza
"To skoro jest tak wspaniale, to czemu jest tak slabo?" Chcesz mine przekonac do tego, ze Legia dokonala swietnych transferow, klub gra jak anlezy (nie funkcjonuje - nie myl tych pojec), a gracze Legii sa na poziomie europejskim?

 

Jesli tak, to gratuluje. Powiedz, kto jest Twoim dealerem.

Prędzej Ty mi powiedz, co wziąłeś, że wyciągnąłeś takie wnioski. ;)

Nigdzie nie napisałem, że Legia dokonuje świetnych transferów - wyśmiałem śmiechu jedynie wartą tezę, że transfery dokonywane są za drobne (wręcz przeciwnie, Legia utopiła w miernotach kupę kasy!), natomiast gracze Legii niekoniecznie są na poziomie europejskim, ale casus Uche pokazuje, że można się w Polsce zupełnie nieźle wyszkolić i z przegranego piłkarza rezerw średniaka ligi europejskiej można trafić do lepszej ekipy i to do pierwszej jedenastki. :)

Odnośnik do komentarza

Czyli zgadzamy sie, ze dkonoywane sa slabe tranfery, w dodatku w ostatnim roku, bezgotowkowe.

 

"Casus Uche" - jednoczesnie przez nas kraj przewinelo sie kilkudziesiecu obcokrajcowcow. Jeden Uche wiosny nie czyni. Zreszta - patrzac na europejskie standardy, jaka tam z niego gwiazda?

 

Nie mowie, ze Astiz to zly pilkarz (ba, to jeden z najlepszych w polskiej lidze), tylko ze jest on fantastycznym papierkiem lakmusowym dla naszej "ekstraklasy".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...