Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Szybka i zdecydowana interwencja mogła ograniczyć straty klubu z Wilna, ostudzić tłum (bo wyłapano by prowodyrów), i w ten sposób może dokończono by mecz.

hmmm juz to widze jak tych 200-300 (?) policjantow rzuca sie do walki wrecz na trybuny by wylapac prowodyrow :D:o przeciez polalaby sie krew ostro...ranni a moze gorzej by byli z 2 stron. Dobrze ze stali na plycie i czekali az debila przejdzie...

Dlaczego "kibice" Legii staraja sie caly czas zrzucac wina na Litwinow, na stadion, na policie...tylko nie na siebie! Przeciez na stadionie powinno byc 10-20 porzadkowych i to powinno wystarczyc...bo nikt normalny nie powinien robic tego co sie stalo. Ja caly czas uwazam ze to byla akcja przygotowana. Wynik nie byl tragiczny i mozna bylo cos strzelic i wygrac u siebie...Kto wie czy jakby prowadzili tez by nie przerwali tego meczu...

 

Poprostu jak widze taka burde to marzy m sie taki odział szybkiego reagowania- do neutralizacji zamieszek ulicznych- w USA taki jest- wiadomo ze taktyka policji jest inna w takich wypadkach- ale poprostu noz sie w kieszeni otwiera- i skłonny jestem naprawde przychylic sie do rozwiazań siłowych- szybka i konkretna pacyfikacja przez wyszkolony w tej kwestii odzial- na glebe prowodyrów i już ( słynne zamieszki we wro- 400 typa na glebie pod plotem i tyle )- oczywiscie to nierealne- choc moze by bylo skuteczne...

Odnośnik do komentarza

Dwa najwieksze transfery w historii polskiej ligi w tym okienku - Fabianski za 4 mln euro i Janczyk za 4,2 mln, co daje nam razem sume w okolicach naszego rocznego budzetu :D Ktorys z dzialaczy wypowiadal sie ze czesc z pieniedzy z Janczyka zamierzaja wydac na wzmocnienia :-k Byc moze dopiero zima.

Odnośnik do komentarza
Dwa najwieksze transfery w historii polskiej ligi w tym okienku - Fabianski za 4 mln euro i Janczyk za 4,2 mln, co daje nam razem sume w okolicach naszego rocznego budzetu :D Ktorys z dzialaczy wypowiadal sie ze czesc z pieniedzy z Janczyka zamierzaja wydac na wzmocnienia :-k Byc moze dopiero zima.

 

Wzmocnienie jest potrzebne teraz, bo ja ataku Legii w obecnym kształcie + bez Janczyk po prostu nie widzę.Wzmocnić dodatkowo, oprócz napadu, pomoc jakimś ofensywnym i kreatywnym zawodnikiem (moim zdaniem Gizą) i jazda! :)

Odnośnik do komentarza
Wzmocnienie jest potrzebne teraz, bo ja ataku Legii w obecnym kształcie + bez Janczyk po prostu nie widzę.Wzmocnić dodatkowo, oprócz napadu, pomoc jakimś ofensywnym i kreatywnym zawodnikiem (moim zdaniem Gizą) i jazda! :)

Nie chcę nikomu psuć różowego snu o Legii, ale Legia i bez Janczyka dała totalnie ciała z Litwinami. Mam nadzieję, że na Łazienkowskiej nikt nie będzie myślał tylko o zachowaniu swoich kibiców w Wilnie, ale też zastanowią się, czemu było 0:2 do przerwy ze słabizną litewską. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po dwóch transferach (napastnik i ofensywny pomocnik) żałosna na Litwie obrona i nieistniejąca pomoc nagle zaczną rozjeżdżać wszystkich rywali. :>

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem rewelacje PS sa tylko mydleniem oczu .... jak wiadomo PS nie zawsze pisał prawde jesli chodzi o Legie wiec jeszcze moze sie okazac ze Janczyk zostaje. Przeciez kazdy normalny klub moim zdaniem poczekalby do dzisiejszego meczu z Argentyna i dopiero po nim dyskutował o sprzedazy swojej gwiazdy. Wiec nie podniecajcie sie moim zdaniem napisali tak zeby miec wieksza sprzedaz nic wiecej. Kiedys pisali o wywiadach z piłkarzami Legii ktorych wcale nie było poczekajmy na oficjalne oswiadczenie klubu Legia.

 

Ps: Legia zaplacila Vetrze za szkody wywiołane podczas awantury ....

Odnośnik do komentarza

Potwierdzenie moich słów http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=15813

Jakub wrócił z Widzewa i cwiczy zobaczymy czy trener bedzie na niego stawiał ....

Plus ze strony WP ... cyt: "Legia Warszawa nie potwierdziła jeszcze transferu Dawida Janczyka do CSKA Moskwa. Członek zarządu warszawskiego klubu Marek Drabczyk poinformował, że obydwa kluby są jeszcze w trakcie negocjacji."

Odnośnik do komentarza
Wzmocnienie jest potrzebne teraz, bo ja ataku Legii w obecnym kształcie + bez Janczyk po prostu nie widzę.Wzmocnić dodatkowo, oprócz napadu, pomoc jakimś ofensywnym i kreatywnym zawodnikiem (moim zdaniem Gizą) i jazda! :)

Nie chcę nikomu psuć różowego snu o Legii, ale Legia i bez Janczyka dała totalnie ciała z Litwinami. Mam nadzieję, że na Łazienkowskiej nikt nie będzie myślał tylko o zachowaniu swoich kibiców w Wilnie, ale też zastanowią się, czemu było 0:2 do przerwy ze słabizną litewską. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po dwóch transferach (napastnik i ofensywny pomocnik) żałosna na Litwie obrona i nieistniejąca pomoc nagle zaczną rozjeżdżać wszystkich rywali. :>

 

owszem, ale pamiętajmy, że to był pierwszy mecz po przemeblowaniu składu. Fakt, Legia zagrała żałośnie i nie liczę na diametralną zmianę od razu, lecz stopniowe dochodzenie do pełni formy, co moim zdaniem bez dodatkowego, klasowego napastnika i pomocnika z prawdziwego zdarzenia nie jest możliwe. i nie śnie różowo.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Nie sposób się nie zgodzić - Legia jest w 1/3 cyklu przygotowawczego do sezonu, w przeciwieństwie do Vetry, do tego grała nową formacją obrony, stąd słabsza postawa niż to, co zobaczymy w lidze. Aczkolwiek mam olbrzymią satysfakcję z min tych wszystkich legionistów, którzy w identycznej sytuacji śmiali się z porażki Lecha z Terekiem.

Odnośnik do komentarza
Nie sposób się nie zgodzić - Legia jest w 1/3 cyklu przygotowawczego do sezonu, w przeciwieństwie do Vetry, do tego grała nową formacją obrony, stąd słabsza postawa niż to, co zobaczymy w lidze. Aczkolwiek mam olbrzymią satysfakcję z min tych wszystkich legionistów, którzy w identycznej sytuacji śmiali się z porażki Lecha z Terekiem.

 

I widocznie ci Legioniści nie wiedzieli co wtedy robił Terek w pucharze Rosji :> Wydawało się, że to tylko drużyna z Czeczenii, grająca na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy. Oni już wtedy pewnie zmierzali po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Śmiem twierdzić, że Vetra w chwili obecnej dostałaby solidnie w kuper od piłkarzy z Groznego. Chociaż zdobycie przez nich pucharu Rosji od razu zostało skomentowane jednoznacznie, mafia, brudne pieniądze, łapówki, etc., itd., itp. :>

Odnośnik do komentarza
Nie sposób się nie zgodzić - Legia jest w 1/3 cyklu przygotowawczego do sezonu, w przeciwieństwie do Vetry, do tego grała nową formacją obrony, stąd słabsza postawa niż to, co zobaczymy w lidze. Aczkolwiek mam olbrzymią satysfakcję z min tych wszystkich legionistów, którzy w identycznej sytuacji śmiali się z porażki Lecha z Terekiem.

 

I widocznie ci Legioniści nie wiedzieli co wtedy robił Terek w pucharze Rosji :> Wydawało się, że to tylko drużyna z Czeczenii, grająca na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy. Oni już wtedy pewnie zmierzali po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Śmiem twierdzić, że Vetra w chwili obecnej dostałaby solidnie w kuper od piłkarzy z Groznego. Chociaż zdobycie przez nich pucharu Rosji od razu zostało skomentowane jednoznacznie, mafia, brudne pieniądze, łapówki, etc., itd., itp. :>

 

co by nie powiedzieć. Lech powinien roznosić takie drużyny "pewnie zmierzające po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej", a Legia zmiatać w pył, nawet w 1/3 przygotowań do ligi, ogórasów z Litwy :/

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Każda polska drużyna, która aspiruje do odegrania jakiejś większej roli w europejskich pucharach powinna sobie radzić z takimi przeszkodami. A tymczasem:

 

LINK

 

co fantastycznie wróży przed spotkaniem z jednak uznaną drużyną Steauy. :-k

Odnośnik do komentarza

Jako ciekawostka:

 

Legia Warszawa jako pierwszy klub w Europie wschodniej zakupiła system Amisco. - Służy on do analizy meczu pod względem taktycznym, pod względem przygotowania fizycznego zawodników. Jest to system ośmiu kamer zamontowanych na stadionie Legii. Da nam on odpowiedzi na takie pytania jak np: jaki dystans przebiegł dany zawodnik i w jakim tempie, ile razy podał celnie, a ile niecelnie. Ile razy zagrał do przodu, ile do boku a ile do tyłu. Z jaką prędkością leciała piłka po zagraniu zawodnika, kto do kogo najczęściej podawał. Wszystkie tego typu informacje pomogą nam w lepszej selekcji zawodników - tłumaczy Legia.Net fizjolog Ryszard Szul.

 

- Informacje te są w 100% obiektywne, gdyż są oparte o materiał video. Jako klub jesteśmy pierwsi w Europie wschodniej. W tej części kontynentu korzysta z tego jeszcze tylko narodowa reprezentacja Gruzji. Jest to system ośmiu kamer zainstalowanych na stadionie. Obraz z każdej z kamer jest na żywo przesyłany do internetu. Dane są przesyłane do Hiszpanii, tam opracowywane, a następnie wysyłane do nas.

 

- To wszystko pozwoli nam obiektywnie ocenić zawodników oraz ich podejście do każdego spotkania. Tu już nikogo się nie da oszukać. Czarno na białym widać będzie ile zawodnik przebiegł, jak, w jakim tempie. Dzięki temu będziemy mogli efektywniej każdego ocenić i efektywniej dobierać skład oraz by skuteczniejszym zarówno w treningu jak i w grach - zapewnia Ryszard Szul.

 

Amisco Pro to system inteligentnych sensorów służących do pełnej analizy gry zawodników podczas meczu. To system video i statystyk prezentowany w technologii 2D podobnej trochę do sposobu pokazywania spotkań w takiej grze komputerowej jak Football Manager. Takiego rodzaju gromadzenia wiedzy używają już największe kluby europejskie jak Liverpool, Olympique Marsylia, Nantes, Saint Etienne, Real Madryt, Valencia, Villareal, Valladolid, Athletic Bilbao, Real Sociedad, Osasuna Pampeluna, Bayer Leverkusen czy Freiburg

Odnośnik do komentarza

Pewnie dużo skoro tylko kilka klubów to ma. Będzie miał Urban FMa ;P a Legia pożytek. Dobrze, że to zakupili bo znając naszych ligowców to Wisła nie będzie chciała być gorsza i też o takie cacko się postara a i kolejni "zazdrośni" się znajdą. A możemy na tym tylko zyskać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...