Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Taa... Naobiecują żeby pokazać się w TVP2, a potem znów nie będą się odzywać. Tak czy tak idę na mecz żeby zobaczyć jak (L) pokonuje zazdrośników z Poznania. Jarza na pewno zagra, Choto na 70%, a Czini wykorzysta 1/10 sytuacji i zwycięstwo murowane :jupi:

Tak z czystej ciekawości. Czego kibice Lecha zazdroszczą Legii i ich kibicom?

 

Zazdroszczą chyba tego, że to Warszawa jest stolicą i to jest ich największy kompleks. Tysiące razy widziałem w internecie jak i słyszałem na stadionach jak Poznaniacy wyzywali (L). Z jakiego powodu? hmm...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Zazdroszczą chyba tego, że to Warszawa jest stolicą i to jest ich największy kompleks. Tysiące razy widziałem w internecie jak i słyszałem na stadionach jak Poznaniacy wyzywali (L). Z jakiego powodu? hmm...

Pozdro

Takiej argumentacji to sie nie spodziewałem :lol:

Wychodzi, że mamy w Polsce przynajmniej kilkadziesiąt stolic, bo praktycznie na każdym meczu słychać bluzgi na przeciwną drużyna...

Po takich wypowiedziach mam wrażenie, że owe kompleksy leżą raczej gdzie indziej, niż sugerujesz.

Odnośnik do komentarza
Zazdroszczą chyba tego, że to Warszawa jest stolicą i to jest ich największy kompleks.

:rotfl: proszę Cie :rotfl: Zawsze chcieliśmy być stolicą, baaa dla nas stolicą jest Poznań do zawsze ;)

 

Dziś podstawówki mają wolne, ze takie kfiatki na forum sie pojawiaja? :D

EOT

 

Tak myślałem, typowy sposób Pyraków na atak - wjazd na wiek, no niestety pomyliłeś się.

Odnośnik do komentarza
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wystosowało komunikat zachęcający do dopingu podczas niedzielnego spotkania z Lechem Poznań. Poniżej prezentujemy jego treść:

Drodzy Kibice,

Za nami 3 spotkania z przedstawicielami KP Legia Warszawa. Każde z nich zbliża nasze stanowiska, pomaga odbudować wzajemne zaufanie i osiągnąć kompromis, którego owocem - miejmy nadzieję - będzie rychłe podpisanie porozumienia kończącego blisko dwuletni konflikt.

 

Obie strony w tych rozmowach wykazują wiele dobrej woli i gotowości współpracy dla dobra Legii. Niech gestem naszej dobrej woli i krokiem w stronę powrotu normalności na Łazienkowską będzie fanatyczny doping na meczu z Lechem Poznań. Liczymy, że wszyscy, niezależnie od poglądów na temat konfliktu, wesprą Legię w tym jakże ważnym spotkaniu głośnym śpiewem przez całe 90 minut. Nasz doping, podobnie jak na "pożegnaniu Żylety", musi poprowadzić piłkarzy do zwycięstwa. Ten krok w stronę normalności może się okazać wspólnym milowym krokiem na drodze do Mistrzostwa Polski.

 

z wyrazami szacunku

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa

 

Miło :)

Odnośnik do komentarza
Aktualności - Pamiątki z herbem z 1957 roku dostępne w sprzedaży!

 

2009-04-24 17:59 - Autor: KP Legia Warszawa - Źródło: własne

Legia Warszawa wprowadza nową kolekcję pamiątek, z herbem z 1957 roku. Kibice stołecznego klubu będą mogli kupić szaliki, czapeczki, t-shirty, bluzy, smycze i kubki ozdobione tarczą z charakterystyczną czarną „eLką” w kółeczku. Kolekcja nosi nazwę „Legia Respekt” i będzie dostępna w sprzedaży od soboty 25 kwietnia.

 

- Oficjalnym herbem Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa pozostanie ten historyczny z 1916 roku. Chcemy jednak dać możliwość posiadania gadżetów Legii z herbem z 1957 roku tym wszystkim, dla których ma on szczególne znaczenie. Szanujemy naszą tradycję. Wiemy, że jest grupa kibiców, która czekała na tę kolekcję. Teraz, gdy wreszcie uregulowana została w pełni sprawa praw do wykorzystania symbolu klubu z 1957 roku, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych sympatyków – mówi prezes Legii Leszek Miklas.

 

Pamiątki z kolekcji „Legia Respekt” będzie można kupić w oficjalnym Sklepie Kibica na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3, na Wyspach Legii w stołecznych galeriach handlowych oraz w klubowym sklepie internetowym www.sklep.legia.com

za legia.com

 

Całkiem przyjemna wiadomość. Może następnym krokiem będzie oficjalna zmiana herbu? :>

Odnośnik do komentarza
Aktualności - Tomasz Jarzębowski nie zagra z Lechem

 

Tomasz Jarzębowski nie zagra w meczu z Lechem. Defensywny pomocnik Legii doznał kontuzji podczas ostatniego treningu przed niedzielnym starciem. „Jarza” opuścił plac gry.

 

Najprawdopodobniej „Jarząbkowi” odnowił się uraz ze spotkania z Piastem Gliwice.

legia.com

 

A jednak. Wszystko wskazywało na to, że Jarza da radę zagrać. W takim wypadku w pierwszej jedenastce zobaczymy zapewne Ariela - ciekawe jak spisze się pod taką presją.

Odnośnik do komentarza
Pech nie opuszcza Sebastiana Szałachowskiego. Legionista zagrał jedynie 25 minut w meczu Młody Lech Poznań - Młoda Legia.

 

W 25. minucie spotkania „Szałach” nie atakowany przez rywala złapał się za nogę i nie był w stanie kontynuować gry. Legijny skrzydłowy opuścił na noszach plac gry, a jego miejsce zajął Damian Łanucha. Jeszcze nie wiadomo jak poważny jest uraz legionisty.

za legia.com

 

Ależ pecha ma ten chłopak! Boję się, że to może być już koniec jego kariery... :|

Odnośnik do komentarza

w "Groclinie-Polonii" to na wielu się nie poznali, a jak jeszcze był wychowankiem to prawie pewne, że odszedł za bezcen. nie ten czas, nie to miejsce.

 

szkoda Szałachowskiego, bo wyprostować jego karierę będzie szalenie trudno, ciekaw jestem czy znajdzie jeszcze motywację żeby znowu wznieść się na poziom ligowy. wychodzi jednak na to, że sam przecholował.

 

w Groclinie to na wielu się nie poznali. co do Polonii to jak ktoś był wychowankiem to prawie pewne, że odszedł za bezcen. nie ten czas, nie to miejsce.

 

szkoda Szałachowskiego, bo wyprostować jego karierę będzie szalenie trudno, ciekaw jestem czy znajdzie jeszcze motywację żeby znowu wznieść się na poziom ligowy. wychodzi jednak na to, że sam przecholował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...