Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak zakończy się saga z Vadisem. Nie wiem jaki tam był układ przy podpisywaniu kontraktu, ale zapowiada się niezły melodramat w ciągu kilku dni. Z jednej strony jest klub i kontrakt który należy respektować, a z drugiej ustne obietnice no i kto nie chciałby zarabiać więcej.

Odnośnik do komentarza

Vadis napisał (zdaje się) wczoraj, iż czeka na powrót do treningów. Oświadczenie niby niedokładne, ale pokazujące, że myślami może być nadal w Legii i nic nie świadczy i nie ma głosów, żeby wymuszał, czy naciskał na jakiś transfer gdzieś.

Podejrzewam, iż L czeka na konkretną ofertę i wtedy będą rozmawiać z Vadisem albo jak się pojawi klub, który mu pasuje.

Odnośnik do komentarza

Vadis napisał (zdaje się) wczoraj, iż czeka na powrót do treningów. Oświadczenie niby niedokładne, ale pokazujące, że myślami może być nadal w Legii i nic nie świadczy i nie ma głosów, żeby wymuszał, czy naciskał na jakiś transfer gdzieś.

Podejrzewam, iż L czeka na konkretną ofertę i wtedy będą rozmawiać z Vadisem albo jak się pojawi klub, który mu pasuje.

Po tym co mowi jego manager (a mowi ze Legia zaczyna robic problemy i ze inaczej sie umawiali) to zaczynam watpic w jego slowa. Poza tym, dziecko urodzilo mu sie kilka dni temu a jego wciaz nie ma na treningach.

Odnośnik do komentarza

 

Z Vadisem rzeczywiscie zaczyna sie robic szopka. Legia pewnie i by go sprzedala, ale 2,5mln euro za takiego pilkarza, to smiech na sali.

A dodatkowo ponoć wszystko powyżej 1,5 mln ojro jest dzielone na pół między klub, a piłkarza :-k

 

To jeśli tak jest, to nie dziwie mu się, że chce odejść. Z takim Olympiakosie na pewno dostanie wiecej niz w Warszawie, a do tego przytulni kilkaset tysi z puli transferu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z Vadisem rzeczywiscie zaczyna sie robic szopka. Legia pewnie i by go sprzedala, ale 2,5mln euro za takiego pilkarza, to smiech na sali.

 

Zawodnik, o którym już nie można mówić, że jest młody, który został wypluty przez dwie silniejsze ligi, który ma jeszcze tylko rok kontraktu. To ile za takie gracza życzy sobie Legia?

 

Tak naprawdę to ten przypadek można potraktować jako przykład, że nie ma transferów za darmo. Na samym początku VOO kosztował Legię milion euro (po ~500k za podpis dla zawodnika i agentów), a teraz jeszcze Legia będzie musiała oddać 50% kwoty odstępnego zawodnikowi i jego przedstawicielom. I teraz można się zastanawiać jak oceniać transfer VOO, skoro kosztował (może kosztować) klub ponad 2 mln.

 

Wiadomo, że w takiej sytuacji wolą zostawić Belga, bo on może im pomóc zarobić więcej pieniędzy z LM.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zawodnik, o którym już nie można mówić, że jest młody, który został wypluty przez dwie silniejsze ligi, który ma jeszcze tylko rok kontraktu. To ile za takie gracza życzy sobie Legia?

 

Media podawały, że kwotą startową w negocjacjach ma być 5 mln € :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Mioduski mówi, że zaoferowali nowy kontrakt Vadisowi na rekordowych warunkach i wątpi żeby Olympiakos dał mu taki kontrakt.

 

Poza tym Legia wysłała pismo do agenta zawodnika, aby ten stawił się w niedzielę na treningu.

Odnośnik do komentarza

Mioduski mówi, że zaoferowali nowy kontrakt Vadisowi na rekordowych warunkach i wątpi żeby Olympiakos dał mu taki kontrakt.

 

Poza tym Legia wysłała pismo do agenta zawodnika, aby ten stawił się w niedzielę na treningu.

I sam zawodnik oświadczył, że stawi się na nich. Ja o żadnym nacisku i robieniu problemów nie słyszałem. (oczywiście mogłem po prostu tego nie przeczytałem ;) )

Wcześniej była mowa o 1 mln € pensji. Jeśli chce mu dać więcej, to ok. Mioduski zapewne sobie to dobrze przekalkulował. W przypadku braku LM w tym roku, to może później być problem mały.

Odnośnik do komentarza

Legia zachowuje się jak typowy janusz biznesu. Ustnie umówili się, że zgodzą się na ofertę od 1,5 mln euro, a teraz Mioduski mówi - "Respektuję i szanuję ustne ustalenia. W tym wypadku, jak rozumiem, ustalenia związane z warunkami finansowymi dotyczyły jednak sytuacji, gdy to my chcemy sprzedać zawodnika, a nie, gdy on próbuje wymusić na nas transfer. " Szczerze mówiąc nie widze różnicy

 

Tu jeszcze lepiej "Mówimy zresztą o rozmowach prowadzonych przez poprzedni zarząd, o których, jako większościowy wówczas właściciel, nie zostałem poinformowany." Czyli udaje, że nic nie3 wiem, to ktoś inny sie umawiał

Nic dziwnego, że Gruby sie wku...ił Brak klasy Legii.

Odnośnik do komentarza

Z tego tak wynika. Mioduski nie zaprzecza, tylko najpierw kręci, a potem mówi, że to nie on się na to umawiał.

 

 

Menadżer piłkarza mówi, że nie respektujecie ustaleń sprzed pół roku, kiedy obiecaliście im, że jeśli latem po Vadisa zgłosi się klub, który wyłoży minimum 1,5 mln euro, nie będziecie blokować jego transferu.

- Respektuję i szanuję ustne ustalenia. W tym wypadku, jak rozumiem, ustalenia związane z warunkami finansowymi dotyczyły jednak sytuacji, gdy to my chcemy sprzedać zawodnika, a nie, gdy on próbuje wymusić na nas transfer. Mówimy zresztą o rozmowach prowadzonych przez poprzedni zarząd, o których, jako większościowy wówczas właściciel, nie zostałem poinformowany.

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,22033257,legia-wzywa-vadisa-do-warszawy-dariusz-mioduski-w-niedziele.html#Czolka3Img

Odnośnik do komentarza

Szykuje się mocne wzmocnienie rezerw:) Vadisowi któremu zamarzyło się odejście aby tworzyć kolejne dzieło z trenerem Hasim:).Z tego co orientuje się ma jeszcze rok kontraktu, wiec jeśli nawet Leśny mu naobiecywał ustnie to Mioduski nie musi tego respektować, propozycja 1,3 mln rocznie jak na poziom tego zawodnika i nasza lige to kosmos, ale jak wiadomo nie będzie dodatkowej kasy z transferu czy prowizji dla menago.

Odnośnik do komentarza

 

Zawodnik, o którym już nie można mówić, że jest młody, który został wypluty przez dwie silniejsze ligi, który ma jeszcze tylko rok kontraktu. To ile za takie gracza życzy sobie Legia?

 

Media podawały, że kwotą startową w negocjacjach ma być 5 mln € :kekeke:

 

A za ile Ty bys go chcial sprzedac? Ja bym go nawet za piatke nie sprzedal na miejscu Legii.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zawodnik, o którym już nie można mówić, że jest młody, który został wypluty przez dwie silniejsze ligi, który ma jeszcze tylko rok kontraktu. To ile za takie gracza życzy sobie Legia?

 

Media podawały, że kwotą startową w negocjacjach ma być 5 mln € :kekeke:

 

A za ile Ty bys go chcial sprzedac? Ja bym go nawet za piatke nie sprzedal na miejscu Legii.

 

 

Ja bym poczekał do sierpnia i zobaczył jak pójdzie w eliminacjach do LM. Jakby odpadli to sprzedałbym nawet za 3.

Odnośnik do komentarza

 

Z Vadisem rzeczywiscie zaczyna sie robic szopka. Legia pewnie i by go sprzedala, ale 2,5mln euro za takiego pilkarza, to smiech na sali.

A dodatkowo ponoć wszystko powyżej 1,5 mln ojro jest dzielone na pół między klub, a piłkarza :-k

 

To ja nie rozumiem, dlaczego Vadis nie idzie ręka w rękę z Legią i nie czeka na kogoś, kto zaoferuje 4-5M tylko chce odejść za 2,5M. Ja chyba bym zaryzykował i przedłużył kontrakt o rok z podwyżką i zawarł podobną klauzule (50/50 powyżej 1,5M).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...