Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Pare dni temu było o Obertanie - dzisiaj podpisał kontrakt z Wigan.

A Caicedo zostaje w Espanyolu.

Tak czy inaczej, trochę Legia się uzbroiła w ataku. Tylko żeby w lecie zrobiła to samo z obroną.

 

I bym zapomniał! Dobrze, że Kucharczyk został ;)

Odnośnik do komentarza

A w sprawie Caicedo podobno jego agent wypowiedział się w ten sposób

 


Jestem jego agentem i nic do mnie nie dotarło, pierwszy raz o tym słyszę. Zresztą, Felipe i tak nie chce grać w Polsce. Jadłem dzisiaj z nim obiad i mówię do niego, że pojawiają się informacje, że chcą go w Polsce. On na mnie spojrzał i powiedział: "Polska? Gdzie to kur... jest? Mam tam grać? Chyba oszalałeś!".

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139308,21318853,transfery-zla-wiadomosc-dla-legii-warszawa-ws-felipe-caicedo.html#BoxSportLinkZ26

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pomimo odpadnięcia szacunek dla Legii - remis i porażka 0:1 z Ajaxem w dwumeczu (choć w Warszawie uczciwy wynik to by było zwycięstwo Ajaxu 1:0) to naprawdę bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę różnicę klas, nawet pomimo całej masy okazji Ajaxu w tym dwumeczu, które mogły (powinny) skończyć się dwiema wygranymi i co najmniej kilkoma bramkami.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Ajax nie był wiele lepszy, w składzie z końca jesieni Legia by sobie z nim dała radę. Cóż, tak to jest, jak się po kilku udanych meczach sprzedaje kluczowych zawodników.

Wkomponowanych napastników.

Odnośnie Zlatana- pisałem po pierwszym meczu, że on by dał więcej niż Necid, bo lepiej pasuje do takiego rywala i stylu. Zastawiłby się, przytrzymał, jakaś sztuczka, podanie. Tydzień temu Nacid nic z tych rzeczy, dziś nie miał kto tego zrobić.

Dziś też chyba zabrakło Rado. Ma jeden zwód, a inni i tak się na niego nabierają. W tym spotkaniu Rado i Zlatan by zrobili różnicę, myślę sobie.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Ajax nie był wiele lepszy, w składzie z końca jesieni Legia by sobie z nim dała radę. Cóż, tak to jest, jak się po kilku udanych meczach sprzedaje kluczowych zawodników.

Dokładnie. To nie był "wielki Ajax" ale na dzień dzisiejszy "tylko Ajax". Dwumecz był spokojnie do wygrania, jakby Legia miała kogoś ogarniętego na szpicy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...