Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem meczu z Odrą, nie było mnie w domu.

Powiem wam tylko tyle, że cieszę się go nie widziałem.

Wynik mnie przeraził.

Tyle ode mnie. Nie ma siły się denerwować piłka nożną.

 

Mogę tylko powiedzieć, że Szary znalazł się w dobrym miejscu i czasie - równie dobrze mogło tego gola nie być.

Gra przypominała miejscami naszego "kochanego" menagera - Legia cisnęła, Odra kontrowała i to ona wygrała.

W pierwszej połowie kilka razy fajnie szarpnął Grosicki, poza tym nudy.

 

No i trza powiedzieć o tym koncercie na Agrykoli (tak to się zwie?). Dzięki temu atmosfera na Ł3 była iście piknikowa.

A kibice śpiewający "Przeżyj to sam" - bezcenne :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Najsłabszy mecz Legii w sezonie. W żadnej z połów nie przypominali drużyny nawet z przegranych meczów z Koroną i Lechem. Zero pomysłu na grę. Skrzydła po za Grosickim, który cokolwiek próbował nic nie była w stanie zrobić. Napastnicy przegrywali wszystkie pojedynki i szczególnie Chinyama, który był cały czas łapany na spalonych. Nie miała atutów dzisiaj Legia by pokonać dobrze poukładaną i walczącą Odrę. Za tydzień z Wisła i muszą odbudować morale bo jeżeli wyjdą z takim nastawieniem to może być dla nich nieciekawie. Nie był to mecz obfitujący w sytuacje podbramkowe dlatego bramkarze po za kilkoma interwencjami sporo pracy nie mieli.

Odnośnik do komentarza

wlasnie w TVN mowili o projekcie nowego stadionu dla Legii przy Lazienkowskiej...koszt ok 350mln zlotych i jak to powiedzieli w wiekszosci sfinansowany z miejskich pieniedzy hmmm stadion narodowy za 1mld z budzetu panstwa (?) ...stadion Legii za 350mln z budzetu miasta (?)..czegos tu nie rozumiem..po 1 po co dwa noweczesne stadiony w 1 miescie? po 2 dlaczego w Warszawie wszysto z budzetu idzie od reki a inne miasta maja z kasa budzetowa tyle problemow? :-k

Odnośnik do komentarza

Zaraz, na razie macie wszystko na papierze. Jak usłyszałem, że stadion Legii ma być gotowy w 2010 to tylko :rotfl: W dodatku przez ten cały czas ma tam rozgrywać swoje mecze Legia. Moim zdaniem jest to całkowicie nierealistyczne, chociażby porównując z rozbudową stadionu Lecha, który ma być ukończony w podobnym terminie. Tylko jak wygląda teraz stadion Lecha a jak Legii... Stadion Legii ma mieć tylko 30k pojemności. Być może to wystarczy.

Pytania o to czy Warszawie są potrzebne dwa stadiony są moim zdaniem nie na miejscu. Takich stadionów w tak dużym mieście powinno być więcej. Problem w tym, że na razie nie ma żadnego i moim zdaniem taki stan będzie dłużej, niż wielu się wydaje....

Odnośnik do komentarza
[...]Pytania o to czy Warszawie są potrzebne dwa stadiony są moim zdaniem nie na miejscu. Takich stadionów w tak dużym mieście powinno być więcej.[...]

rozwaliles mnie :rotfl: wiecej? moze 4? albo 10 od razu co? Pytanie-PO CO?? Za tak gruba kase budowane i ma tam byc ile meczy rocznie? Jesli powstanie Narodowy i tam ma grac repra...to po co inwestycje w Slaski? Bedzie stal sobie? 1-2 koncerty rocznie go nie utrzymaja. Podobnie powiedz mi kto i za co ma utrzymac tych kilka wiecej stadionow w Stolicy?

Nie lepiej by bylo jakby powstal w Wawie 1 super stadion i Legia na nim grala? Tak sie "chwalicie" ze macie tyyyyyyylu kibicow, czy problem by byl z zapelnieniem chociaz 50.000 miejsc? Agromeracja Wawy ile ma ludzi? 2.5 mln? czy wiecej?

 

po 1 po co dwa noweczesne stadiony w 1 miescie?

Jeśli wybudują Stadion Narodowy w miejscu Jarmarku Europa to Legia tam raczej grywać nie będzie.

a w czym problem widza? super zadoszony-nowoczelny obiekt, ktory bedzie 360dni w roku stal pusty?

Tak samo jakby w Poznaniu wybudowali teraz stadion na ME 2012 i nowy dla Lecha...po co nam by byly 2 tak drogie i nowoczesne obiekty? Tylko ze u nas pomysleli o tym by zrobic 1 a uzyteczny niz 2 z czego jeden bedzie w sumie na 4 mecze ME....

Odnośnik do komentarza
a w czym problem widza? super zadoszony-nowoczelny obiekt, ktory bedzie 360dni w roku stal pusty?

Pewności nie masz. Jak powstanie to zapewne znajdzie się tam ekipa, która będzie się zajmowała tym, żeby stadion służył nie tylko grze naszej reprezentacji, ale także, by odbywały się tam koncerty gwiazd z zachodu czy zjazdy PiS :keke:

 

Ale to nadal będzie tylko jeden obiekt. A drugi w tym czasie, poza 7-10 meczami na pół roku? Też będzie pusty. Ile w Warszawie odbywa się rocznie imprez z 50.000 widownią? Pytam z czystej ciekawości, nie złośliwie.

Odnośnik do komentarza
a w czym problem widza? super zadoszony-nowoczelny obiekt, ktory bedzie 360dni w roku stal pusty?

Pewności nie masz. Jak powstanie to zapewne znajdzie się tam ekipa, która będzie się zajmowała tym, żeby stadion służył nie tylko grze naszej reprezentacji, ale także, by odbywały się tam koncerty gwiazd z zachodu czy zjazdy PiS :keke:

 

Ale to nadal będzie tylko jeden obiekt. A drugi w tym czasie, poza 7-10 meczami na pół roku? Też będzie pusty. Ile w Warszawie odbywa się rocznie imprez z 50.000 widownią? Pytam z czystej ciekawości, nie złośliwie.

Nie wiem, nie uczestniczę w takich masówkach.

Legia nowy stadion mieć musi, bo obecny to ciut wstydliwy staruszek...

Czyli co staje na tym, że Stadion Narodowy ma nie powstać w Warszawie czy nie powstać w ogóle, a kadra ma grać objazdowo jak do tej pory po całym kraju, tak? Czy grać w Chorzowie?

BTW, ktoś wie ile dni w roku eksploatowany jest stadion w Chorzowie?

Odnośnik do komentarza
a w czym problem widza? super zadoszony-nowoczelny obiekt, ktory bedzie 360dni w roku stal pusty?

Pewności nie masz. Jak powstanie to zapewne znajdzie się tam ekipa, która będzie się zajmowała tym, żeby stadion służył nie tylko grze naszej reprezentacji, ale także, by odbywały się tam koncerty gwiazd z zachodu czy zjazdy PiS :keke:

 

Ale to nadal będzie tylko jeden obiekt. A drugi w tym czasie, poza 7-10 meczami na pół roku? Też będzie pusty. Ile w Warszawie odbywa się rocznie imprez z 50.000 widownią? Pytam z czystej ciekawości, nie złośliwie.

Nie wiem, nie uczestniczę w takich masówkach.

Legia nowy stadion mieć musi, bo obecny to ciut wstydliwy staruszek...

Czyli co staje na tym, że Stadion Narodowy ma nie powstać w Warszawie czy nie powstać w ogóle, a kadra ma grać objazdowo jak do tej pory po całym kraju, tak? Czy grać w Chorzowie?

BTW, ktoś wie ile dni w roku eksploatowany jest stadion w Chorzowie?

 

Pojęcia nie mam, podejrzewam, że rzadko, dlatego osobny Stadion Narodowy jest dla mnie generalne bezsensem. Może być w Warszawie, ale niech to będzie jeden stadion, najlepiej niech jeszcze Legia i Polonia na nim grają. Budowanie drugiego na 4 mecze reprezentacji, 4 koncerty i jeden zjazd Świadków Jehowy w roku to marnotrawstwo pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było, ale nie widzę szans na grę Legii i Polonii na jednym obiekcie. Pierwsza sprawa kibole, druga sprawa, gdzie ten obiekt miałby powstać? Na miejscu jarmarku? Bo opcja Legia na Konwiktorskiej czy Polonia na Łazienkowskiej odpada w przedbiegach.

Wątpię, żeby Legia chciała zrezygnować z Łazienkowskiej na rzecz Jarmarku, już prędzej Polonia z Konwiktorskiej by chyba zeszła...

Odnośnik do komentarza

Toż nie jednocześnie :D. Kiboli i tak do 2012 trzeba spacyfikować, więc tu akurat problemu nie widzę. Nowy stadion Legii jak rozumiem będzie należał do miasta, skoro miasto na niego wykłada pieniądze? Jeśli tak i gdyby HGW miała jaja, po prostu postawiłaby Legii i Polonii ultimatum - albo zgadzacie się na wspólne korzystanie z nowego stadionu, albo sami sobie finansujcie budowę. W sumie kampania wyborcza już się skończyła, może się odważy :-k.

Odnośnik do komentarza

Zresztą, jak sobie Polonia chce, to niech gra na Konwiktorskiej. Generalnie budowa dwóch stadionów 30000+ w Wawie nie ma uzasadnienia ani w aktualnym popycie, ani ekonomicznego, ani żadnego innego - Legia powinna grać na nowym Narodowym (SKANDALICZNE projekty rozbudowy SWP naruszające chroniony układ urbanistyczny powodują, że kosa mi się w kieszeni otwiera), i tyle.

Odnośnik do komentarza

Nikt nic nie pisze.. Dziwne.. Po tej porażce teoretycznie Wisła odskoczyła nam znacznie i to prawda, że ciężko ją będzie dogonić.. Mimo to wierzę, że się uda, bo i ona w końcu złapie zadyszkę i przegra.. Chinyama znowu od pierwszej minuty i znowu bez gola, Grzelak znowu z ławki i znowu nic nie wniósł. Może wrócić by do taktyki z początku sezonu, gdy Bartek grał od początku, a Takesure wchodził na zmęczonych rywali :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...