Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

To troche casus Krasicia. Papiery na gre ma, tylko zapuszczony fizycznie przyjechał.

Ale tylko trochę ;) Krasić miał chyba większe, większe jak przychodził. I poprzeczka chyba dla niego była wyżej ustawiona. Tak mi się wydaje. A tu jest trochę odwrotnie. Przynajmniej dla mnie. Nie oczekiwałem od Vadisa wiele. Początek to potwierdzał.

Więcej wymagałem i spodziewałem się po Moulinie, ale oszukał mnie. Choć chyba nie tylko mnie :)

Odnośnik do komentarza

No to ja znowu najwięcej spodziewałem się po Langilu, a na ten moment to chyba Kosecki by więcej dawał drużynie.

Raczej tak. Langila chwaliłem na początku za dobre centry, na które nikt nie nadążał. I zgasł. Wyszedł z niego ostatnio jeździec bez głowy. Dzida do przody, drybling jakiś czasem i tyle pożytku. Czekam na powrót Kucharczyka ;)

Odnośnik do komentarza

Leśnodorski IMO by był lepszym rozwiązaniem, żeby został w klubie. Widać więcej jego roboty, wypowiedzi, działania niż Mioduskiego. Niby ten ma kasę itd, ale z tego co Boguś mówił (choćby w "Stan Futbolu") to Mioduski nie dołożył nawet złotówki do Legii. Biznesowo może i lepszy by był pan M. Ale sportowo już nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

 

No to ja znowu najwięcej spodziewałem się po Langilu, a na ten moment to chyba Kosecki by więcej dawał drużynie.

Raczej tak. Langila chwaliłem na początku za dobre centry, na które nikt nie nadążał. I zgasł. Wyszedł z niego ostatnio jeździec bez głowy. Dzida do przody, drybling jakiś czasem i tyle pożytku. Czekam na powrót Kucharczyka ;)

 

 

Przypomniał mi się mój ulubieniec z czasów Polonii JW, Janusz Gancarczyk :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Leśnodorski IMO by był lepszym rozwiązaniem, żeby został w klubie. Widać więcej jego roboty, wypowiedzi, działania niż Mioduskiego.

Wojciechowski też wiele mówił, czy był lepszym prezesem od Cupiała?

Moim zdaniem Legia prowadzona przez Leśnodorskiego doszła do szklanego sufitu. Polityka tolerancji dla kiboli będzie się każdego roku kończyć stratą milionów złotych za takie burdy jak z Dortmundem.

Odnośnik do komentarza

 

Leśnodorski IMO by był lepszym rozwiązaniem, żeby został w klubie. Widać więcej jego roboty, wypowiedzi, działania niż Mioduskiego.

Wojciechowski też wiele mówił, czy był lepszym prezesem od Cupiała?

Moim zdaniem Legia prowadzona przez Leśnodorskiego doszła do szklanego sufitu. Polityka tolerancji dla kiboli będzie się każdego roku kończyć stratą milionów złotych za takie burdy jak z Dortmundem.

 

Ale klub to coś więcej niż kwestia kiboli. Nie uważam też by zero tolerancji a'la ITI miało się sprawdzić i pchnąć klub do przodu. Stąd IMO Leśnodorski - czyli było nie było główny architekt drastycznego rozwoju Legii - jest lepszą osobą do zarządzania klubem niż Mioduski, który raczej od takich codziennych spraw stronił.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mioduski ma możliwość wykupienia ich, pytanie czy z tego skorzysta

Tak, ma możliwość wykupienia. tylko jest zasadniczo jeden spory problem (wczoraj Stanowski na weszło pisał o tym, artykuł miejscami infantylny i lizanie rowa, ale kilka ciekawych info jest tam): mianowicie chodzi o kwotę wykupu akcji dwójki Leśny-Wandzel.

Nie ma ustalonej kwoty wykupu, jest jakiś tam procent od przychodów. Po wejściu do LM będzie to spora kwota- ponoć rzędu kilkudziesięciu milionów złotych. To samo dzieje się w drugą stronę. Jedynie jakiś inwestor mógłby to uczynić.

Czyli temat w kółku się zamyka. Na chwilę obecną raczej zostanie zachowane trio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...