Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

beeres, co prawda w meczach z Ajaxem Gruzin radził sobie bardzo dobrze i wpisywał się na listę strzelców, ale ja go średnio kojarzę. Może Ernie się wypowie jako fan Vitesse. Jak sam przyznałeś liczby są ładne i ja osobiście jestem w szoku, że Legia go wyciągnęła z Arnhem.

Odnośnik do komentarza

Hahaha, ale się ubawiłem. Dobrze może spytam inaczej - czy oprócz paszportu gruzińskiego ma paszport UE? Wg transfermarkt nie, ale to nie jest 100% wiarygodne źródło (vide Ostoja Stjepanovic)

skoro nigdzie nie ma żadnej informacji o drugim paszporcie chyba można przyjąć, że takowego nie posiada? czy liczysz, że ktoś na forum jest kumplem Gruzina i ma lepsze info niż cały internet?

Odnośnik do komentarza

 

Hahaha, ale się ubawiłem. Dobrze może spytam inaczej - czy oprócz paszportu gruzińskiego ma paszport UE? Wg transfermarkt nie, ale to nie jest 100% wiarygodne źródło (vide Ostoja Stjepanovic)

skoro nigdzie nie ma żadnej informacji o drugim paszporcie chyba można przyjąć, że takowego nie posiada? czy liczysz, że ktoś na forum jest kumplem Gruzina i ma lepsze info niż cały internet?

 

nigdzie czytaj na transfermarkt czy wikipedii. Obstawiam, ze kibice Legii moga byc bardziej zorienowani w kwestii. Np Stjepanovic o którym pisalem ma na TM paszporty Macedonii i Serbii

http://www.transfermarkt.pl/ostoja-stjepanovic/profil/spieler/54547

A okazuje sie, że ma do tego jeszcze bułgarskie obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza

http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=470

 

"Under the EU-Switzerland agreement on the free movement of persons, Swiss nationals are free to live and work in the EU, with some restrictions for working in Croatia."

Odnośnik do komentarza

Raczej dziennikarze powielali bzdury. przepisy unijne są jasne, niezależnie czy dotyczą zatrudnienia górników, lekarzy czy piłkarzy. Nie można ograniczać zatrudnienia osób z obywatelstwem EU oraz krajów stowarzyszonych czyli Szwajcarii i należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego Norwegii i Islandii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...