Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo cos wiecej na temat zainteresowania Maorem Buzaglo? Jest cos na rzeczy, czy to tylko wymysl mediow? Przyznam, ze na papierze i w FMie zawodnik wyglada wyjatkowo interesujaco :-k (23 lata, podstawowy gracz Maccabi Tel Aviv, 13 wystepow w pierwszej reprezentacji Izraela, wczesniej podstawowy zawodnik U-17, U-19 i U-21, do tego epizody w juniorskich druzynach Lyonu i Juventusu)

Odnośnik do komentarza

Poranny trening w Austrii:

Niestety w czasie jednego ze startów wśród zawodników drugiej grupy ukłucie w mięśniu czworogłowym uda poczuł Dickson Choto i nie dokończył zajęć.

 

legia.net

 

To się nigdy nie skończy :| Może nie pozbywajmy się tak szybko tego Kelhara...

 

Dickson Choto

2007/08 [Polska] Legia Warszawa 12 0

2008/09 [Polska] Legia Warszawa 19 0

2009/10 [Polska] Legia Warszawa 19 1

2010/11 [Polska] Legia Warszawa 11 0

2011/12 [Polska] Legia Warszawa ??

 

Oprócz tego urazu doznał również Wolski (odnowiony uraz stawu skokowego), a w zajęciach nie brał udziału Ljuboja. Z tego samego powodu, z którego nie zagrał w piątkowych sparingach (ból pachwin, ponoć u niego to normalne podczas przygotowań do sezonu :roll: )

 

A w miejscu gdzie przebywają Legioniści deszcze pada podobno od jakiś trzech tygodni, to chyba możemy się spodziewać więcej knt :|

Odnośnik do komentarza

Kolejny wolny zawodnik dogaduje się z Legią :keke:

 

Lukas Magera w środę przejdzie badania w Warszawie

 

28-letni napastnik Lukas Magera jutro przyleci do Warszawy, a w środę rano przejdzie badania lekarskie. Jeśli wszystko będzie w porządku podpisze kontrakt z Legią. Czech jest lewonożny i mierzy aż 195 centymetrów. Zagrał cztery razy w reprezentacji swojego kraju ale bramki nie zdobył. Ma też na koncie 13 występów w kadrze młodzieżowej gdzie strzelił dwa gole. Piłkarz jest napastnikiem Timisoary i od trzech lat występuje w lidze rumuńskiej. W ostatnim sezonie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki zagrał w trzydziestu meczach, strzelił 6 goli.

 

Klub zalegał z wypłatami Magerze od stycznia, efektem tego był brak przedłużenia umowy. Zawodnik twierdzi, że dzięki temu jest wolnym piłkarzem i zamierza swoich pieniędzy dochodzić na drodze sądowej.

 

legia.net

 

Sytuacja z Magerą przypomina tę z Dusanem Kuciakiem, którego legioniści nadal chcą zatrudnić. Czechowi, podobnie jak Słowakowi, nie płacono w klubie, więc postanowił nie wracać. Jednak Magera łatwiej będzie mógł rozstać się ze swoim dotychczasowym pracodawcą. – Ostatnie pieniądze widziałem w styczniu – stwierdził zawodnik, który miał korzystnie skonstruowaną umowę. Kończyła się ona 30 czerwca i mogła być przedłużona, ale pewnym warunkiem. – Jeśli klub chciałby skorzystać z klauzuli, musiałby mi zapłacić ustaloną kwotę. Nie uczynił tego, a więc jestem wolnym zawodnikiem. Będę chciał odzyskać należne mi pieniądze i jeśli trzeba, to zgłoszę się do FIFA – tłumaczył Magera na łamach czeskich mediów.

 

Po urlopie zawodnik nie wrócił do Rumunii, trenował w Ostrawie. Wtedy zaczęły napływać propozycje. Piłkarz miał nadzieję, że zyska angaż w jednym z klubów angielskiej Premier League, ale się przeliczył.

 

Kilka dni temu pojawiło się info o tym transferze, ale jakoś nie wierzyłem, że to nie jest tylko wymysł dziennikarzy :-k

Mam nadzieję, że ich sytuacja szybko się wyjaśni i będą mogli dołączyć do drużyny. Jeśli te transfery dojdą do skutku to mamy skompletowaną kadrę na przyszły sezon :-k

 

edyta przypomina, że szukaliśmy przecież rozgrywającego :-k

Odnośnik do komentarza

Czyli kibic Legii spoza Warszawy ma przejebane? :D doskonała polityka klubu :lol:

no ja mam ten sam problem, z chęcią bym się w sierpniu/wrześniu wybrał na jakiś mecz (L), ale dymać do Wawy specjalnie po Karte Kibica średnio mi się opłaca ;/

Odnośnik do komentarza

Czyli kibic Legii spoza Warszawy ma przejebane? :D doskonała polityka klubu :lol:

w ten sposób premiowani są kibice, którzy bywali na stadionie już wcześniej, a nie jacyś janusze ;) przy atrakcyjnym rywalu i tak będzie komplet, meldunek kibiców raczej średnio interesuje księgowego :]

Odnośnik do komentarza

Czyli kibic Legii spoza Warszawy ma przejebane? :D doskonała polityka klubu :lol:

Chcesz zmieniać świat, zacznij do siebie...

 

2. Gdzie można wyrobić Kartę Kibica Jagiellonii Białystok?

 

POK "Błękitny wieżowiec", ul. Legionowa 28

 

od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00

 

 

POK "Wyspa Kibica" Galeria Zielone Wzgórza, ul. Wrocławska 1

 

od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w niedziele od godziny 10:00 do 20:00

 

 

3. Pierwsze 250 kart jest bezpłatnych, ile kosztują te nie objęte promocją ?

 

Karta Kibica poza promocją kosztować będzie 25 zł.

 

Doskonała polityka klubu :lol:

 

Zapomniałem, Jagiellonia nie ma kibiców poza Białymstokiem ;)

 

 

 

Szkoda tylko, że u nas karnetowicze nie dostali żadnych zniżek lojalnościowych za poprzedni sezon :/

Odnośnik do komentarza

A czy ja mówię że to tylko Legii przypadłość?

Jak dla mnie to zadna przypadlosc... Wiadomo, ze klub bedzie bardziej dbal o kibicow ktorzy sa na miejscu i gwarantuja obecnosc na trybunach co kolejke, przychodza na mecze z najgorszymi ogorkami, a nie o takich ktorzy chca dany klub zobaczyc w europejskich pucharach... :-k

 

Ci ostatni moga sie raz wysilic i wyrobic karte kibica na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...