Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Vrdoljak (1 mln Euro), Manu (0,2 mln Euro), Kneżević (0,5 mln Euro), Antolović (0,5 mln Euro) + Hubnik, Kelhar i Ogbuke. Szczególnie ten ostatni był kupiony na wyraźne życzenie Skorży, resztę zawodników zaakceptował. W Bełchatowie czy Ruchu o takich kwotach na transfery mogliby pomarzyć. A z Legią wygrywają.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej frajerska porażka w tym sezonie. Jesteśmy mistrzami, ale w powtarzaniu tych samych błędów w defensywie. Znowu gramy do pierwszej straconej bramki. To wszystko potwierdza tylko kwestie psychiki piłkarzy. Teraz zamiast dobrych technicznie trzeba szukać piłkarzy z "mocną głową". Nie spodziewam się jakiś gwałtownych ruchów. Skorża sam nie zrezygnuje, a i zarząd go nie zwolni. Tym bardziej nie ma co liczyć na zwolnienie Miklasa i Jóźwiaka. Zresztą wszyscy widzieli co dało zwolnienie Urbana. Nic. Jeszcze gorsze wyniki i miejsce. Btw, Ogbuke jest wypożyczony, nie kupiony.

Odnośnik do komentarza

Właśnie w Lidze+ podali, ze po meczu piłkarze - w szczególności Rzeźniczak - wdali się w pyskówkę z kibicami z Żylety. Gdy wyszli na rozbieganie, ktoś z trybun dostał się na murawę i uderzył Rzeźniczaka...

czytałem, że Rzeźniczak kurwił do kogoś na trybunach. Akcji z biciem nie widziałem :-kale debili na trybunach nie brakuje, którzy by mu dali w pysk za Widzew w CV ;)

Odnośnik do komentarza
Właśnie w Lidze+ podali, ze po meczu piłkarze - w szczególności Rzeźniczak - wdali się w pyskówkę z kibicami z Żylety. Gdy wyszli na rozbieganie, ktoś z trybun dostał się na murawę i uderzył Rzeźniczaka...

Ten 'ktoś' już nigdy w życiu nie powinien pojawić się na stadionie Legii.

 

W takich sytuacjach tylko dożywotni zakaz stadionowy :picard: Mam nadzieję, że od razu osobnika złapano. Szkoda Kuby (tym bardziej, że On akurat walczy na boisku za dwóch) :/

Odnośnik do komentarza

Pewnie znowu wyjdę na jakiegoś debila i wyjętego spod prawa kibola, ale potrafię zrozumieć fanów Legii. Tych, dla których ten klub to całe życie, pasja i hobby. Sam po przykładzie Bartosza Ławy, Przemysława Pietruszki, Piotra Petasza, czy tam Łukasza Matuszczyka wiem, jak tacy ludzie potrafią wpływać na emocje w negatywnym tego słowa znaczeniu. Może źle myślę, ale jeśli ktoś dostaje naprawdę olbrzymie pieniądze, to powinien prezentować jakiś poziom. Jeśli tego nie robi (a jeśli miałby honor, przyznałby się do tego), to należy mu się za to kara. Skoro klub nie chce tego robić, niech robią to kibice :)

Odnośnik do komentarza

A coś mu się stało? :> jestem niemal pewien, że to medialna histeria, bo jakiś kibic podszedł do Wawrzyniaka czy Rzeźniczaka i w męskich słowach wygarnął mu, co o nim sądzi. Inna sprawa, jeśli był to wybryk pod wpływem alkoholu albo innych środków ;) wtedy faktycznie coś takiego nie powinno mieć miejsca i delikwent powinien zostać ukarany.

Odnośnik do komentarza

Spoko. Ty w męskich słowach tłumaczysz pani z warzywniaka, że marchewka nieświeża? Czy bijesz kolesia od wulkanizacji, ze za wolno zmieniał Ci oponę?

Ja rozumiem, że można piłkarza zjebać jak burą sukę - tak jak przedstawicieli wyżej wymienionych profesji - ale pobicie czy nawet "tryknięcie" kogokolwiek za to, ze nam się nie podoba jego praca, jest przeginką.

Odnośnik do komentarza

Spoko. Ty w męskich słowach tłumaczysz pani z warzywniaka, że marchewka nieświeża? Czy bijesz kolesia od wulkanizacji, ze za wolno zmieniał Ci oponę?

Ja rozumiem, że można piłkarza zjebać jak burą sukę - tak jak przedstawicieli wyżej wymienionych profesji - ale pobicie czy nawet "tryknięcie" kogokolwiek za to, ze nam się nie podoba jego praca, jest przeginką.

No dokładnie o tym piszę. Jeśli faktycznie go pobito (tylko nie rozumiem, co dokładnie to oznacza - odepchnięcie = pobicie?), to jest to oczywiście karygodne i temu nie zaprzeczam ;)

 

E: a, niedokładnie przeczytałem. Ale i tak jestem ciekawe jak wyglądało te rzekome pobicie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co mu zrobiono, usłyszałem "uderzenie podczas rozbiegania". Co następne? Bęcki za piwo?

 

A już tak o grze Legii, to imo tylko powrót Choto może uratować ten dramat defensywny. Wydaje mi się, ze przy Dicksonie to i Astiz się odrodzi, boczni jakoś się zaprezentują...No a w bramce.....Yyy...Ale Choto niech wróci, to się zobaczy :-k

Odnośnik do komentarza

Grają przy pustych trybunach źle, przy pełnych i doping 90 minut też wychodzi na to że źle. Wystarczy, minimum błyskotliwości i odrobinę szybkości plus pełne gacie wiążące nogi i obrona Legii zostaje wyłączona. 10 piłkarzy za linią piłki i kontra to jest taktyka dla tej drużyny. Taki ma potencjał Śląsk, Ruch, nawet niedawny lider Jagiellonia zdobywała bramki głównie z kontry. Taki też jest potencjał obecnej kadry w Legii i tak powinna grać.

 

Vrdoljak jest przereklamowany, co on potrafi prócz holowania piłki i wymuszania rzutów wolnych. A karne strzela jeszcze...kapitan w końcu. Rzeźniczak sympatyczny chłopak, ale czemu on płacze po każdym meczu? Niech idzie do You Can Dance tam podobno też wszyscy ryczą. Hubnik taki był naładowany energią na początku ale też już jak na stypie wygląda. Doping i stadion mają im pomóc a jest odwrotnie. Zamiast sie wkurwić oni płaczą...WTF

 

Kucharczyk to jest gość zero jedynkowy. Dostaje piłkę i od razu wchodzi w drybling albo podaje do przodu przyśpieszając akcję, powinien grać na środku ataku albo cofniętego napastnika. Ogbuke grając od początku pewnie też coś by wypracował. Z drugiej strony Radovic a reszta od czarnej roboty. Rzadne ofensywne Cabrale, rzadne rajdy obrońców po skrzydłach, tylko szeroko, długa piła i dzida.

Odnośnik do komentarza

Co to za mówienie, że zmiana trenera nic nie da przypomnę ponownie Śląsk. Maciuś ma umiejętność ładnego mówienia i nic więcej na chwilę obecną.Jakby miał jaja sam podałby się do dymisji,a nie czekał na rozwój wydarzeń.Zostawi po sobie wspaniały rekord 11 porażek w jednym sezonie.

 

Jestem przekonany, że Skorżę stać na wyśrubowanie tego rekordu ;) Nie można popadać w minimalizm.

Odnośnik do komentarza

Spoko. Ty w męskich słowach tłumaczysz pani z warzywniaka, że marchewka nieświeża? Czy bijesz kolesia od wulkanizacji, ze za wolno zmieniał Ci oponę?

Ja rozumiem, że można piłkarza zjebać jak burą sukę - tak jak przedstawicieli wyżej wymienionych profesji - ale pobicie czy nawet "tryknięcie" kogokolwiek za to, ze nam się nie podoba jego praca, jest przeginką.

No dokładnie o tym piszę. Jeśli faktycznie go pobito (tylko nie rozumiem, co dokładnie to oznacza - odepchnięcie = pobicie?), to jest to oczywiście karygodne i temu nie zaprzeczam ;)

 

E: a, niedokładnie przeczytałem. Ale i tak jestem ciekawe jak wyglądało te rzekome pobicie ;)

nawet, jak mu delikatnie wypłacił z liścia, to jest zachowanie niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...