Skocz do zawartości

Facepack Cut-out - Polskie Ligi


jose77

Rekomendowane odpowiedzi

W czymże jest bardziej prawy? Czyżby nazwa cut-out była zastrzeżona jedynie dla produktów SI?

 

Toć przecież tworzenie facepacków (bez korzyści finansowych) ze zdjęć - choćby objętych prawem autorskim - jedynie w celu wykorzystania ich w grze, w moim mniemaniu mieści się w definicji cytatu wg punktu piątego artykułu, którego podałeś.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Spakowałem w jeden plik wszystko co do tej pory "zrobiłem". Jest to tylko wersja BETA zawiera około 2,5 tys. twarzy

(niektóre się powtarzają), struktura katalogów jest taka jak to wyglądało w sezonie 07/08.

Podzieliłem na 4 części po 30MB. Całość waży na dzień dzisiejszy 104MB.

 

Poland v1.0 BETA part1.rar 28.61 MB

Poland v1.0 BETA part2.rar 28.61 MB

Poland v1.0 BETA part3.rar 28.61 MB

Poland v1.0 BETA part4.rar 18.51 MB

 

Nie jestem autorem wszystkich Facepacków znajdujących się w tym zbiorze.

Użyłem prac takich autorów jak:

MacieX82

many

RockSpeaker

mr_master

renegade

Karpin

aston

abus

 

i innych ale już nie pamiętam ... za co PRZEPRASZAM!

 

W chwilach wolnych będę jeszcze poprawiał i dodawał nowe twarze.

 

Można prosić o reupload tego ?

Odnośnik do komentarza
W czymże jest bardziej prawy? Czyżby nazwa cut-out była zastrzeżona jedynie dla produktów SI?

 

Toć przecież tworzenie facepacków (bez korzyści finansowych) ze zdjęć - choćby objętych prawem autorskim - jedynie w celu wykorzystania ich w grze, w moim mniemaniu mieści się w definicji cytatu wg punktu piątego artykułu, którego podałeś.

zapewne chodzi o to że na fejsie jest dodane źródło zdjęcia w wypadku zająca "www.ruchchorzów.com.pl" :]

Odnośnik do komentarza
W czymże jest bardziej prawy? Czyżby nazwa cut-out była zastrzeżona jedynie dla produktów SI?

 

Toć przecież tworzenie facepacków (bez korzyści finansowych) ze zdjęć - choćby objętych prawem autorskim - jedynie w celu wykorzystania ich w grze, w moim mniemaniu mieści się w definicji cytatu wg punktu piątego artykułu, którego podałeś.

zapewne chodzi o to że na fejsie jest dodane źródło zdjęcia w wypadku zająca "www.ruchchorzów.com.pl" :]

Trochę po czasie, gdyż nikt odpowiedzi już nie potrzebuje, a użytkownik jose77 już jest zbanowany :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gietz - facepacki nie są przypisane do wersji FM-a, bo działają na obu, rozróżnia się je na podstawie sezonu. Większość jest z 07/08, ale można ich używać też w FM09, bo składy nie zmieniają się tak bardzo. Pobieranie dla zalogowanych osób jest powszechnie stosowaną przez strony praktyką. I jak dobrze stwierdziłeś - ma je większość a nie wszyscy.

 

shqvarny żartem jest Twój komentarz. Nie bardzo zresztą rozumiem w czym widzisz problem, w samym facepacku Groclinu czy zdjęciu Piechniaka jako "promotora"?

Rzeczywiście, powinna być pełna nazwa miejscowości. Już poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Polonia Warszawa (36 twarzy zawodników i trenerów)

http://files.filefront.com/KSPPoloniaWarsz...;/fileinfo.html

 

atrakcyjnym fankom Czarnych Koszul się nie odmawia ;) na prośbę zrobiłem najpierw te na podstawie ofi (nowy styl head cut-out), potem doszło kilku zawodników pierwszego zespołu ze starszych fp, a na koniec wyciosałem na szybko kilku graczy rezerw.

te z ofi prezentują się następująco:

http://img388.imageshack.us/img388/295/makamp0.jpg

 

facepack tymczasowy, po nowym roku powinienem otrzymać od klubu zdjęcia do obróbki w wysokiej jakości. jeszcze nie wiem gdzie go opublikuję, ale na pewno tutaj też będzie info.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...