Skocz do zawartości

Facepack Cut-out - Polskie Ligi


jose77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@jose77

Mógłbyś zebrać paczki w jeden superpack, lub wszystkie w jedną listę, w końcu takie było zamierzenie projektu i gdybyś mógł jakieś screeny podrzucić to byłbym wdzięczny, ale i bez tego się obejdzie :) Jeśli będę miał czas to może zrobię facepack Widzew, tylko potrzebna mi będzie osoba, która zrobi config bo piekielnie tego nie lubię robić.

Odnośnik do komentarza

@Karpin

Pomalutku coś tam tworzę, poprawiam, rzeźbie, wycinam, zmieniam, załamuję się i przerwę sobie robie :). Na razie są FP jakie są. Ten kto chce mieć Cut-Out to znajdzie. Mój projekt żyje nadal czasu tylko brakuje ale mogę Ci obiecać, że w końcu ujrzy światło dzienne (nie wyparuje mi z twardego). A co do Widzewa jeśli miałbyś czas, chęci itp. itd. i byś potrafił stworzyć takiego, że każdy widzewiak by sikał ze szczęścia mając go to "na co czekasz". Ale jak to ktoś w tym topiku napisał robisz go przede wszystkim dla siebie. A mi się na pewno przyda. ;)

Co do "config-a" to mogę Ci go zrobić na sucho. Ty byś tylko po nazywał png-i albo w nim pozmieniał?!?

Odnośnik do komentarza

Sam jeszcze nie wiem jacy tam będą zawodnicy. Zobaczę jak to będzie, może sam zrobię config. Jak na razie stworzyłem 25 twarzy (m.in. kilku ze staffu). A masz może adres jakiejś stronki, na której znajdę dobrej jakości zdjęcia? Niestety na klubowych stronach Widzewa dobrych zdjęć nie znajdę. Miałem na dysku parę fotek z zawodnikami ze składu w poprzednim okienku (był dodatkowo m.in. Piechna), więc niektóre face'y ładniutkie wyszły. Myślę, że do końca tygodnia powinienem się wyrobić. A sam wiem, że to dla mnie robię, bo to właśnie mi potrzebny jest ten facepack, jeśli tylko komuś jeszcze się spodoba, będę podwójnie szczęśliwy.

PS. Kiedyś miałem Twoje GG, ale już nie mam. Napisz do mnie (8534354, chyba, że masz mój nr jeszcze) w razie jakichś problemów będzie można sie łatwiej skomunikować.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...