Skocz do zawartości

Facepack Cut-out - Polskie Ligi


jose77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Panowie, wycinajcie to za pomocą krzywych bo wychodzi to conajmniej nieciekawie.

 

w jakim sensie nieciekawie??? - sprecyzuj

ja używam gumki od początku do końca (reguluje wielkość) - czasami pominę jakąś plamkę z tła (pikselek),

myślę że lepsze to od krzywych (bo i tak trzeba na końcu wszystko poprawiać "mikro-gumką ... fryzurki).

 

 

A ma moze ktos fecepack Odry Wodzislaw cot out ??

 

jak się do świąt nie pokarze żaden konkretny facepack Odry to go wytnę (chociaż mało jest zdjęć piłkarzy i prawie w ogóle juniorów) ... podobnie jak Polonii Bytom (choć tu jest jeszcze gorzej bo nie działa żadna oficjalna stronka).

Odnośnik do komentarza
Panowie, wycinajcie to za pomocą krzywych bo wychodzi to conajmniej nieciekawie.

 

w jakim sensie nieciekawie??? - sprecyzuj

ja używam gumki od początku do końca (reguluje wielkość) - czasami pominę jakąś plamkę z tła (pikselek),

myślę że lepsze to od krzywych (bo i tak trzeba na końcu wszystko poprawiać "mikro-gumką ... fryzurki).

Nieciekawe = brzydkie.

Gumkę używaj tylko do wycinania fryzury. Chociaz, kiedy fryzura jest "prosta" (http://90minut.pl/pix/players/pazdan_michal.jpg) to wszystko krzywymi.

Dodatkowo możesz poprawić poziomy i kontrast zdjęcia i wyostrzyć je.

 

Cos takiego mi wyszlo po 10 minutach zabawy w PS. Dawno tego nie robilem :)

http://img156.imageshack.us/my.php?image=pazdanmichaltk6.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za krytykę moją ... przyjmuje i spróbuję się poprawić ... (porównałem swoje i twoje) .. ale i tak głowę trochę zniekształconą zrobiłeś;)

 

A teraz riposta ... jak Ci to zajęło 10 minut to spróbuj poświęcić więcej i stworzyć "z dostępnych fotek w miarę możliwości kompletnego", gdzie postacie nie są tak ładne i owalne jak Pazdana - czyli tak z 60 zdjęć +/- 20 minut każda .... wtedy ocenimy ... na pewno będzie miło ...

 

Co do poprawy czasami lepiej nic nie zmieniać ... (zdjęcia są tak okrutne)

 

A czasami lepiej nic nie pisać ...

 

Można stworzyć coś lepiej (samemu) ...

 

PS od premiery ja zagrałem w FM-a góra 5 godzin (łącznie)

Odnośnik do komentarza

Staram się zebrać wszystkie facepacki (cut-out style) z OE oraz II ligi polskiej. Podaje listę drużyn których jeszcze nie znalazłem. Jeśli macie którąś z nich to podajcie linka. Dzięki.

 

I liga

Górnik Zabrze

Odra Wodzisław

II liga

GKS Jastrzębie

GKS Katowice

Kmita Zabierzów

ŁKS Łomża

Motor Lublin

Odra Opole

Piast Gliwice

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Stal Stalowa Wola

Śląsk Wrocław

Tur Turek

Znicz Pruszków

Odnośnik do komentarza
Ehh chłopaki jak widze te niektóre wycięte twarze to aż chce się was poprosić o odpuszczenie sobie, może poczytajcie jakieś tutki bo wymazywanie tła gumką to nie ejst sposób. Tutaj macie tutorial wycinania postaci z tła za pomocą inkscape. A tutaj sam Inkscape troche treningu i powinno się udać.

Wpomninałem już o tym i sugerowałem wycinanie krzywymi w Photoshopie, ale nie zostało to odebrane dobrze ;)

Jak jest zapotrzebowanie to mogę wykonać taki tutorial.

Odnośnik do komentarza

Tur Turek (27 zawodników i 1 staff)

 

Odra Opole (23 zawodników i 5 staffów)

 

Odra Wodzisław (38 zawodników i 7 staffów)

 

Jest to zarazem koniec mojej twórczości ... przychylam się do prośby o odpuszczenie sobie ... pozostanie tylko czekanie na super-wypaśne facepacki (które zadowolą wszystkich). Ja jestem już za stary na naukę ... Pozdrawiam wszystkich i ŻEGNAM

Odnośnik do komentarza
Tur Turek (27 zawodników i 1 staff)

 

Odra Opole (23 zawodników i 5 staffów)

 

Odra Wodzisław (38 zawodników i 7 staffów)

 

Jest to zarazem koniec mojej twórczości ... przychylam się do prośby o odpuszczenie sobie ... pozostanie tylko czekanie na super-wypaśne facepacki (które zadowolą wszystkich). Ja jestem już za stary na naukę ... Pozdrawiam wszystkich i ŻEGNAM

 

No tak najlepiej wziąść swoje zabawki i zmienić piaskownice :> Tak ja jak i Sk8ter zwróciliśmy uwage że FP nie są 

najlepszych lotów i zaoferowaliśmy pomoc ? Tutorial, oferte wideo tutoriala, jednak dla niektórych lepiej jest się obrazić

 niż przyjąc krytyke. 

Odnośnik do komentarza

Ot sobie odpowiem bo żal d... ściska ...

Czekałem i waszej dwójki żadnej twórczości nie ujrzałem ...

Od krytyki i porad jest wielu, ale żeby coś stworzyć to raptem kilka osób wystarczy przejrzeć posta, jeśli wam coś nie odpowiada to sobie poprawcie, a jeśli się nie da to stwórzcie od nowa. Praca nie hańbi!!! Moje FP (choć tak BRZYDKIE) to i tak ściągnęło je kilkaset osób więc ... pewnie obrzygali klawiatury z obrzydzenia :() i teraz zajęci są wydłubywaniem resztek).

A jeśli macie coś do moich zabawek to ... pocałujcie wy mnie w rzyć!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...