Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało się ściągnąć jakiegoś sławnego zawodnika do polskiej drużyny po kilku latach gry?

w pierwszym sezonie do Wisly moglem sciagnac chociazby Luisa Jimeneza jednak jego wymagania finanoswe byly zbyt duze

 

Ja do Wisły sprawdziłem 35 letniego Raul'a, (który grał w klubie, który spadł po sezonie do III ligi Hiszpańskiej). Grał tam także Carles Puyol i także mogłem go sprowadzić ale nie było sensu. Jeden staruszek starczy. Potem Raul został u mnie trenerem a teraz jest menadżerem Realu Valladolid.

Odnośnik do komentarza
Czy komuś udało się ściągnąć jakiegoś sławnego zawodnika do polskiej drużyny po kilku latach gry?

w pierwszym sezonie do Wisly moglem sciagnac chociazby Luisa Jimeneza jednak jego wymagania finanoswe byly zbyt duze

 

Ja do Wisły sprawdziłem 35 letniego Raul'a, (który grał w klubie, który spadł po sezonie do III ligi Hiszpańskiej). Grał tam także Carles Puyol i także mogłem go sprowadzić ale nie było sensu. Jeden staruszek starczy. Potem Raul został u mnie trenerem a teraz jest menadżerem Realu Valladolid.

Można prosić o kilka screenów z potwierdzeniem? :>

Odnośnik do komentarza
Można prosić o kilka screenów z potwierdzeniem? chytry.gif

Screen

Dałbym jeszcze screena z ze statystyk kariery ale niestety ale nie wiem czemu nie ma w nich uwzględnionego sezonu w Wiśle.

Z tego co pamiętam zagrał 6 meczy w lidze (bez gola), + parę razy w pucharach z 1 bramką.

Odnośnik do komentarza
w pierwszym sezonie do Wisly moglem sciagnac chociazby Luisa Jimeneza jednak jego wymagania finanoswe byly zbyt duze

 

Ja też go mogłem ściągnąć, ale on akurat wybrał klub w którym zarabia z 10 razy tyle co mu oferowałem i gra w lepszym klubie. To rozumiem, ale sytuację z Arshavinem i Chevantonem niestety nie.

Odnośnik do komentarza
w pierwszym sezonie do Wisly moglem sciagnac chociazby Luisa Jimeneza jednak jego wymagania finanoswe byly zbyt duze

 

W pierwszym sezonie Jimenez chce przejsc do praktycznie kazdego klubu (spokojnie przechodzi do zespolow grajacych w angielskiej League One / Two). Problem z nim jest taki, ze koles jest na dlugim wypozyczeniu w Ternanie bodajze - czyli nawet jesli zaakceptuje oferte transferowa to bedziecie na niego czekali minimum 12 miesiecy. Wypozyczenia ustalone przed rozpoczaciem gry sa nieodwolalne, nie mozna ich anulowac.

Odnośnik do komentarza
Anglia w Coppa America... Może nic dziwnego, ale zawsze coś niecodziennego =)

 

Slyszalem o tym juz gdzies. Widzialem kilka skrinow z takim motywem w FM07. Nie jestem pewien czym to spowodowane - ktostam kiedys twierdzil, ze takie kwiatki sie zdarzaja tylko na pirackich wersjach gry ;)

Odnośnik do komentarza

Brat miał dziś dziwną sytuację. Chciał kupić Carlosa Velę z Villarreal, który miał klauzulę odstępności 17,75 mln euro i tyle zaproponował w gotówce (żadnych rat czy tym podobnych) i ku naszemu zdziwieniu została odrzucona. Chwilę później zaproponował 18 mln i też odrzucili. Myślałem, że nie można odrzucić oferty równej lub wyższej klauzuli odstępności, ale widocznie w FM wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza

Hmm, Dariusz Dudka po transferze do Aston Villi rozegrał tam jeden sezon. Po tym sezonie wykupił go Celtic za 14.5mln ojro. Darek ma status w drużynie jako ważny piłkarz, jest też zadowolony, że gra w Celticu a mimo to ma "Wystawiony na sprzedaż na własne życzenie". Mimo iż dopiero rozegrał dwa mecze.

Odnośnik do komentarza
Brat miał dziś dziwną sytuację. Chciał kupić Carlosa Velę z Villarreal, który miał klauzulę odstępności 17,75 mln euro i tyle zaproponował w gotówce (żadnych rat czy tym podobnych) i ku naszemu zdziwieniu została odrzucona. Chwilę później zaproponował 18 mln i też odrzucili. Myślałem, że nie można odrzucić oferty równej lub wyższej klauzuli odstępności, ale widocznie w FM wszystko jest możliwe.

A na pewno była to ta klauzula? A może to była klauzula odstępnego po spadku drużyny z ligi?

Odnośnik do komentarza
Nie, to była klauzula odstępności. Screena niestety dać nie mogę, bo Vela zaraz potem zmienił klub, a co za tym idzie klauzula się zmieniła.

Taki sam myk miałem kilka razy w 2k7.

cos musiales pokrecic, bo jakby rzeczywiscie tak bylo to "lowcy bugow" juz dawno by to wypatrzyli, a zarowno teraz jak i w tematach o fm07 nie bylo slychac o takich niedociagnieciach. moze masz jakiegos trefnego nieoficjalnego update'a, albo cos z patchem no nie wiem prubuje szukac rozwiazania i nic mi nie przychodzi do glowy tym bardziej ze tylko Ty masz ten problem z tego co sie orientuje...

Odnośnik do komentarza
Gram na łacie 801 ściągniętej z CM Rev więc nie mów mi o trefnej łacie, chyba wiem co mam i co widziałem.

dobra nie buzuj sie tak, chcialem tylko pomoc, podajac mozliwe przyczyny wg mnie. ale podtrzymuje moje wczesniejsze zdanie, ze wina lezy gdzies po twojej stronie, bo jak sam widzisz tylko ty masz ten problem, a niemozliwe zeby po prawie 2 latach(fm 07 i 08) ktos tego nie zauwazyl. ewentualnie jak ktos wczesniej napisal moze to jest cos innego, a nie klauzula odstepnego, bo z tego co wiem Vela to dobry zawodnik, a w hiszpanskiej jest nakaz dawania klauzul, wiec kluby"omijaja" ten przepis dajac po prostu mega zaporowe ceny, wiec 17mln na takiego przyszlosciowego zawodnika w dobrym klubie jakim jest Villareal cos mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...