Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

 

Raczej będzie chciał pokupować potrzebnych mu zawodników a nie bawić się z młodzikami.

 

Tylko pytanie ile hajsu sypną mu Glazerowie po wydatkach transferowych z ostatnich lat...

 

hajsu im chyba nie brakuje, skoro Mourinho dostał ponoć 4 miliony funtów za niepodpisywanie umowy z żadnym innym klubem do czasu rozstrzygnięcia przyszłości van Gaala :-k

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony miewał przebłyski i pokazał w Interze Santona, a w Realu stawiał na Varane'a. W Chelsea z kolei Zouma sobie ładnie poczyniał, czyż nie? No, ale zobaczymy :-k

 

 

Grał Zoumą bo nie miał za bardzo wyboru ;)

 

Varane chyba tak samo :).

Odnośnik do komentarza

Tymczasem Ryan Giggs rzekomo dostał ofertę prowadzenia u21. W sumie jest to jakieś ćwiczenie, zwłaszcza jeśli będzie pod okiem Joyce'a (oby został bo mówiło się o Blackburn). Niech machnie jeden mistrzowski sezon młodziakami i ciśnie do jakiegoś beniaminka/championship. Jeśli jest diabłem to się nie pogniewa na parę lat czekania, zwłaszcza mając w głowie świeże przykłady Ole i Neville'a ;)


Wiekszosc koszulek adidasa jest okropna :/ Paskudne logo Chevroleta nie ulatwia sprawy.

 

A to prawda. Aczkolwiek mnie się podobały zarówno te z tego sezonu jak i np Juventusowe z obecnego i nowe Bayernu. A wszystko adaś

Odnośnik do komentarza

skoro wczesniej mowiliscie o The Special One, to teraz powiedzcie mi czy jest szansa, że jego wieloletni asystent, Andre Villas Boas przejmie Barce o czym ostatnio słyszałem? Portgugalczyk jest bez pracy i w czerwcu będzie znana jego przyszłość - coś czuje że piłka nam sie wywróci do gory nogami w przeciągu dwóch lat, wybitni trenerzy wybieraja najróżniejsze kierunki, a ud sie nielicznym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...