Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem w tym budowaniu nowego Manchesteru zachwiane są proporcje. W ataku Rooney i van Persie, potem Di Maria czy Mata, a więc potencjalnie światowy top. Niestety im dalej bramki (nie licząc samego bramkarza :keke: ) tym zdecydowanie gorzej. Z przodu to i zmiennicy o wiele lepiej wyglądają, czyli Welbeck, Hernandez oraz Januzaj. Z tyłu takiego komfortu nie ma i na wahadle musi grać Young, a środek pomocy tworzyć duet Clev - Fletch. W obronie to też różowo nie wygląda, jedynym tego plusem jest odkrycie Blacketta, który naprawdę ogarnia.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ocenianie Maty przez pryzmat jego występów pod Moyesem jest wg mnie w ogóle nie na miejscu, przecież on tam miał za zadanie być takim, nie wiem, Downingiem, nie było innej opcji niż przeciętna gra. W obecnym sezonie zagrał dwa ligowe mecze dopiero, w jednym słabo, w drugim niby nie porwał, ale bramkę strzelił. Sezon jest długi, no i żelazną zasadą u van Gaala jest to, że są złe miłego początki, sam LvG nawet podczas bardzo udanego tournee mówił, że potrzeba z reguły około 3 miesięcy na to, by drużyna zaczęła grać tak jak powinna grać i początki pewnie będą trudne, niemal na każdej konferencji prasowej podkreślał, że potrzeba czasu by jego filozofia zaczęła działać.

A moim zdaniem wszystkie transfery które zrobiliśmy są pod względem pozycyjnym naprawdę dobrze przemyślane (o dziwo), Rojo wiadomo, Shaw wiadomo, Herrrera zdecydowanie wiadomo, Blind też, di Maria zaś poza tym, że jest genialnym zawodnikiem, który przydałby się każdej drużynie pasuje na kilka pozycji (pś łącznik, opś i lewy wingback). No i przede wszystkim jest graczem, który będzie idealnie pasował do przyszłego 4-3-3.

Odnośnik do komentarza

 

Przyszedł di Maria, a wy zamiast się cieszyć kraczecie.

Tjaaa, na pewno będzie chujowo, do dupy i United przegrają z Burnley. Trochę optymizmu panowie :).

Ooo, teraz wyznacznikiem klasy ManUtd jest Burnley? ;) ;)

 

 

Przerzuciłbym się na kibicowanie Bayernowi, Barcelonie albo Realowi, ale nie mam siły wstać z fotela ;).

Odnośnik do komentarza

Ja się zgadzam z opinią, że w United są zachwiane proporcje. Nie bez kozery mówi się, że zespół buduje się od tyłu, a dwójka środkowych obrońców to najważniejszy duet w drużynie. O Fergusonie i efekcie jego odejścia już pisałem w maryni, nie chce mi się powtarzać, ale nie sposób go nie doceniać patrząc przez pryzmat tego co dzieje się teraz na Old Trafford :) Tylko, że obecny stan to w gruncie rzeczy w dużym stopniu jego wina.

Odnośnik do komentarza

 

Przyszedł di Maria, a wy zamiast się cieszyć kraczecie.

Tjaaa, na pewno będzie chujowo, do dupy i United przegrają z Burnley. Trochę optymizmu panowie :).

Brak optymizmu czasami jest wskazane, bo można się przejechać na niedocenionym beniaminku.

 

W tej chwili możemy się ratować wyłącznie optymizmem :).

 

Di Maria zadebiutował i wypadł naprawdę fajnie. Na ten moment jest o klasę lepszy od kolegów. Oby to oni się do niego dostosowali, a nie on do nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...