Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam. Kurna, Manchester United to wciąż obrońca tytułu, a nie jakiś przeciętniak. Nie sprowadzajmy go do poziomu Portsmouth czy Stoke.

Trolling? Gówniany.

 

Kto będzie chciał grać w Manchesterze United? Myślę, że wciąż więcej piłkarzy, niż w Realu.

Czemu wiecej pilkarzy mialoby chciec grac w MU niz w Realu?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak dla mnie to jest trochę takie zaślepienie kibicowskie. Mój klub jest "najlepsiejszy" i nawet jeśli popada w przeciętność to wszyscy chcą w nim grać.

Być moze człowiek po prostu przyzwyczaił się do tego, że United co sezon walczą o mistrzostwo Anglii i teraz jakoś dziwnie sie czuje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak dla mnie to jest trochę takie zaślepienie kibicowskie. Mój klub jest "najlepsiejszy" i nawet jeśli popada w przeciętność to wszyscy chcą w nim grać.

Być moze człowiek po prostu przyzwyczaił się do tego, że United co sezon walczą o mistrzostwo Anglii i teraz jakoś dziwnie sie czuje.

Inaczej niz zaslepieniem nie moge tego wytlumaczyc. Przyklady Beckhama czy Ronaldo pokazuja, ze nawet wielkie gwiazdy MU wybieraja Real.

 

Niby czemu? Mata nie ma miejsca w składzie, a pewnie na MŚ by chciał pojechać. Chelsea dokupiła pomocnika (fakt, że defensywnego), ale wygląda na to, że Mata będzie się dalej kisił. Samemu Hiszpanowi to na pewno nie pasuje więc nie widzę przeciwskazań. Torres jakoś przeszedł z LFC do Chelsea w zimie.

Tylko, ze menedzerem LFC nie byl Jose Mourinho. Nie wyobrazam sobie, zeby Mata mial pojsc do MU. Na Hiszpana znajdzie sie nie jeden chetny poza Premier League, wiec po co Mou mialby zasilac szeregi rywala, w szczegolnosci, ze zawodnik pokroju Maty jest MU niezwykle potrzebny?

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem jak dla mnie to jest trochę takie zaślepienie kibicowskie. Mój klub jest "najlepsiejszy" i nawet jeśli popada w przeciętność to wszyscy chcą w nim grać.

Być moze człowiek po prostu przyzwyczaił się do tego, że United co sezon walczą o mistrzostwo Anglii i teraz jakoś dziwnie sie czuje.

Inaczej niz zaslepieniem nie moge tego wytlumaczyc. Przyklady Beckhama czy Ronaldo pokazuja, ze nawet wielkie gwiazdy MU wybieraja Real.

 

To akurat chujowy przykład, Beckham w atmosferze konfliktu z SAFem a Ronaldo otwarcie mówił od początku, że jest fanem Realu i chciałby kiedyś tam grać. Już Ruud van Nistelrooy byłby lepszym przykładem (choć trochę osamotnionym).

Odnośnik do komentarza

Zaden bardzo dobry pilkarz nie przejdzie Ci do klubu, ktoryy nie bedzie gral w LM, ba - mozliwe ze nawet nie w pucharze pocieszenia czy jak to tutaj nazywaja "Micky Mouse Cup".

Nie przesadzalbym i w te strone. Sama marka, historia klubu moze sprawic, ze bedzie on zachecajacy dla wielu zawodnikow. Owszem, w przypadku braku LM, ciezko bedzie na Old Trafford sciagac zawodnikow pokroju Garetha Bale'a czy Suareza, ale przez jeden nieudany sezon Manchester United nie stanie sie nagle postrzegany jako ligowy sredniak. Nawet jak skonczy ten sezon na 10. miejscu.

 

 

Nie wiem jak dla mnie to jest trochę takie zaślepienie kibicowskie. Mój klub jest "najlepsiejszy" i nawet jeśli popada w przeciętność to wszyscy chcą w nim grać.

Być moze człowiek po prostu przyzwyczaił się do tego, że United co sezon walczą o mistrzostwo Anglii i teraz jakoś dziwnie sie czuje.

Inaczej niz zaslepieniem nie moge tego wytlumaczyc. Przyklady Beckhama czy Ronaldo pokazuja, ze nawet wielkie gwiazdy MU wybieraja Real.

 

To akurat chujowy przykład, Beckham w atmosferze konfliktu z SAFem a Ronaldo otwarcie mówił od początku, że jest fanem Realu i chciałby kiedyś tam grać. Już Ruud van Nistelrooy byłby lepszym przykładem (choć trochę osamotnionym).

 

Poprosze o jakis cytat.

Odnośnik do komentarza

Łojezu myślisz, że chce mi się teraz wertować internet 8 lat wstecz, naprawdę nie pamiętasz ile to razy Ronaldo mówił, że chce grać w Realu? Ja tam jako kibic United pamiętam. Jak Ty nie to trudno, dodam sobie Ciebie w rubryce "nieprzekonani" pod Johnissem ;). No i jaki to był dla niego sportowy awans, gdzie przeszedł z klubu który dał mu możliwość zdobycia Ligi Mistrzów do klubu którego nieoficjalnym mottem było "jedna wiara, jeden klub, 1/8 aż po grób".

Odnośnik do komentarza

Dlatego nie, bo Mourinho nie pomoże rywalom się odbudować. Nawet jak nie korzysta z Maty to ciężko mi sobie wyobrazić, że odda swojego zawodnika dla rywali, którzy w tym sezonie już liczyć się nie będą, ale w następnym już znowu mogą o mistrzostwo walczyć.Sytuacja z Torresem inna. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba jak Liverpool sprzedawał Torresa to był w nieciekawej sytuacji sportowej. Walka o mistrzostwo im nie "groziła". Mogli go zatrzymać na siłę, albo sprzedać i kupić Suareza. Mata w Chelsea nie gra, więc nie jest tak, że Mourinho musi go sprzedać, żeby na jego miejsce kupić kogoś innego. Z grającym Matą czy nie Mou nie ma problemu. Większy problem ma zawodnik, który może na mistrzostwa nie pojechać i na dobre zostać przyspawanym do ławki. Dlatego chyba Mata za bardzo warunków Mourinho stawiać nie może.

 

Ale źródło As i Marca, wiec sobie za to ręki uciąć nie dam.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=19752

Odnośnik do komentarza

Porownujecie przejscie Torresa z LFC do Chelsea do mozliwego przejscia Maty do ManU? Toz to przeciez absurd. Liverpool w tamtym czasie byl slaby I jego renoma wielkiej historii gowno daje zawodnikowi jak nie moze grac w europejskich pucharach. Torres odszedl bo znalazl sie jelen (czytaj Chelsea) ktory zaplacil 50 baniek za napastnika, ktory nie strzelall bramek. To byl chyba najlepszy dar pod choinke dla Liverpoolu od lat. Transfer Maty do United to mozliwosc gry na MS, ale takze dla Mou (jak ktos to kilkukrotnie mowil) to podreperowanie przeciwnika. On nigdy nie sprzedawal swoich grajkow do najwiekszych rywali, a wiec nie mysle bo stalo sie I teraz. Moze wymiana za Roo jakos wygladalaby realniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...