Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ręka Evansa - karny.

Faul Rio - ewidentny - nadepnął Adama, a że ten był na pełnej szybkości to się wywrócił.

Ręka Enrique - zbyt bliska odległość, żeby Jose mógł zareagować. To nie było tak jak przy Evansie kilka metrów tylko prawie walka bark w bark.

 

Jedyne pretensje jakie mógłbym mieć do sędziego, to brak kartki dla Suareza za wycięcie Evry przy linii końcowej.

 

Co do samego spotkania, nie zgodzę się, że Rio grał jakoś super. Kilka razy Suarez strasznie nim kręcił.

Odnośnik do komentarza

No przed The Kop, tam się znajduje The Kop. Nie bądźcie takimi obrońcami ducha fair play i wszechrzeczowej moralności. Taka jest forma angielskiej rozgrywki, że się prowokuje i jest się prowokowanym cały czas. Pamiętacie Ravela Morisona w Youth Cupie ? Właśnie, tam futbol to więcej niż gra. A drużyna to 'Mes que un club'.

Odnośnik do komentarza

Akurat prowokacja jest nie tylko widoczna w angielskiej lidze, ale także w innych. A Ravel Morrison jest piłkarzem, z którego w żaden sposób nie powinno się brać przykładu. Aha i po co Ci ta prowokacja? Nie lepiej zamknąć usta grą? To jest trochę śmieszne i dziecinne, ale że piłkarze to często duże dzieci ;)...

 

Poza tym, to jest też trochę nie myślenie do czego może doprowadzić prowokacja.A tu konsekwencje mogą być różne. Przykładami nie rzucę, ale czy z prowokacji nie może zrodzić się agresja?

Odnośnik do komentarza

Czizzz, czy Wy jesteście na prawdę tak ograniczeni niektórzy czy tylko udajecie? Drużyny ze ścisłej czołówki wydają o wiele za dużo pieniędzy, ale niektóre z nich o wiele za wiele. City przez dwa lata skutecznie rujnowało futbolową ekonomię, a ja miałem nadzieję, że im się nie uda. Myliłem się. Postąpili mądrze zostawiając na stanowisku Manciniego i teraz to procentuje. Urosła nam kolejna potęga. Wg mnie dużo większa niż Chelsea, bo Roman przy szejku to żebrzący pod kościołem cygan.

 

Coś edytować nie mogę ...

 

...

 

 

A takie powiedzonka, że Utd gra za czapkę gruszek i dla przyjemności to wsadź sobie w... buty. Jasne, że za darmo nie grają, ba, dostają za to ogromne pieniądze, ale nieporównywalnie mniejsze od kolegów zza miedzy.

 

Pieniądz rządzi światem, a ja, chyba zbyt duży idealista nie potrafiłem tego pojąć.

 

Nie usprawiedliwiam w żaden sposób porażki. Rodzaj mojego oddania dla tego klubu jest taki, że taki wynik coś we mnie zabił. Ale chylę czoła przed tym jak zaprezentowało się City, od ustawienia w defensywnie, przez grę destrukcyjną po poruszanie się w ataku. Postronny obserwator w ruchach piłkarzy w błękitnych koszulkach widział dzisiaj coś bliskiego ideałowi.

 

Trzeba teraz tylko zacisnąć zęby, aby rewanż na Etihad był udany.

 

Glory Glory Man Utd !!

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób ManCity rujnowało klubową ekonomię? Jaki piłkarz, którego chciało United, nie przeszedł do nich, bo za mało płacili? Wnioski wyciągane po jednym meczu rządzą - dopiero co śmialiście się z City, że przegrywa z Bayernem po meczu bez historii, że męczy się z Napoli i Villarealem.

A porażka United, patrząc choćby na to, że według statystyk De Gea to najbardziej zapracowany bramkarz ligi (najwięcej strzałów do obrony - w drużynie, która jest druga w tabeli!!!), że United górowali dopóki zachowywali niemal stuprocentową skuteczność, mogła być do przewidzenia. Jakby co to nie oglądałem meczu, ale przecież w tym sezonie takie spotkania to niemal codzienność w Premier League: Tottenham dostał 1:5, Arsenal dostał 8:2, Chelsea dostawała 0:3 po jednej połowie...

Odnośnik do komentarza

dopiero co śmialiście się z City, że przegrywa z Bayernem po meczu bez historii, że męczy się z Napoli i Villarealem.

 

 

O_o?

 

Z wywiadu pomeczowego SAFa.

 

“We will react, no question about that. It’s a perfect result for us to react to because there is a lot of embarrassment in the dressing room and that will make an impact.”

 

Ciekawi mnie jak ta reakcja będzie wyglądała. Na początek wystarczy mi brak Evansa w pierwszym składzie w ważnych spotkaniach oraz solidny opieprz Evry, Naniego i Younga. Cieszyłbym się także gdyby w środku pola pojawił się Rooney. Przynajmniej dopóki nie wróci Clev, bo na razie to wygląda tak, że Roo i tak musi się wracać, żeby rozgrywać piłkę, a potem w ataku zostaje sam Welbeck, bo nie zawsze można tak rozegrać akcję, żeby podać piłkę na skrzydło i od razu wbiegać w pole karne.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Dudkiem, Wayne i tak często gra jak pomocnik, a w ataku jest wtedy pusto. Jeśli chodzi o zawodników, którzy mają zostać opieprzeni to z tej grupy mimo wszystko wyłączyłbym Younga, bo miałem wrażenie, że w tym meczu zależy tylko jemu jeśli chodzi o graczy ofensywnych, fakt że często mu nie wychodziło, ale przynajmnije próbował, starał się i trochę szarpał z przodu. Mimo wszystko wolę tak wysoką porażkę niż 0:1 po równie słabym meczu, bo ten pogrom może na United zadziałać pozytywnie, oby Ferguson po prostu dobrze odrobił pracę domową, bo ostatnie spotkania nie były dobre, więc ta porażka może zadziałać pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...