Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Z zawodnika, który prawie w ogóle nie podaje raczej nie da się zrobić rozgrywającego :-k

 

Skoro prawie nie podaje, a mimo to zaliczył 91 asyst w 422 spotkaniach, to strach pomyśleć, co by było gdyby zaczął podawać :-k

 

Gdyby zaczął podawać to pewnie strzeliłby mniej goli :]

Messi ma 106 asyst w 321 spotkaniach, co z tego? Ani jeden, ani drugi nie nadaje się na rozgrywającego. Zresztą z Leo próbowano zrobić playmakera w reprezentacji Argentyny i każdy widział, co z tego wyszło. Rozgrywający musi myśleć najpierw o podaniu, a dopiero potem o strzale. Xavi to ma, Sneijder to ma, Messi czy Ronaldo to indywidualiści (chociaż CR7 w nieco większym stopniu).

Odnośnik do komentarza

Czy się nie nadają to ciężko powiedzieć, bo nie spełniali takiej roli za często (Messi), albo wcale (CR). Inna sprawa, że obaj są kreatywni, mają wyśmienitą technikę i są wszechstronni. Z pewnych względów jak najbardziej mogliby się nadawać na playmakerów, ale przy ich pazerności na gole byłoby ciężko im to nakazać. Zwłaszcza, że osiągają znakomite wyniki przy obecnym stylu gry.

 

Swoją drogą, trochę offtopując, smutno mi się zrobiło jak dziś Hargo trafił...

Odnośnik do komentarza

 

Gdyby zaczął podawać to pewnie strzeliłby mniej goli :]

Messi ma 106 asyst w 321 spotkaniach, co z tego? Ani jeden, ani drugi nie nadaje się na rozgrywającego. Zresztą z Leo próbowano zrobić playmakera w reprezentacji Argentyny i każdy widział, co z tego wyszło. Rozgrywający musi myśleć najpierw o podaniu, a dopiero potem o strzale. Xavi to ma, Sneijder to ma, Messi czy Ronaldo to indywidualiści (chociaż CR7 w nieco większym stopniu).

 

Jest ogromna różnica między "zawodnik, który prawie w ogóle nie podaje", a "nie nadaje się na rozgrywającego". :) Nawet pomijając, że to drugie trudno sprawdzić w sytuacji gdy Ronaldo jest drużynie bardziej potrzebny jako strzelec niż asystent.

 

Spotkania Realu raczej oglądam jednym okiem, ale wielokrotnie zdarza się, że komentatorzy chwalą Ronaldo za jakieś podanie. Nie zauważyłem też, żeby w każdej sytuacji starał się na siłę zrobić wszystko samemu. Jeśli widzi kogoś lepiej ustawionego, to raczej stara mu się podać.

 

 

Tak wracając do właściwego tematu - dobrze, że Welbeck już wrócił. Szczególnie w sytuacji gdy wypadł Javier.

 

Tak btw. ciekawi kiedy w końcu Dimka pojawi się w wyjściowym składzie w lidze :-k

Odnośnik do komentarza

Po tym. W meczu z Leeds fajerwerków nie pokazał. Ja trochę żałuję, że Boss nie puścił go do Paryża. Podobno szejk dawał blisko 20 mln za niego, myślę, że to była oferta nie odrzucenia w obecnej sytuacji. Macheda straaaaaaasznie słabo wypadł. Za to Diouf bardzo mi się na tym skrzydle podobał :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że się Hargo odbudowuje, przez chwilę nawet pożałowałem, że odszedł. Ale zaraz przeczytałem komentarz jakiegoś żartownisia i mi się humor poprawił. Oto i on:

 

 

'I think Owen Hargreaves deserves a big pat on the back for his performance today.

 

But not too hard though, he might get injured.'

 

 

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...