Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie czaję, dlaczego nikt nigdy nie narzeka na Obertana, i tylko każdy ciągle mówi, że on potrzebuje czasu, podczas gdy od Bebe każdy wymaga cudów z piłką, tylko dlatego, że Ferguson więcej za niego zapłacił...

 

Jeśli jednak już o niego chodzi, to wydaje mi się, że tutaj w grę wchodzi stres i zdenerwowanie, bo widać, że w meczach rezerw gra zdecydowanie odważniej. Mam nadzieję, że z czasem nabierze większej pewności siebie.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że następcą Scholesa w United będzie Jack Rodwell. Znów to samo co z Rooneyem, jak tu nie kochać Manchesteru z pozycji kibica Evertonu :roll:

Skąd info? Byłby kapitalny transfer :) .

ogólnie większość tabloidów brytyjskich o tym trąbi. Ile w tym prawdy to się okaże, ale znając życie i fatalną sytuację finansową EFC za parę miesięcy Rodwell będzie na OT

Odnośnik do komentarza

Katastrofa w wykonaniu United. Głównie druga linia, która nie istniała nawet przez nieco tylko dłuższą chwilę. Obertan na poziomie skrzydłowego z A-klasy, potykający się o wapno wyznaczające linię końcową. Bebe zagubiony jak zwykle, nie potrafiący zrobić choćby jednego przyzwoitego zwodu. Do tego zatrzymujący się na każdym rywalu. Anderson kompletnie bezproduktywny, a Carrick pilnujący Browna i O'Shea (w końcówce Smallinga) przez całe spotkanie, tworząc przy tym dziurę między środkiem pola a defensywą. Hernandez również nie miał ani jednego sensownego zagrania. Tylko Gibson coś tam próbował, ale też bez szału (asysta przy bramce Browna) - kilka tak nieudolnych prób uderzeń z dystansu, że szok. Do tego Lindegaard, który przyspawał się do linii bramkowej i nie ruszył do żadnej z piłek wrzucanych w pole karne. Słowem, dramat na Old Traffordu.

 

PS. Pomijając katastrofalną grę United, to pan komentator ze Sportklubu mógł sobie darować objawianie co chwilę niechęci do United i płacz nad odpadnięciem Chelsea z Evertonem (btw, The Blues będą losowani do ćwierćfinałów, panie komentaturze, bo Everton awansował!) :roll:

Odnośnik do komentarza

Eee, a co ma wspólnego Rodwell do Scholesa O.o ? Jeden to rozgrywający, a drugi to defensywny pomocnik, czasem potrafiący zawiązać jakąś akcję ofensywną...

o widzę, że trafiłem na eksperta :respekt: przepraszam za swoją niewiedzę, idę się pouczyć składu Evertonu, bo nie wiem gdzie kto gra :(

Odnośnik do komentarza

– Na pewno będzie mi tego brakowało. W tym sezonie w meczu Ligi Mistrzów na Ibrox przeciwko Rangersom wyzywało mnie 40 tysięcy kibiców, a ja się tym delektowałem. Podchodzę do rzutu rożnego, a ludzie obrzucają mnie wyzwiskami z każdej strony. Będę za tym tęsknił, bo to uczucie sprawia, że żyjesz – stwierdza Giggs.

wzór dla Bebe, mistrz :respekt:

Odnośnik do komentarza

Niech Giggsy gra do 40, marzy mi się podróż na Old Trafford i chciałbym go kiedykolwiek zobaczyć w akcji (18 latkowi niestety nie jest łatwo zebrać na taki wyjazd) :/.

 

Co do transferu Rodwella to nie jestem do końca przekonany, wszystko zależy ile pieniędzy będzie chciał za niego Everton. Widziałem z 3 mecze Evertonu w tym sezonie (czyli mało) i jakoś nie rzucił mi się w oczy (inna sprawa, że celowo go ani razu nie obserwowałem).

A na mecz z Arsenalem się cieszę, jak widać MU najłatwiej odpadać z najsłabszymi drużynami, więc i motywacja będzie i być może dobre widowisko.

Odnośnik do komentarza

Eee, a co ma wspólnego Rodwell do Scholesa O.o ? Jeden to rozgrywający, a drugi to defensywny pomocnik, czasem potrafiący zawiązać jakąś akcję ofensywną...

o widzę, że trafiłem na eksperta :respekt: przepraszam za swoją niewiedzę, idę się pouczyć składu Evertonu, bo nie wiem gdzie kto gra :(

 

 

Sarkazm uroczy, ale dalej nie tłumaczy nazywania Rodwella następcą Scholesa. Fakt, potrafi ładnie się wcisnąć w ofensywę, strzelić z dystansu, to na pewno, ale jak dla mnie to taki denesywny pomocnik czekający na możliwość przerwania akcji i szybkiego odegrania do bardziej ofensywnych zawodników. Nie przeczę, chłopak wydaje się mieć talent i to całkiem spory, ale moim zdaniem się nie nadaję na taką pozycję, prędzej mi przypomina Fletcha, ale tego z poprzedniego sezonu.

 

Ale chętnie poznam opinię i argumenty. W końcu o to chodzi w wymianie pogladów na forach ;)

 

Bez urazy tamto miało być tak btw, sorry jakby co

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to nie ma się o co spierać, bo nawet Moyes nie wie do końca, gdzie Rodwell ma grać. W wywiadach często mówi o tym, że widzi go na środku obrony, a najczęściej wystawia go na pozycji ofensywnego pomocnika :D Rodwell grał w tym sezonie albo w środku pola z Fellainim, który był odpowiedzialny za defensywę, albo przed Sahą/Beckfordem.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli, to jak dla mnie Rodwell to po prostu nie ten typ zawodnika, który miałby zastąpić Scholesa. Przy środku pomocy w tego sezonu potrzeba nam kogoś kreatywnego, zawodnika w typie Sneijdera/VdV czy something like that. Nie wiem, może Modric ? Obok niego Fletch ( ale w końcu kurna w formie ! ) i mogłoby to ładnie wyglądać. Inna sprawa, że suma transferu byłaby kosmiczna, chociaż przy dzisiejszym rynku to i tak i tak trzeba wybulić w cholerę zielonego nawet za przeciętniaków. Trzeba szukać na rynku ostro, może się jakaś perła w typie Hernandeza wynajdzie za w miarę rozsądną kasę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...