Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Oto kadra United na mecz z Chelsea:

 

Van der Sar, Kuszczak, Brown, Bardsley, Pique, Simpson, Ferdinand, Vidic, Evans, Silvestre, Evra, Ronaldo, Fletcher, O'Shea, Carrick, Eagles, Giggs, Rooney

 

Bramkarze: Cech, Cudicini, Hilario,

Obrońcy: Ferreira, A Cole, Diarra, Terry, Carvalho, Ben Haim,

Pomocnicy: Sidwell, Essien, Lampard, Robben, Mikel, Malouda, J Cole,

Napastnicy: Drogba, Shevchenko, Pizarro,

 

Zapowiada się ciekawe widowisko na nowym Wembley. My może w nienajmocniejszym składzie (jeden napastnik, sic!) ale The Blues równiez bez kilku ważnych grajków. Dobrze by było zacząć nowy sezon z "wysokiego C" a później "tylko" utrzymać ten poziom przez cały sezon ;)

 

GO GO UNITED!

 

PS: Zobaczymy co pokaże Tevez, dwie zabijaki w ataku to może być coś... :D

Odnośnik do komentarza
Oto kadra United na mecz z Chelsea:

 

Van der Sar, Kuszczak, Brown, Bardsley, Pique, Simpson, Ferdinand, Vidic, Evans, Silvestre, Evra, Ronaldo, Fletcher, O'Shea, Carrick, Eagles, Giggs, Rooney

 

Chodzą słuchy, że w ataku z Rooneyem zagra Giggs :doh!: Przy tak odchudzonym składzie, lepiej zagrać klasyczne 4-4-2 , z Giggsym na lewej, a Eaglesem na prawej flance, Ronaldo w ataku z Rooneyem.

Odnośnik do komentarza
Oto kadra United na mecz z Chelsea:

 

Van der Sar, Kuszczak, Brown, Bardsley, Pique, Simpson, Ferdinand, Vidic, Evans, Silvestre, Evra, Ronaldo, Fletcher, O'Shea, Carrick, Eagles, Giggs, Rooney

 

Chodzą słuchy, że w ataku z Rooneyem zagra Giggs :doh!: Przy tak odchudzonym składzie, lepiej zagrać klasyczne 4-4-2 , z Giggsym na lewej, a Eaglesem na prawej flance, Ronaldo w ataku z Rooneyem.

Klasycznym 442 to nie gramy odkad Saha ma kontuzje. Zreszta nawet przed nia trudno bylo w naszym przypadku mowic o klasycznym 442. Jak dla mnie gramy cos na wzor 4213 i pewnie jutro bedzie podobnie. A jak dla mnie Giggsy jets ostatnio duzo lepszy jako AMC niz jako skrzydlowy, wiec postawienie jego za Rooneyem jest IMO rozsadnym wyjsciem.

 

.............VDS

Simpson - Vida, Rio - Tweety

........Carrick....Gibson

Ronaldo........Giggs.........Evra

................Rooney

 

Taki sklad bardzo chetnie bym widzial, ale wydaje mi sie, ze zagramy

 

Vds - Brown, Rio, Vida, Pat - Carrick, O Shea, Fletcher, Giggs, Ronaldo - Rooney

Odnośnik do komentarza
A jak dla mnie Giggsy jets ostatnio duzo lepszy jako AMC niz jako skrzydlowy

 

Technika, drybling, zmysl taktyczny, podanie i przeglad sytuacji zostaja zas szybkosc z wiekiem znika.... Mam nadzieje, ze jest to poczatek kolekcji tytulow i pucharow Anno Domini 2007 i 2008

Odnośnik do komentarza

Liga się zaczyna a tu taka cisza...

 

Saga z Tevezem wreszcie zakończona. Carlos oficjalnie piłkarzem MU od dzisiejszego dnia jednak, jak powiedział SAF, zadebiutuje najwcześniej w meczu derbowym.

 

1 VAN DER SAR

2 NEVILLE

3 EVRA

4 HARGREAVES

5 FERDINAND

6 BROWN

7 RONALDO

8 ANDERSON

9 SAHA

10 ROONEY

11 GIGGS

12 FOSTER

13 J.S. PARK

14 HEINZE

15 VIDIC

16 CARRICK

17 NANI

18 SCHOLES

19 PIQUÉ

20 SOLSKJAER

21 DONG

22 O?SHEA

23 J. EVANS

24 FLETCHER

27 SILVESTRE

28 GIBSON

29 KUSZCZAK

30 MARTIN

32 TEVEZ

33 EAGLES

35 LEE

36 GRAY

37 CATHCART

38 HEATON

39 CAMPBELL

 

Powyżej numery przydzielone zawodnikom na przyszły sezon. Można z nich wywnioskować jedno, dni Gabiego na OT są policzone. Mimo szacunku dla niego myśle, że w MU nie ma miejsca dla zawodników którzy wyrażaja chęć gry dla The Reds... Mam nadzieję, że Fergie nie puści go na Anfield ani do innego klubu na wyspach.

 

Można też zauważyć, że Anderson przejął ósemkę po Roo, który przywdział szlachetną "dychę" :D

Odnośnik do komentarza
Powyżej numery przydzielone zawodnikom na przyszły sezon. Można z nich wywnioskować jedno, dni Gabiego na OT są policzone.

 

 

Ale pieprzysz głupoty :doh!: To znaczy, że wnioskują z numerów dni np. Vidicia i Carricka są jeszcze bardziej policzone bo mają jeszcze późniejsze numery...

 

Okej, zobaczymy, ale raczej nie zmienia się numerów piłkarzom którzy mają dalej pełnić to samą funkcję w drużynie na "gorsze".

Ja to odebrałem jako subtelną wskazówkę SAF co dalej będzie z Gabim.

Odnośnik do komentarza

Zagralismy dzisiaj jak...Arsenal. Miazdzylismy przeciwnika jesli chodzi o posiadanie pilki, ale co z tego. Wierze, ze to tylko wpadka i juz we srode potwierdzimy tylko kto jest najlepszy w Anglii. Jedyne co mnie martwi to kontuzja Roo. ZNowu stopa, sic! Mam nadzieje, ze Wayne juz niebawem wroci bo wydawa sie byc w dobrej formie...

Odnośnik do komentarza

W drugiej połowie aż za bardzo było widać, że nie ma żadnego napastnika na boisku... Wielka szkoda Roo, widać, że był w dobrej formie (biegał jak szalony) a tu kontuzja :/.

 

Najgorsze jest to, że wobec tej kontuzji zostajemy z jednym sensownym napastnikiem, Tevezem :/ Czyli w następnych meczach będziemy grali 451 :/

 

Nienajlepiej się układa ten początek sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...