Skocz do zawartości

Koordynator pionu juniorskiego / Head of Youth Development


Rekomendowane odpowiedzi

No jasne, edytor to jedyna mozliwosc sprawdzenia tego.

 

Moim zdaniem to krok w strone realizmu, nawet najlepsze szkolki nie wypuszczaja koksow co rok, a raczej dziala to na zasadzie "generacji" - jak chociazby ostatni rzut Chelsea, wczesniej Ajax czy Barcelona.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.03.2022 o 12:28, Gutii napisał:

 

Ale jak patrzec na CA i PA jak nie mam edytora czasu rzeczywistego?

Oczywiscie, ze wiekszosc rzeczy jest randomowa, moze to kwestia przyzwyczajenia z poprzednich czesci, ze tam latwiej bylo mozna dojsc do super newgenow, ktorych co sezon bylo po 3-4 i byli oni regularni. W FM21 w sumie realistycznie jest wieksza wypadkowa, ale jednak oczekuje sie, ze beda dobrzy zawodnicy, a tu lekki zonk. Ogolnie przyjmuje taktyke, ze z  poczatkiem kariery, nie wymieniam koordynatora, daje mu tak 3 sezony i dopiero wtedy patrze na jego pobory.

Co do twojej rozpiski, uwazam ze jest pomocna i na pewno potrzebna, ale sam FM zaszczyca nas swoja losowoscia.

Ściągnij sobie za darmo, FMRTE, po prostu nie opłacaj. Ja tak mam. Sprawdzam różne rzeczy, ale nie ingeruję w grę. Bez trybu zmian.

Swoją drogą u mnie sprawdził się charakter koordynatora - bo 2 największe gwiazdy jakie udało mi się kiedykolwiek wygenerować w polskiej lidze miały jego charakter. Może to przypadek, może nie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nowy rekord.

Prowadzę hiszpańską drużynę - Zaragoza, trzeci sezon. Zajrzałem do Polski, by wykreować jakiś talent. Liga wciąż słaba, ale podskoczyła ze 3 miejsca w górę.

Za to w Legii trafił się obrońca z potencjałem 197! i umiejętnościami na poziomie 101-102. Nowy Warzywniak, gotowy do gry jako 15-latek zmiennik.

 

Co ciekawe w tym samym sezonie (bez mojego udziału) w Feyenoordzie trafił się inny Polak, z potencjałem 174. Ofensywny pomocnik (bez narodowości niderlandzkiej). Za kilka lat kadra powinna mieć dwóch zawodników klasy światowej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Co dodaje szansę na największy potencjał?

1. Zasługuje na to, by bacznie go obserwować.

2. Dobrze rokuje na przyszłość,

3. Wykazuje potencjał, by zajść daleko.

4. Zapowiada się na klasowego zawodnika.

5. Zapowiada się obiecująco.

6. Może zrobić wielką karierę.

 

W ogóle te opisy mają jakieś znaczenie. Ktoś to ogarnął? Jest gdzieś w necie o tym? (nigdzie nie znalazłem).

Nie jestem pewien, ale te PA 180 chyba uzyskiwałem przy wielkiej karierze. Błąd, że nie notowałem. Może ktoś to rozpracował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...