Skocz do zawartości

Newsy ze świata piłkarskiego


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Małe ploteczki po fazie grupowej:

- Przemysław Tytoń jest bliski związania się z Deportivo La Coruńa - informuje kataloński dziennik "Mundo Deportivo".

- Prezes Besiktasu Stambuł, Fikret Orman w towarzystwie kilku działaczy poleciał do Francji na mecz Polska - Niemcy, aby przyjrzeć się z bliska Kamilowi Glikowi. W oko wpadł mu jednak grający skutecznie w defensywie Michał Pazdan.

- Moratę chce kilka klubów z PL.

Odnośnik do komentarza

spękał przed czym? zrobił co mógł, zagrał w 4 finałach, wszystkie przegrane, takie coś potrafi zniechęcić. ja go trochę rozumiem, chociaż bardziej takiej decyzji spodziewałem się po MŚ w Rosji, taka ostatnia szansa, żeby uciszyć hejterów. niestety mimo MŚ w reprezentacji juniorskiej, mimo wygrania Igrzysk, mimo tych wszystkich wicemistrzostw i bycia najlepszym strzelcem w historii będzie się o nim mówić jak o niespełnionym w kadrze.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja nie wiem tego. On wie.

I powiem szczerze, że kadra Argentyny może na tym tylko ewentualnie zyskać. Może uda się stworzyć zespół. Mają od groma indywidualności, graczy bardzo dobrych. Wybitna jednostka się odsunęła, reszta może wejść na wyższy poziom.

To tylko dywagacje.

Odnośnik do komentarza

tylko jest jeszcze taka sprawa, że Messi ma nie być jedynym który zrezygnuje z reprezentacji, według argentyńskich mediów mają to być też Sergio Agüero, Javier Mascherano, Ezequiel Lavezzi, Angel Di Maria, Ever Banega i Lucas Biglia. jeżeli to prawda i nie odpalą jacyś młodzi-zdolni to za dwa lata w Rosji ciężko będzie im cokolwiek ugrać. :P

Odnośnik do komentarza

 

 

jeżeli to prawda i nie odpalą jacyś młodzi-zdolni to za dwa lata w Rosji ciężko będzie im cokolwiek ugrać. :P

 

Jeśli aż tyle gwiazdeczek się obraziło to Argentyna może mieć nawet problem z awansem na MŚ. Jest jeszcze sporo meczów do rozegrania w kwalifikacjach, a mają tylko 2 punkty przewagi nad strefą, która odpada (bezpośredni awans i baraż).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...