Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/18/21 in all areas

 1. Grupa narzekajaca na discorda (calkiem liczna) moglaby po prostu ze soba na forum rozmawiac. Wowczas problemu by nie bylo. Ja robie tak jak wy - wchodze, żeby milo poczytac marynie. Nic nie ma, wiec wychodze
  6 points
 2. 1) Czemu discordowcy muszą z agresją reagować na każdy przejaw rozczarowania śmiercią forum*? 2) Skoro forum to muzeum, na cholerę było zmieniać jego nazwę i logotyp? Powiedziałbym, że taka zmiana kiepsko idzie z ideą zachowywania pamięci. * - W znaczeniu "forum dyskusyjne", a nie "społeczność".
  5 points
 3. Pełna zgoda, ja osobiście przeczytałbym na takiej stronie content od @Scorpio, @Misiek i @demrenfaris
  3 points
 4. Fakt, forumek umarł i niestety będzie imo tylko gorzej, a te 3 dniowe przerwy w Maryni są smutne. Ja rozumiem popularność wśród pewnych osób discorda, ale niestety stanowi konflikt interesów z CMF. Dla wielu osób rozmowa tam jest zbyt dynamiczna i utrudnia dołączenie do rozmowy, gdyż chuj wie, czy wczoraj rano nie było już poruszanego tego tematu. Ja na discorda wchodzę sporadycznie, gdy doskwiera mi nuda i jakoś tak ciężko mi się wpierdolić w środek rozmowy, bez poznania całej genezy rozmowy. Tak wiem, można przescrollować, ale jest to dla mnie mniej czytelne niż na forum, gdyż zanim nadrobię to gadka może być już na inny temat. Samemu lubiłem możliwość przeczytania ściany postów z weekendu kilka dni później, do kawki jak znalazł, a jeśli ktoś wraca do postu z przed kilku dni to nic nienormalnego. Z discorda nie zrezygnujemy, bo jednak dla wielu to krok na przód oraz fajne urozmaicenie. W tej chwili nie widzę rozwiązania w tej sprawie innego niż utworzenie Fmowego site'a, uśmiercenie całkowicie forum oraz przerzucenie luźnej formy na discorda, gdzie byłaby skupiona społeczność wokół strony, a nie forum, które nie ma obecnie racji bytu. Taka FMowa platforma imo miałaby rację bytu, gdyż można połączyć streamy, strefy tekstowe, podcasty, czy nawet przemyślenia na inne nie fmowe tematy. Tak wiem, istnieje Myfootballmanager, ale my byśmy mogli pokazać jak zrobić to dobrze. Nie podoba mi się idea usunięcia forum, ale imo niestety nie ma innej drogi.
  3 points
 5. Bo wlasnie, poczytac. Wchodzisz tu z nastawieniem, ze ktos inny ma ci dostraczac rozrywki, zamiast z zamiarem napisania czegos samemu.
  3 points
 6. Nie, spytałem czy ma coś merytorycznego do napisania, zamiast wklejania symboli czy dowalania się do akcji organizowanych przez ludzi, którzy faktycznie od lat spędzali godziny/dni prywatnego czasu starając się coś robić, aby to forum żyło. Jakby napisał "Panowie, to forum umiera, czy możemy coś z tym zrobić? Ma ktoś pomysł jakie akcje podjąć, żeby jeszcze ożywić to miejsce?" to byłoby to zaproszenie do dyskusji. Już nie wymagam nawet własnych pomysłów, ale wystarczyłoby próbować rozmawiać, zamiast wylewać żale i się obrażać Nie dostałeś po łbie, opisałem jak odebrane były Twoje i @Feanor komentarze, a były pasywno-agresywne, nazywanie ich po imieniu nie jest chamstwem. A następnie spytałem, czy masz coś merytorycznego do dodania - niestety, nadal się nie doczekałem
  1 point
 7. Jego Ekscelencja Fryderyk Bastiat napisał był kiedyś bardzo dobry pamflet pod tytułem "Petycja producentów świec". Polecam @Scorpio.
  1 point
 8. W sumie już nim jest, więc może i tak. Szkoda tylko że mnie discord nie interesuje, a tutaj zawsze miło było sobie wejsc i poczytać nawet taka Marynie. Przy okazji, mam pytanie techniczne. Czy my mamy włączone boty które robią tłum na forum pod postacią gości? Bo cały czas (nawet w środku nocy) jest ich 50-60 a przeglądają tak lotne tematy jak livescore IO w Londynie, mistrzostw swiata w RPA czy taktyki do fm10.
  1 point
 9. A Ty co od razu tak po chamsku do mnie? Mam napisać że forum rozkwita? Zobacz co tu się stało w ostatnich tygodniach. A mnie wasz discord nie interesuje, tylko to, że forum można tak naprawdę zamknąć. Nie ma sensu tego dalej opłacać w takim stanie.
  1 point
 10. Zabicie loga nie pomogło?
  1 point
 11. CMForum 2000-2021 [']
  1 point
 12. Moja najnowsza taktyka, którą zdobyłem Mistrzostwo Turcji zespołem Caykur Rizespor. Ustawienie to klasyczne 4-3-3 Gramy ofensywnie. Obrońcy muszą umieć rozgrywać, a boczni to de facto skrzydłowi. Mój DR (Diogo Lopes) został najlepszym asystentem ligi. Kluczową pozycją jest DLP - Miguel Luis - miał najwięcej podań w lidze, a także celnych i tworzących akcję bramkową zagrań. Tu musicie mieć naprawdę gościa z radarem w głowie. IF L i IF R - na skrzydłach schodzący - najlepiej z przeciwstawną nogą - najważniejszy atrybut: szybkość. Zarówno DLP jak i DLF będą im zagrywać piłki na dobieg. Muszą na krótkim dystansie odsadzić rywala. Napastnik musi być silny i dobrze grać głową. Jest de facto ostatnim rozgrywającym. Statystyki W ataku nie było na nas mocnych. Strzelaliśmy najwięcej, a obaj IFowie (mimo finishingu 6 [!]) zdobyli ponad 15 bramek w lidze. Tyle samo strzelił nasz DLF. Obaj IFowie oraz FBowie muszą umieć dryblować. Pod tym względem byliśmy najlepsi w lidze: Ostateczna klasyfikacja wyglądała tak: Najwięcej goli, punktów - a także najmniej straconych bramek. Totalna dominacja. Polecam taktykę każdemu. Download
  1 point
×
×
 • Create New...