Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O, widzę że FYM na twitterze nawet się spiął na Leśniodorskiego :keke:

 

18 miesięcy temu pierdolił w mediach głupoty, jaka to Legia jest super, a Duda łyka Klaassena. Dostali wtedy na Łazienkowskiej 0:3 i teraz mu wychodzi ból dupy po tamtym, gdzie wczoraj o mało się nie przejechali na amatorach z Irlandii.

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam. Tak było jak próbowałem wcinać w trakcie TO w NBA 2k. Niby dało się podjeść, ale mało, na szybko i jeszcze potem pad się ślizgał :keke:

 

Na bank w defensywie odpoczywałeś i czipsy wcinałeś.

 

Każdy odpoczywa w defensywie.

 

 

Panie, ale obrona off-ball to była zabroniona! :profesor:

 

pierwszy raz cos takiego widze O.o

https://www.youtube.com/watch?v=0KOgDCxUrAk

O_o

 

Śmiałbym się nawet gdyby nie to, że Pabianice to zagłębie dopalaczy i co jakiś zdarza mi się obsługiwać kogoś po nich. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

 

 

Granie jest zajebiste jak nie możesz być aktywny fizycznie.

 

No to jak się zwierzamy to ja też... ja ogólnie gram tak dość dużo, a mimo to czuję, że jestem słaby w te gierki :( Zawsze wszystko przechodzę na najłatwiejszym poziomie trudności, a i tak często tam np. ginę (COD MW2)...Moim fetyszem jest chęć skończenia gry i poznania fabuły do końca. No i nie lubię otwartego świata, bo nie wiem za co się zabrać i co robić :P.

 

Ja od momentu jak skończyłem studia i mam sporo mniej czasu na gry to przestawiłem się prawie wszędzie na poziom łatwy. Tzn. często daję grze szansę i jeśli nie jest debilnie utrudniona* to gram na normalnym/średnim, ale przy entym zgrzycie obniżam poziom byle tylko poznać do końca fabułę.

 

*np. w Uncharted 2 niesamowicie mnie wkurzała ilość przeciwników do zabicia. Bywało, że wyskakiwało ich do ~20-30 w danej sekwencji, więc nawet na najprostszym poziomie, w którymś momencie musiałem wybiegać zza osłon i zbierać broń, bo już nie było czym strzelać. Plus system celowania w Uncharted jest deczko lipny :P

 

 

A ja obecnie mam odwrotnie. Wkurza mnie to, że większość gier jest za łatwa. Jak tylko mogę to wybieram najtrudniejszy poziom gry (na skali 3 stopniowej) lub prawie najtrudniejszy (na skali 5 stopniowej), mam wrażenie że ogólny poziom został obniżony diametralnie w porównaniu z tym, co było te 15-20 lat temu ;)

 

jak z matura... :keke:

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

Przypowieść o przedsiębiorcy (Lib 7, 23-69)

Tego dnia Ozjasz wyszedł z domu i usiadł nad fontanną politechniki. Wnet zebrały się koło Niego tłumy tak wielkie, że wszedł do łodzi i usiadł, a cały lud stał na brzegu. I mówił im wiele w przypowieściach tymi słowami:

Oto przedsiębiorca wyszedł zakładać firmy. A gdy zakładał, niektóre firmy padły na beton przepisów eurokołhozu, nadlecieli socjaliści i uniemożliwili ich założenie. Inne padły ofiarą podatków, gdzie niewiele przynosiły zysków; i wnet przyniosły zyski, bo rynek był d****ratyczny. Lecz gdy nadzedł czas rozliczeń podatkowych, zamknęły działalność i ogłosiły upadłość, bo socjaliści zbyt wysoko je opodatkowali. Inne znowu zostały założone w sektorze publicznym, a lewackie firmy państwowe wybujały i zagłuszyły je. Inne w końcu zostały założone na ziemi Wolnego Rynku i zyski wydały, jedne stokrotne, drugie sześćdziesięciokrotne, a inne trzydziestokrotne.

Kto ma uszy, niechaj słucha”.

Przystąpili do Niego uczniowie i zapytali: „Dlaczego w przypowieściach mówisz do nich?”

On im odpowiedział: „Wam dano poznać tajemnice Wolnego Rynku, im zaś nie dano. Bo kto ma, temu będzie dodane i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu opodatkują również to, co ma. Dlatego mówię do nich w przypowieściach, że otwartymi oczami nie widzą i otwartymi uszami nie słyszą ani nie rozumieją.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...