-
Kto jest online? 0 użytkowników, 1 anonimowych, 34 gości (Zobacz pełną listę)
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
💬 Czatuj o FM-ie na Discordzie
Kliknij tutaj i wejdź na forumowy serwer Discord!
Discord to czat na żywo — w formie tekstowej, głosowej lub wideo — gdzie rozmawiamy o FM-ie, meczach piłkarskich i innych tematach, które nam akurat wpadną do głowy. Streamujemy tam również nasze mecze w Football Managerze. Zapraszamy! -
📰 Najnowsze posty
-
Na początek Listopada zagraliśmy ze Spartakiem Moskwa. Świetnie oba zespoły zaprezentowały się do przerwy tego spotkania, po dublecie Sterlinga strzelonym dla mojego zespołu na tablicy świetlnej był remis 2-2. W drugiej części to jednak my przejęliśmy większą kontrolę gry na boisku. I przełożyło się to na trafienie, które ustaliło wynik tego meczu a tego gola strzelił Ferreira. W następnym meczu podejmowaliśmy Liverpool. To był przeciętny mecz z obu stron, co też przełożyło się na wynik tego spotkania. A na koniec meczu był on remisowy po golu strzelonym dla nas przez Songa. W kolejnym spotkaniu mierzyliśmy się z M City. To było o wiele lepsze spotkanie, oba zespoły pokazywały w nim swój najlepszy futbol! Po pierwszych 45 minutach to my byliśmy górą po golach Ewandro i Pastore prowadziliśmy jednym trafieniem. W drugiej połowie Obywatele podkręcili tempo, ale ciągle bili głową w nasz mur. Jednak w końcu udało im się stworzyć tę jedną akcję i wyrównać wynik tego meczu zasłużenie. W grupie Ligi Mistrzów podjęliśmy Szachtar. Dobrze zagraliśmy w pierwszej połowie tego meczu, mieliśmy nad nim kontrolę. A po golach Ewandro i Powella wygrywaliśmy 2-1. W drugiej części ciągle nasza gra mogła się podobać, a najlepszym potwierdzeniem tego był gol Songa, który ustalił wynik tego spotkania. Dzięki temu zwycięstwu wygraliśmy swoją grupę w Lidze Mistrzów. Ostatni mecz miesiąca graliśmy z Crystal Palace. Praktycznie był to mecz bez historii, nie za wiele się w nim działo. Ale gdy piłkę do siatki wpakował Pastore, to zaczęliśmy ten mecz kontrolować. I to się nam udało do końcowego gwizdka tego meczu. Listopad 2021 Bilans: 1-2-0 Liga: 3, 6-7-0 +11 Spartak Moskwa 3-2 ( Sterling X2, Ferreira ) Liverpool 1-1 ( Song ) M City 2-2 ( Ewandro, Pastore ) Szachtar 3-1 ( Ewandro, Powell, Song ) Crystal Palace 1-0 ( Pastore ) Puchar Anglii : Puchar Ligi : Transfery ( Listopad ) Anglia: MU ( +9 ) Francja: Monaco ( +4 ) Hiszpania: Real ( +1 ) Włochy Milan ( 0 )
-
Przez stefan1984 · Napisano
200 punktów Chrisa Wooda pozwoliło mu zająć piąte miejsce, blisko byłem z Vardy vs Maddison, zdobyli po 9 goli. -
Październik zaczęliśmy od podjęcia Brighton. Długo w tym meczu nic się nie działo, aż piłkę dostał Ewandro i wpakował ją do siatki. Do końca meczu kontrolowaliśmy już mecz i go wygraliśmy. W następnym meczu zagraliśmy z Forest. To był mecz walki, który miał wiele sytuacji bramkowych. Ale na niewiele się to zdało, bo zakończył się on bez bramek. W kolejnym meczu w Lidze Mistrzów mierzyliśmy się ze Spartakiem Moskwa. Wspaniale zagraliśmy w tym meczu, dosłownie nasza gra była poezją. Do przerwy po golu samobójczym, i trafieniu Ewandro wygrywaliśmy 2-1. W drugich 45 minutach ciągle radziliśmy sobie świetnie. A najlepszym tego potwierdzeniem było kolejne trafienie Ewandro, które zamknęło wynik tego spotkania. W następnym meczu graliśmy z Bournemouth. Tak samo jak w poprzednim meczu zagraliśmy w nim cudownie. Po świetnej pierwszej części gry pewnie prowadziliśmy w tym meczu dwoma golami, które zdobył Powell. W drugiej połowie ciągle trzymaliśmy nasz dobry poziom gry. A gdy piłkę w siatce umieścił Sterling. Stało się jasne, że ten mecz będzie przez nas pewnie wygrany, i tak też się stało. W pucharze Ligi zmierzyliśmy się z Evertonem. Wyglądało to tak jak chcielibyśmy wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił. Długo w tym meczu właśnie to tak wyglądało, ale bohaterem tego meczu w końcu został Ferreira. Którego bramka zapewniła nam awans do kolejnej rundy pucharu Ligi. W ostatnim meczu miesiąca podejmowaliśmy w derbach Londynu QPR. Pierwsze 45 minut tych derbów nie było zachwycającym widowiskiem, i słusznie zakończyło się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie nasza gra wyglądała już lepiej. Bohaterem tego meczu został Sterling strzelając gola, który jak się później okazało sprawił, że ten mecz wygraliśmy. Październik 2021 Bilans: 3-1-0 Liga: 5, 5-5-0 +10 Brighton 1-0 ( Ewandro ) Forest 0-0 Spartak Moskwa 3-1 ( sam, Ewandro X2 ) Bournemouth 3-0 ( Powell X2, Sterling ) Everton 1-0 ( Ferreira ) QPR 1-0 ( Sterling ) Puchar Anglii : Puchar Ligi : Everton 1-0 ( Awans ) Transfery ( Październik ) Anglia: MU ( +5 ) Francja: Bordeaux ( +4 ) Hiszpania: Villarreal ( +2 ) Włochy Milan ( +2 )
-
-
⭐️ Promowane tematy
-
Statystyki użytkowników