Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że warto było zagadać ;) .

 

Pomyślałem sobie, że skoro sezon F1 zaczyna się już niebawem, warto byłoby pobawić się w to raz jeszcze. Wydaje mi się jednak, że tym razem należałoby zrobić turniej na 5 drużyn i 5 wyścigów. Większa ilość mogłaby okazać się z czasem nużąca. Ja oczywiście jestem zainteresowany - sądzę, że podobnie jest z drugą połową zespołu LegiaFans F1 Team :] .

Odnośnik do komentarza

Teraz się zastanawiam na jakich zasadach to mogłoby funkcjonować. Ostatnio były dwie grupy. Teraz wolałbym jedną grupę i chyba tak jak Grzelo pisał - 10 uczestników - 5 zespołów. W momencie, kiedy by się okazało, że da radę z Wami sobie pograć, a byłoby więcej chętnych to zrobiłoby się drugą ligę. Myślę, że jak na początek 5 wyścigów na sezon wystarczy :).

Odnośnik do komentarza

Podsumowując na tą chwilę:

 

1. mix

2. Szczurek

3. Żyłek

4. karolek

5. Grzelo

6. Żyłek

7. Pietia

8. Krejzolek

9. Gun

10. Henkel

Mamy 9 osób. Jeśli ktoś wie, że często nie będzie dysponował czasem w godzinach (20-22) [mam pracę i tylko wtedy mogę grać ;)] to niech się z góry wycofa :).

 

Brakuje jednej osoby to tego, aby było 5 zespołów. Jak ktoś bardzo chce jeździć ze mną w zespole to proszę się zgłosić :).

 

Sorry! Jeszcze Henk. Mamy komplet :)

 

Hamachi:

 

Sieć: MROCMF

 

Hasło: Kubica

Odnośnik do komentarza

Henk podbił to jeszcze raz napiszę:

 

Hamachi:

 

Sieć: MROCMF

 

Hasło: Kubica

 

=========

 

Ja dziś odpadam. Jak wszystko dojdzie do skutku to fajnie byłoby zacząć od środy/czwartku. Rozpiszę w wolnej chwili regulamin, system punktowy i jak to wszystko będzie wyglądało :)

 

Ups. Karwas też zgłaszał swoją kandydaturę. To byłby już 11 zawodnik. Dlatego, albo Karwas ma pierwszeństwo przed ostatnią zapisaną osobą, albo pojedziemy na 6 zespołów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...