Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi, bo też chcę pojechać :P

Mam taki błąd i nie mogę sobie z nim poradzić - http://img237.imageshack.us/my.php?image=0...08182619af9.jpg

 

Moje GG to 7385049.

Kuchar, jak sobie z tym poradziłeś?

 

Nie połączycie się z nikim - jedynie przez hamachi....

 

A żeby mogło się połączyć trzeba odblokować porty, ale co i jak dokładnie to nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
To spróbowałby ktoś zagrać ze mną na wersji 0,98a? Moje gg to 6465303.

 

 

 

Niestety posiadam tylko wersje c, sprawdź może czy firewall Ci nie blokuje gry, albo jak masz router to w jego ustawieniach (ja własnie tak musiałem zrobić bo mi też nie chciało ruszyć na początku)

Odnośnik do komentarza
klik a ja mam takie cos. Pamietam w poprzedniej werjsi zrobilem cos w ustawieniach i bylo ok a teraz nie pomga juz nic. Czy macie jakis pomysl??

 

Miałem tak samo jak istalowałem wszystko z instalek. Ściągnąłem Brands Hatch w rar i mi normalnie chodziło. Co dobre, wszystko chodzi normalnie już.

 

PS

 

69 Pit Stops

Kuchar & Henry

Odnośnik do komentarza
klik a ja mam takie cos. Pamietam w poprzedniej werjsi zrobilem cos w ustawieniach i bylo ok a teraz nie pomga juz nic. Czy macie jakis pomysl??

 

Miałem tak samo jak istalowałem wszystko z instalek. Ściągnąłem Brands Hatch w rar i mi normalnie chodziło. Co dobre, wszystko chodzi normalnie już.

 

No wlasnie jeden tor mam z instalki i jeden wypakowany i dalej to samo. W ustawieniach tez mam wylaczone te 32 bity.

Odnośnik do komentarza

W koncu uporałem sie z tym problemem. Odinstalowalem gre i sciagnalem gre w rar. Teraz chodzi wszystko cacy. Pisaliscie, ze u was gra z botami jest trudna. U mnie znowu odwrotnie, na jednym okrazeniu traca do mnie jakies 15 sek. Probowalem zmieniac ustawienia indywidualne, ale dalej nic. Zmienialiscie cos??

Odnośnik do komentarza
W koncu uporałem sie z tym problemem. Odinstalowalem gre i sciagnalem gre w rar. Teraz chodzi wszystko cacy. Pisaliscie, ze u was gra z botami jest trudna. U mnie znowu odwrotnie, na jednym okrazeniu traca do mnie jakies 15 sek. Probowalem zmieniac ustawienia indywidualne, ale dalej nic. Zmienialiscie cos??

 

Masz jakieś kropki u góry na mapach?

 

Ja pisałem, że jest łatwa ;). Jedynie w Sepangu gorzej mi szło, ale miałem pewnie zły setup. Gorzej tzn, że 2. miejsce.

 

Kiedy trening? Sporo osób chce zobaczyć, czy będą mogli pograć =].

Odnośnik do komentarza
W koncu uporałem sie z tym problemem. Odinstalowalem gre i sciagnalem gre w rar. Teraz chodzi wszystko cacy. Pisaliscie, ze u was gra z botami jest trudna. U mnie znowu odwrotnie, na jednym okrazeniu traca do mnie jakies 15 sek. Probowalem zmieniac ustawienia indywidualne, ale dalej nic. Zmienialiscie cos??

 

Masz jakieś kropki u góry na mapach?

 

Ja pisałem, że jest łatwa ;). Jedynie w Sepangu gorzej mi szło, ale miałem pewnie zły setup. Gorzej tzn, że 2. miejsce.

 

Kiedy trening? Sporo osób chce zobaczyć, czy będą mogli pograć =].

 

Nie, nie mam kropek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...