Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przepraszam, że trochę zaniedbałem temat. Moja wina.

 

Podaje termin:

 

Środa godzina 20.15

 

Trasa: Interlagos

 

Podaje z wyprzedzeniem więc proszę nie marudzić. Jest to termin ostateczny i nawet jak będzie jedna osoba to wyścig będzie uznany :)

 

Henkel będziesz mógł postawić serwer dla I ligi?

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFans

Możesz rozwinąć swoją myśl? Jak już mówiłem wcześniej pomoc w ustawieniach bolidu od osoby 'z zewnątrz' otrzymaliśmy w jednym wyścigu, a później nie współpracowałem z nikim, bo nie miałem ochoty wysłuchiwać narzekań ludzi, którzy nie mogli nas dogonić. Zastanów się jeszcze nad tym kończeniem kariery, bo po tym sezonie, przynajmniej ja, rezygnuję jeśli będzie nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Grzelo... Jak widać było w kolejnych wyścigach ustawienia miałeś bardzo podobne do tych które otrzymałeś. Widać było to po zachowaniu bolidu D.gif Przydało by się jakieś określone minimum trakcji D.gif Ale to tylko moje zdanie keke.gif

To może powiesz jeszcze, że na każdym torze optymalne ustawienia są takie same? Poza tym, kto mi zabroni mieć steupy takie, jakie sobie zażyczę? Nie ma nic takiego w regulaminie.

Odnośnik do komentarza

lotokot, LegiaFans

 

Grzelo, nie denerwuj się. Ja od siebie mogę tylko powiedzieć, że nie jestem w stanie pojechać na małej trakcji żadnego przyzwoitego kółka. Jestem na to chyba za bardzo staroświecki.

Co do wyścigu, to dzisiaj jedziemy po podium, a potem mam zamiar wygrać, jeśli Grzelowi nie będzie się chciało już jeździć.

Odnośnik do komentarza

Achtung! Achtung

 

Fajnie było, ale się zesrało. Panowie koniec z MRO. Nie ma już siły. Jedni drudzy oskarżają, że nie na swoich ustawieniach ktoś jedzie, niektórzy w ogóle nie przychodzą, a czesc to chyba nawet tu nie zagląda. Koniec z MRO :) Dziękuje wszystkim za grę. Jeśli ktoś będzie kiedyś chciał napisać porządny regulamin, ustalić stały terminarz itd. to ja zawsze server udostępnie jak coś.

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFans

Myślę, że to słuszna decyzja. Dalsza jazda była bez sensu. Ludziom już się nie chciało. Ze swojej strony chcę podziękować Lotokotowi za udaną współpracę. Jeśli dotychczasowe wyniki będą zaliczone, to pozostaje nam się cieszyć z dubletu i mistrzostwa w klasyfikacji konstruktorów. Ogólnie uważam, że była fajna zabawa :]

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...