Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

mixerczak, EMO

5 (ostatnie) miejsce, mimo tego, że wchodząc w ostatni zakręt byłem 3. Zabrakło JEDNEGO LITRA w baku. Po drodze przytrafił się też karny pitstop za najechanie na głupią linię wyjazdu. Reasumując - hardkorowa taktyka na 1 pit była w założeniach bardzo dobra, kierowca i wykonanie - do dupy :keke:

Odnośnik do komentarza

Wojtmen, Luźne Gatki

 

Jakiś fatalny pech mnie prześladuje. Jeździłem kwalifikacje bez żadnego problemu, ale oczywiście gdy zaczął się wyścig, rozłączyło mnie. Gdy wróciłem miałem już 2 okrążenia do tyłu, także nie było sensu kontynuować. Na dodatek przyczyniłem się do wycofania mojego kolegi Mućka, za co chciałem go przeprosić :(

Odnośnik do komentarza
Monaco (3/10) I LIGA CMF

 

1. Lotokot (LegiaFans) - 10 pkt

2. Grzelo (LegiaFans) - 8 pkt

3. Bula (KoloroweKredki) - 6 pkt

4. Trzmielu (Kolorowe Kredki) - 5 pkt

5. Gun (Cohones) - 4 pkt

6. Smetek (Renault) - 3 pkt

7. Karwas (Cohones) - 2 pkt

8. Henkel (Reanult) - 1 pkt

 

Klasyfikacja ogólna konstruktórów:

 

1. LegiaFans (Grzelo&lokot) - 48 pkt

2. Kolorowe Kredki (BuŁa&Trzmielu) - 32 pkt

3. Cohones (Gun&Karwas) - 21 pkt

4. Renault (Henkel&pavlo/ Smętek) - 8 pkt

5. Rainbow II (qubiak&darker_b) - 7 pkt

 

 

Klasyfikacja ogólna kierowców:

 

1. Grzelo (LegiaFans) - 28 pkt

2. BuŁa (Kolorowe Kredki) - 22 pkt

3. lotokot (LegiaFans) - 20 pkt

4. Gun (Cohones) - 15 pkt

5. Trzmielu (Kolorowe Kredki) - 10 pkt

6. karwas (Cohones) - 6 pkt

7. Henkel (Renault) - 5 pkt

8. darker_b (Rainbow II) - 4 pkt

9. Qubiak (Rainbow II) - 3 pkt / Smetek (Renault) - 3 pkt

 

Największe zaskoczenie - Kolorowe Kredki. Zespół mający w składzie takich kierowców jak Bula i Trzmielu coraz to śmielej atakują liderujących w tabeli konstruktorów LegiaFans. W pierwszej lidze widoczny jest teraz podział na te dwa zespoły i wszystkie inne. Team Cohones stara się doścignąć czołówkę lecz traci już 11 punktów. Wyraźnie od reszty odstają Renault i Rainbow II.

 

Największe rozczarowanie - Rainbow II. Na torze w Monako nie pojawił się żaden z kierowców tego zespołu. Z takim podejściem czeka ich w 100% spadek do II ligi. Panowie z Rainbow II do bezpiecznego miejsca, które zagwarantowałoby im utrzymanie w I lidze tracą już 14 punktów...

 

Monaco (3/10) II LIGA CMF

 

1. jakubkwa (Red Bull) - 10 pkt

2. dviper (Rainbow I) - 8 pkt

3. Szczurek (EMO) - 6 pkt

4. Żyłek (Rainbow I) - 5 pkt

5. mixer (EMO) - DNQ

6. Muciek (Luźne Gatki) - DNQ

7. Ustian (noname) - DNQ

8. Wojtmen (Luźne Gatki) - DNQ

 

Klasyfikacja ogólna konstruktórów:

 

1. Red Bull (Johniss&jakubkwa) - 40 pkt

2. Rainbow I (dviper&Żyłek) - 26 pkt

3. EMO (Szczurek&Mix) - 19 pkt

4. Noname (og0r&martin) - 9 pkt

5. Luźne Gatki (Muciek&Wojtmen) - 8 pkt

 

Klasyfikacja ogólna kierowców:

 

1. jakubkwa (Red Bull) - 25 pkt

2. dviper (Rainbow I) - 20 pkt

2. Szczurek (EMO) - 16 pkt

3. Johniss (Red Bull) - 15 pkt

4. Muciek (Luźne Gatki) / martin (noname) - 8 pkt

5. Żyłek (Rainbow I) - 6 pkt

6. Ustian (noname) / mix (EMO) - 3 pkt

7. Wojtmen (Luźne Gatki) - 0 pkt

 

Największe zaskoczenie: Szczurek. Zespół EMO gdyby nie popełniał aż tylu błędów to teraz mógłby liderować w tabeli II ligi. Podczas ostatniego wyścigu mixerowi (który jechał na dobrym 4 miejscu) na ostatnim okrążeniu zabrakło paliwa. Oj taktycy zespołu EMO popełnili ogromny błąd, który w późniejszym czasie może sporo kosztować. Jednak zespół EMO ma Szczurka, który z wyścigu na wyścig pokazuje, że jest nawet w pojedynkę wprowadzić zespół do I ligi.

 

Największe rozczarowanie: Johniss. Właściwie jego brak. Jeden z najlepszych kierowców obok jakubkwy i dvipera nie stawił się na starcie wyścigu. Przez takie zagranie w klasyfikacji ogólnej kierowców wyprzedził do dviper i Szczurek, a za plecami już pojawili się trzej inni kierowcy. My wszyscy wiemy, że team Red Bull jest faworytem do awansu, ale Panie Johniss - jakubkwa sam nie wywalczy awansu!

 

Następna trasa - Estambul

 

Propozycja - wtorek godzina 20. Pasuje?

Odnośnik do komentarza

Zdaje się, że znalazłem przyczynę moich problemów. Tą przyczyną był bolid Renault, bowiem gdy jechałem innym bolidem, nic się nie działo, a jak wracałem do Renówki, to cała sytuacja z zacinaniem się powtarzała. Prawdopodobnie wrócę do ścigania, jeśli mi to umożliwicie :P Będę jeździł z Henkiem w teamie, ale innym bolidem :]

 

Także Renault wraca do gry najprawdopodobniej! :]

 

Edyta podpowiada, że problemem nie jest Renówka, a kontrola trakcji, którą miałem wcześniej ustawioną na bardoz niskim poziomie, ale jak wróciłem do 100%, to wszystko jest ok :]

Odnośnik do komentarza

jakubkwa, Red Hot Naughty Bull

 

Jestem bardzo zadowolony z wyników tak kwalifikacji, jak i wyścigu. Wywalczenie pierwszego miejsca startowego na wąskim torze w Monaco dawało nadzieje na zwycięstwo w wyścigu i tak rzeczywiście się stało. Od początku jechało mi się dobrze. W środkowej części wyścigu mój bolid zaczął nieco wariować, reagować z opóźnieniem, ale trwało to na szczęście tylko parę sekund. Co prawda dviper mocno się do mnie w tym czasie zbliżył, jednak ostatecznie zdołałem obronić swoją pozycję.

 

http://forumcm.net/index.php?showtopic=424...st&p=177055

 

Możliwa jest jedna zmiana kierowcy w sezonie. Ale już tak na stałe, a nie na jeden wyścig

 

Dziękuję.

Bez przesady, część zespołów zatrudniała już przecież w tym wątku trzecich kierowców, jeśli więc taki kierowca zastąpiłby kogoś z pierwszej dwójki w którymś z wyścigów (nie pierwszym i nie ostatnim), to ten podstawowy kierowca już nie mógłby dalej jeździć? :P Zasady ostrzejsze niż w F1 :P

Już się tak nie bawmy w formalizmy, przecież to tylko zabawa :)

 

Jeszcze jedno - przy aktualizacji czasu na torze Estambul wyskoczyło mi info o nowej wersji do ściągnięcia. Co prawda nie widzę czym miałaby się ta nowa wersja różnić od tej, którą miałem, ale proponuję się zaktualizować.

Odnośnik do komentarza
http://forumcm.net/index.php?showtopic=424...st&p=177055

 

Możliwa jest jedna zmiana kierowcy w sezonie. Ale już tak na stałe, a nie na jeden wyścig

 

Dziękuję.

Nie ma problemu, Smętek nadal niech jeździ z Marcelem. Jeśli pozwolicie, to mogę stworzyć swój jednoosobowy team i po problemie, ale jestem przekonany, że kolega Gun się temu będzie sprzeciwiał.

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFansF1Team

Moim zdaniem wyścig powinien odbyć się w pierwotnie założonym terminie (wtorek, 20:00). Już wcześniej o tym rozmawialiśmy - nigdy nie dogodzimy każdemu. Raz nie będzie mógł jechać jeden, raz drugi. Jest wstępne założenie organizatorów, więc się jego trzymajmy.

Co do sprawy Pavlo... Wg mnie mógłby jechać, tyle tylko, że nie powinien zabierać miejsca w teamie Smętkowi, który wystąpił już w jednym wyścigu, był umówiony z Henkiem, więc nie można go teraz wyrzucić. Jednoosobowa drużyna to dość dziwny pomysł, ale możliwy. Można zrobić też tak, żeby Pavulon stworzył drużynę z naszym trzecim kierowcą, Maciejem i wystartować w II lidze CMF (ewentualnie w pierwszej, zależnie od werdyktu "góry" :keke:). Szkoda, żeby Maciek czekał w nieskończoność na swoją szansę, a dzięki jeździe w drużynie z forumowym Schumacherem (:]) zdobyłby umiejętności i doświadczenie.

 

[Jak tam rekordy na tym torze? Zszedł ktoś poniżej 43,843?]

Odnośnik do komentarza

Smętkowi została odebrana superlicencja potrzebna do jazdy w F1, po tym jak został przyłapany na jeździe po pijanemu w centrum Monaco w nocy. Oficjalnie nie jest już kierowcą Formuły 1, więc chyba nie będzie problemu z moim powrotem do ścigania :] Aha, Henk, malowania nie musimy zmieniać, bo jak się okazało, sprawcą całego zamieszania była kontrola trakcji, która była na zbyt niskim poziomie. Ot co :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...