Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wygrali ;) Mimo wszystko w przyszłym sezonie mogą być ciekawą drużyną - będą mieli najwięcej kasy na wolnych agentów, wysoki numer w drafcie, budowa nowej hali chyba w końcu zostanie rozpoczęta, mają 3 młodych i w miarę ciekawych zawodników - Harris, Lee, no i Lopez, ten ostatni przy ogólnej miernocie na pozycji C w NBA może być mocnym punktem drużyny.

 

Oden znowu doznał kontuzji, znowu poważnej.

 

 

W ogóle Lakers uciekli w ostatnich sekundach spod gilotyny - na 9 sekund do końca przegrywali 4 punktami, następnie za 3 rzucił Fisher, Wade wykorzystał tylko jeden rzut wolny, no i Bryant oddał zwycięski rzut.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

NBA suspended Houston forward Trevor Ariza for one game for swinging his elbow at the head of the Toronto forward DeMar DeRozan in a Dec. 13 game.

 

Zaczyna się :-k

 

NBA fined Chicago center Joakim Noah $15,000 for throwing the ball into the stands and striking a photographer during Saturday's game against Toronto.

 

Jaki ojciec, taki syn :keke:

 

 

Powrót T-maca nie odbił się specjalnie jakimś wielkim halo w NBA - ja mam nadzieję, że wróci do formy z czasów Orlando, chociaż to już nie ten T-mac i nie ta NBA :|

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak trochę po cichu przeszła u nas awantura z udziałem Arenasa. Zawodnik Wizards został zawieszony bezterminowo bez zapłaty przez Davida Sterna. Arenas jest objęty śledztwem FBI, po tym jak okazało się, że wnosił do szatni klubu z Waszyngtonu broń. Dodatkowo Gilbert robił sobie żarty z medialnego zamieszania i samego Sterna, co tylko przyspieszyło decyzję o jego zawieszeniu, bez czekana na wyniki śledztwa.

Więcej tutaj

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaprezentowany został już prawie pełny skład w konkursie wsadów :) Na pewno wystąpią w nim Shannon Brown z Lakers, Gerald Walleca z Bobcats, Nate Robinson z Knicks, a o czwarte miejsce w meczu Rookie - Sophomore powalczą Eric Gordon z Clippersów i DeRozan z Raptors. Ja żałuję, że nie ma Josha Smitha oraz jakiegoś zawodnika z Europy, ale jak znowu miałby być tak oszukany jak Rudy Fernandez w poprzednim roku to może i lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

DeRozan zwycięża w finale z Brownem ;) DeMar jak dla mnie ma większy repertuar smeczów, no ale zobczymy co oprócz atomowego wyskoku pokaże Shannon.

 

ASW z roku na rok stacza się coraz bardziej, obecnie w głosowaniu na drugim miejscu zachodu na dwójce jest... T-Mac. Parodia jakich mało z tymi Chińczykami.

Odnośnik do komentarza

DeRozan zwycięża w finale z Brownem ;) DeMar jak dla mnie ma większy repertuar smeczów, no ale zobczymy co oprócz atomowego wyskoku pokaże Shannon.

 

ASW z roku na rok stacza się coraz bardziej, obecnie w głosowaniu na drugim miejscu zachodu na dwójce jest... T-Mac. Parodia jakich mało z tymi Chińczykami.

 

 

No i? Ja na przykład też głosuje na T-maca, bo jest moim ulubionym zawodnikiem i jakoś nie czuje się Chińczykiem. Nie mam nawet swojej czikulinki. Pierwsza piątka to w głównej mierze wybór kibiców (i Sterna :keke:) i tyle. Jak ktoś chce Iversona i T-maca, to tak głosują.

Odnośnik do komentarza

No tylko to zabija urok starcia najlepszych na jarmarczny konkurs popularności. Mecz się staje karykatura samego siebie.

Kiedyś żeby grac w ASG trzeba było mieć jakieś osiągnięcia w danym sezonie i występ był nobilitacją. Teraz wystarczy pochodzić z ludnego kraju albo być znanym z tego, ze jest się znanym a nominacja do pierwszej piątki jest kompletnie zdewaluowana.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś trzeba było jeszcze być Good Boyem (casus Rodmana z czasów jego gry w Bulls) i co z tego. Ludzie płacą i chcą oglądać. Chciałbyś mieć Grangera w pierwszej piątce wchodu? Chciałbyś Davida Lee zamiast Dwighta Howarda? Nie. Gortat myślisz, że dostał tyle głosów dlatego, że zajebiście gra? Nie, bo Polacy na niego głosowali, bo chcieliby go zobaczyć. I tylko dlatego, że jest nasz, a nie że jest świetny :-)

Odnośnik do komentarza

tako rzecze shaq

Jeśli myślicie, że macie dobre pomysły, to sprawdźcie ten: Shaquille O'Neal chce by w tegorocznym Konkursie Wsadów wzięli udział LeBron James, Kobe Bryant i Vince Carter i aby połowa z zebranych pieniędzy wspomogła fundusze ratujące sytuację panującą w Haiti po zeszłotygodniowym trzęsieniu ziemi.

 

"As his manager, I will only allow 'Bron to do the dunk contest if Vince Carter comes back out, If Kobe comes back out and if another big name comes back out. If we could get a big prize and have half of the money go to the people of Haiti and the other half to the winner", mówił Shaq po zakończeniu wczorajszego meczu przeciwko Toronto Raptors.

 

"Vince, we're calling you out. Kobe, we're calling you out. Tweet it, facebook it, get it out there,"

 

Genialne, marketingowo genialny pomysł... Zobaczymy co zrobi Wielki Organizator, Wielki Don King. Czy jesteście podekscytowani? Troszeczkę? Odrobinę?

 

"The guys that are in it, no disrespect to them, but they really wouldn't be any competition for LeBron."

 

Shaq dodał też, że czwartym uczestnikiem powinien być inny wielki (w domyśle: popularny) dunker...Big Poppa ma łeb na karku, a my tylko płacimy podatki.

zawszepopierwsze.bloog.pl

byłoby ciekawie zobaczyć "dziadków" w akcji tylko te bolące kolana...

Odnośnik do komentarza

Kobe od miesiąca gra z kontuzjami, więc wątpie, aby chciał się forsować, w sumie byłoby to głupie po prostu.

Co do Lebrona, to zdziwiłem się, że w tym roku nie bierze udziału, bo chyba rok temu zapowiadano jego występ :>

 

LeBron sam zapowiedział swój występ w trakcie konkursu wsadów podczas ASW w 2009 roku, lecz później wycofał się z tej deklaracji :>

Odnośnik do komentarza

Podane zostały już pierwsze piątki na mecz Gwiazd :)

 

WSCHÓD

 

LeBron James (Cleveland Cavaliers)

Kevin Garnett (Boston Celtics)

Dwyane Wade (Miami Heat)

Allen Iverson (Philadelphia 76ers)

Dwight Howard (Orlando Magic)

 

ZACHÓD

 

Carmelo Anthony (Denver Nuggets)

Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks)

Kobe Bryant (Los Angeles Lakers)

Steve Nash (Phoenix Suns)

Amar'e Stoudemire (Phoenix Suns)

 

Kontuzji nabawił się Mo Williams, który będzie pauzował od 4 do 6 tygodni z powodu skręcenia lewego stawu ramiennego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...