Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Znana jest już obsada kolejnego konkursu :) Tym razem chodzi o konkurs rzutów za trzy :)

 

Chauncey Billups (Denver Nuggets)

Daequan Cook (Miami Heat)

Stephen Curry (Golden State Warriors)

Channing Frye (Phoenix Suns)

Danilo Gallinari (New York Knicks)

Paul Pierce (Boston Celtics)

 

Fajnie byłoby, gdyby konkurs wygrał Frye, bo chyba żaden center nie wygrał tego konkursu :-k Ja będę trzymał kciuki jeszcze za Stephena Curry'ego :)

Odnośnik do komentarza

Dudleya nie ma, bo Frye jest ;) Też się zdziwiłem jak zobaczyłem, że nie ma nikogo z Kawalerzystów oraz z Hawks i Magic :] Szczególnie z tego drugiego zespołu byłby kandydat do wygrania tego konkursu, Redick :]

 

Zauważyliście co ostatnio wyprawia zespół Utah Jazz? Nie lubię ich, ale widziałem kilka ostatnich spotkań i jestem pod dużym wrażeniem :) Grają niezwykle ofensywną koszykówkę, którą po prostu chce się oglądać :] Świetnie podaje Deron, a widać, że w formie jest Kirilenko, który na boisku robi po prostu wszystko, rzuca, zbiera, podaje i przechwytuje :]

Odnośnik do komentarza

Pierce :jupi: Billups :*

 

Kapono? Grzeje ławę w słabych 76ers, statystyki rzutowe też ma sporo słabsze niż jakiś czas temu. Oczywiście jest to wybitny specjalista od seryjnego trafiania trójek, lecz w tym sezonie są od niego zdecydowanie lepsi.. Cieszy mnie niezmiernie, że zaproszenie przyjął Pierce :) bardzo lubię tego zawodnika, a akurat w tym sezonie statystyki ma wyśmienite :) szkoda, że zabraknie młodego Anthony'ego Morrow'a, lecz jasne było, że akurat z GSW zaproszą bardziej medialnego Curry'ego.

 

Faworyta samego konkursu wskazać ciężko :)

Odnośnik do komentarza

Morrow jest kontuzjowany stąd brak zaproszenia, nie wiadomo w jakiej byłby formie po kontuzji - chociaż z PP jest podobna sytuacja, tyle że Pierce sam zabiegał i głośno mówił iż chciałby wystąpić w tym konkursie - poza tym, jest obecnie najskuteczniejszym rzucającym za 3 w lidze - chociaż przy jego składaniu się do rzutu nie daję mu większych szans, poza celnością liczy się też szybkość...

Odnośnik do komentarza

Pierce o tym wie i mówił, że teraz zdaję sobie sprawę, że nie tylko same rzuty są ważne, ale też bieganie od stanowiska do stanowiska czy nawet odpowiednie branie piłek, więc podejrzewam, że w tym roku się lepiej przygotuje niż poprzednim razem :P

Odnośnik do komentarza

Do CP3 i Melo dołączył Brandon Roy, on również nie zagra w meczu Gwiazd :/

 

 

Jak ktoś jest posypany w ostatnich 6-7 spotkaniach Blazers, to trudno oczekiwać, że będzie grał w ASG, zwłaszcza, że to nie debiut. Obstawiam jeszcze jedno nazwisko do odpadnięcia, okaże się czy będę miał rację :-)

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy mecz Rookies - Sophomore był naprawdę dobry :) Po raz 3 w historii zwyciężył zespół z debiutantami w składzie. MVP został Tyreke Evans, który rozegrał świetne spotkanie. Mi bardzo podobał się zawodnik San Antonio Spurs, czyli Blair, który pokazał się z naprawdę dobrej strony. Spotkanie było toczone w naprawdę niesamowitym tempie, ale to było do przewidzenia. Mnóstwo efektownych zagrań, który podobały się kibicom. Ja najbardziej zapamiętałem dwie akcje. Kapitalny lay-up Evansa oraz niesamowicie efektowny wsad Blaira.

 

Jednak w NBA liczy się nie tylko Weekend Gwiazd, który przecież zaraz się skończy, a później znowu będziemy się emocjonować spotkaniami między zespołami najlepszej koszykarskiej ligi świata. Kilkanaście minut temu potwierdzony został bardzo ciekawy trade między Wizards - Mavericks. Butler, Haywood i Stevenson trafili do Dallas, a w Wizards zagrają Howard, Gooden, Ross i Singeleton. Wymiana zdecydowanie bardziej korzystna dla Mavs :)

Odnośnik do komentarza

To w ogóle zagadka, że Blair został wybrany tak nisko - to świetny zawodnik, miał problemy z kolanami i wszyscy się przestraszyli, Spurs zaryzykowali i może im się opłaci. Koleś ma niesamowity talent do zbierania, jak go kontuzje ominą to będzie to absolutna czołówka najlepiej zbierających w następnych latach.

 

Jeżeli chodzi o konkurs wsadów to totalne dno ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie też konkurs wsadów rozczarował. Szkoda, że znowu wygrał Nate, który w przyszłym roku pewnie znowu wystartuje jako obrońca tytułu :| Zawiedli mnie Brown i G-Wall, bo po nich spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego, a ich występy były po prostu nudne, tak jak większość konkursów. Mi najbardziej podobał się dunk DeRozana w drugiej próbie w pierwszej rundzie. Rozczarował mnie również konkurs trójek, a raczej zwycięzca. Nie miałem w tym konkursie swojego faworyta, ale chciałem żeby nie wygrał go Pierce :/ Cieszy mnie za to zwycięstwo Nasha w Skill Challange :)

Odnośnik do komentarza

Lucas, nie zgodziłbym się, że wymiana korzystniejsza dla Mavs. Wizards chcąc sprowadzić od przyszłego sezonu jakiegoś LBJ czy Rudego Gaya muszą zmniejszać salary, by móc zaproponować któremuś 30+ milionowy kontrakt. Mavs dokonując takiego wzomcnienia są dla mnie faworytami do finału konferencji, wreszcie uwolnią się od problemów z kontuzjami Dampiera i wprowadzą do S5 podobnie grającego ale młodszego i bardziej wertykalnego Haywooda. Butler > Howard, przynajmniej w tym sezonie, ciekawe jak się będzie prezentować w Dallas gdzie pewnie będzie drugą opcją w ataku.

Nie wiem jak wam, ale mi brakowało w tych wszystkich konkursach LBJ'a. Przynajmniej w dwóch konkursach mógłby pokazać coś specjalnego, rzut z połowy i wsady w Dunk Contest, który był rzeczywiście słaby i do tego w mojej opini powinien wygrać DeRozan. Steve jest Steve - chciał to wygrać i wygrał. W konkursie 3pts moimi cichymi faworytami byli Pierce i Gallinari, myślałem, że to ten drugi ma większe szanse na wygraną, ale Paul pokazał klase(Nie to co w bodaj 2003).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...