Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi mi po glowie pomysl, zeby jeszcze przed powrotem do roboty na etacie (a to jak dobrze pojdzie, wydarzy sie w okolicach kwietnia) smignac sobie chociaz na tydzien czy dwa do Wloch <3 Jakies mniejsze, urokliwe miasteczko, z duza iloscia zielonych miejsc na spacery i oczywiscie zajebiscie lokalsowych knajpek. Codziennie rano w kawiarence espresso z jakims ciachem, popoludniu kluchy/pizza, a do tego piweczko i/lub winko. Ale tak bez wiekszego przemieszczania sie czy zwiedzania, po prostu codziennie czuc i doswiadczac te prawdziwe Wlochy, ktore tak uwielbiam :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Ale chodzi mi po glowie pomysl, zeby jeszcze przed powrotem do roboty na etacie (a to jak dobrze pojdzie, wydarzy sie w okolicach kwietnia) smignac sobie chociaz na tydzien czy dwa do Wloch <3 Jakies mniejsze, urokliwe miasteczko, z duza iloscia zielonych miejsc na spacery i oczywiscie zajebiscie lokalsowych knajpek. Codziennie rano w kawiarence espresso z jakims ciachem, popoludniu kluchy/pizza, a do tego piweczko i/lub winko. Ale tak bez wiekszego przemieszczania sie czy zwiedzania, po prostu codziennie czuc i doswiadczac te prawdziwe Wlochy, ktore tak uwielbiam :)

kozak pomysł :) no ale... to chyba nic nie stoi na przeszkodzie? 

 

ps. powrót do roboty tu na miejscu, w Polsce? :>

Odnośnik do komentarza

Miałem dzisiaj urodziny brata, zabrałem dziewczynę. Chrześnica mnie odciągnęła od stołu tak, że praktycznie oprócz 0,5 na głowę nic nie wypiłem. Najebali ją :roll: No i tyle pozostało z tych zapewnień, że patologia to w sumie tylko troszkę ja. 

 

A ten page skutecznie zniechęca do FM :keke: 

Odnośnik do komentarza

CIty 3:0 z Palace, my 0:0 z Norwich. Koniec historii.

 

Jeszcze cię dopadnę, Józwa.

 

Moise Kean 23 gole w sezonie. Taki był główny cel, żeby zrobić z niego cappocanoniere. Nie udało się, bo złotego buta zgarnął Martial, ale za rok Moise wjedzie po swoje.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Pulek napisał:

kozak pomysł :) no ale... to chyba nic nie stoi na przeszkodzie? 

 

ps. powrót do roboty tu na miejscu, w Polsce? :>

Niby nie, ale wolalbym to zrobic majac juz oferte w kieszeni, wiec trzeba na takowa poczekac ;)

 

Jeszcze nie wiem gdzie, jestem obecnie w 6 procesach rekrutacyjnych w 3 krajach ?‍♂️ ale jednak moj faworyt jest poza Polska

Odnośnik do komentarza

No 0,5 L to, zaleznie od warunkow, albo moze byc koniec, albo topowy punkt zabawy :D ale jakby tak siasc, bez zarcia konkretnego i w krotkim czasie 0,5 zdzielic, to slabo 

 

A propo, to w czwarteczek ide na wodke i tatarek do knajpy Gesslerowej, a tam w menu 10 roznych wariantow tatara <3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...