Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ty, Everton i "na relaksie" to mi jakos nie pasuje ;). 

 

A ja dzisiaj popoludnie w terenie. Obiadek z zona w Karczmie Soplicowo (dzieki @Pulek za namiar), potem chwila w Wola Parku i finalnie starcie z zakupem butow do grania w Sports Direct. Rozmiar 46 za maly, 47 1/3 za duzy, a poniedzy nic nie mieli chyba z 5 roznych rodzajow. Plus taki, ze jest chociaz w czym wybierac, bo Go Sport czy inny Martens to max roz. 45 i do widzenia. Trzeba na sieci znalezc jakies 46 2/3 i sie okaze.

Odnośnik do komentarza
Just now, Perez said:

Ty, Everton i "na relaksie" to mi jakos nie pasuje ;). 

 

A ja dzisiaj popoludnie w terenie. Obiadek z zona w Karczmie Soplicowo (dzieki @Pulek za namiar), potem chwila w Wola Parki i finalnie starcie z zakupem butow do grania w Sporrs Direct. Rozmiar 46 za maly, 47 1/3 za duzy, a poniedzy nic nie mieli chyba z 5 roznych rodzajow. Plus taki, ze jest chociaz w czym wybierac, bo Go Sport czy inny Martens to max roz. 45 i do widzenia. Trzeba na sieci znalezc jakies 46 2/3 i sie okaze.

 

Kumpel coś koło 47 kupował w Decathlonie :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał:

Ty, Everton i "na relaksie" to mi jakos nie pasuje ;). 

 

A ja dzisiaj popoludnie w terenie. Obiadek z zona w Karczmie Soplicowo (dzieki @Pulek za namiar), potem chwila w Wola Parku i finalnie starcie z zakupem butow do grania w Sports Direct. Rozmiar 46 za maly, 47 1/3 za duzy, a poniedzy nic nie mieli chyba z 5 roznych rodzajow. Plus taki, ze jest chociaz w czym wybierac, bo Go Sport czy inny Martens to max roz. 45 i do widzenia. Trzeba na sieci znalezc jakies 46 2/3 i sie okaze.

o, właśnie miałem pytać :D jak coś to Ci pisałem, że jest jeszcze Sports Direct na targówku, tam jest większy wybór :-k 

 

coś dobrego jadłeś w Soplicowie? tatarek? :D 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Perez napisał:

@Pulek chyba bardziej tradycyjnie sie nie dalo :D. Zurek plus mielony, ziemniaki i buraczki zasmazane :). @kolek23 no w sumie Decathlon jakos z glowy mi wylecial. Aczkolwiek jak mowie - tu plys, bo rozmiary spoko, nawet 48, tylko po prostu nie mieli nic pomiedzy 46 a 47 1/3. Bodaj 11 i 12, a wychodzi, ze potrzebuje 11.5.

 

Hahaha aja kurwa czasem wyrwe buciki z promocji dziecięcej i raz pasowały mi 38.5 xd 

  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

 

Target man? Fuj :P No ale pochwal się, pochwal ;) 

Na papierze nic specjalnego, bo zacząłem od tego 442, które narysowałem.

 

GK

WBs CDd BPBd WBs

WMs - Carillero - Roaming Playmaker - WMs

TMa - PFa

 

Mentalność positive, overlap left i right, lower line of engagement, higher defensive line, hit early crosses, shorter passing i higher tempo, a reszta sytuacyjnie. 

 

Znakomicie idą piłki za linię obrony, a DCL i Kean sieją terror i zniszczenie :D Może później wrzucę jakieś gole jak mi się uda zuploadować.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Moise Kean do Dominica Calverta-Lewina i Everton wygrywa 1:0 z Man City :matrix: 

 

Sytuacja wygląda następująco:

1. Everton 30 meczów, 65 punktów +32

2. City 29 meczów, 59 punktów +37

 

Najgorsze jest jednak to, że rozwalili się Sidibe i Coleman. Muszę sięgnąć po Cuco Martinę :laugh: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, schizzm napisał:

Obejrzalem pierwsza połowę Pogoń - Śląsk. Jak można za to płacić? równie dobrze kase można w kiblu spuscic :roll:

Mi wciaz w uszach pobrzmiewaja radiowe reklamy sprzed pol roku jakos, jak Cwiakala i Twarowski bodajze rozmawiaja w stylu:

- Hej, Cwiaki, a slyszalem ostatnio, ze Ekstraklasa ma slaby poziom i nic sie nie dzieje...

- Nie no, kto Ci to powiedzial, chyba ktos, kto nie ogladal naszej ligi od 10 lat...

 

I sie tak zastanawialem, na co oni liczyli - ze ci, ktorzy nie ogladali od 10 lat, skusza sie i zobacza, a potem zostana?

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...