Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem sobie w poniedziałek dwie paczki z allegro, właściwie w tej samej godzinie, przed 11 - choć od dwóch różnych sprzedawców. Do jednego paczkomatu, z przebiegłym planem, że nawet jak będzie u jednej dzień obsuwy, to odbiorę obie na raz.

 

No i jedna od wczoraj leży w paczkomacie, a druga ma od poniedziałku status przygotowana przez nadawcę :roll: 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Scorpio napisał:

No coś z tymi dziećmi jest. My jakis czas temu mieliśmy pare dni, kiedy młoda wskazywała ten sam róg sufitu w dużym pokoju i robila dziwne miny. Nic tam zupełnie nie było ale moja wyobraźnia już zaczęła działać :D

U mnie zdarzylo sie kilka razy, ze syn budzil sie w nocy z krzykiem i wolal "boje sie, boje sie, boje sie" i tam czasem zdarzylo mu sie dodac ze jakis lew czy cos. Ale generalnie zawsze to mozna bylo latwo polaczyc z tym, ze akurat tego dnia przed snem ogladal telewizje i byl po prostu przebodzcowany :/

Odnośnik do komentarza

A my wczoraj z żoną zaczęliśmy nadrabiać braki w kulturze - tzn mamy zamiar od początku do końca obejrzeć "Stawkę większą niż życie". Ja oglądałem wyrywkowo kilka odcinków, moja żona praktycznie żadnego od początku do końca. I jesteśmy po pierwszym odcinku :D 

 

Powiem tyle, zero pościgów samochodowych, jedna-dwie strzelaniny i w większości kameralne scenografie - ale jak to się ogląda! Do tego DIALOGI WYRAŹNE I WSZYSTKO SŁYCHAĆ :keke: 

 

J-23 znowu nadaje! ;) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

DIALOGI WYRAŹNE I WSZYSTKO SŁYCHAĆ

O to to, aktualne trendy w polskiej szkole dzwieku sprawiaja, ze wiele polskich filmow chcialbym ogladac z polskimi napisami... :)

 

A z kulturowych nadrabian to wczoraj na luzaku dwa odcinki Wiedzmina z polskim dubbingiem obejrzalem i chyba jednak antyfantastyczne skrzywienie zwyciezylo, bo dla mnie to taka Tajemnica Sagali skrzyzowana z Korona krolow, czyli jeden z wielu przebierankowych seriali.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, SZk napisał:

O to to, aktualne trendy w polskiej szkole dzwieku sprawiaja, ze wiele polskich filmow chcialbym ogladac z polskimi napisami... :)

 

Ja oglądam polskie filmy i seriale z polskimi napisami (gdzie dostępne). Oszczędzam sobie frustracji ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Counter napisał:

Ale ja Wam powiem, że sam pamiętam jak miałem może 3, 4 lata, że nocowałem z ojcem w jeszcze nie skończonym domu i obudziłem się w środku nocy i zobaczyłem dziwną mgłę w jednym punkcie pokoju. :-k Nie umiem tego wytłumaczyć do dziś. :P 


Może Twój ojciec wapował? ;) 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Ja jako dziecko słyszałem węża :kekeke: W nocy jak położyłem się spać przez cały czas było słychać cichy syk, który od razu skojarzył mi się z syczeniem węża. No więc zawołałem rodziców - nikt nic nie słyszał, a ja za każdym razem jak tylko się położę. Po jakimś czasie okazało się, że ten "wąż" to było powietrze z wielkiej, gumowej piłki, którą miałem wtedy w pokoju, a po prostu miałem trochę bardziej czuły słuch, niż pozostali. :D

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...