Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba za niskie stawki nadal rzucam klientom jak się ktoś zgłasza na zrobienie strony :kekeke: Właśnie przyszła do mnie znajoma z płaczem, że od roku jej firma robi stronę, a ta nadal wygląda i działa jak kupa, a ona zapłaciła im już 11 tys i jeszcze 4 tys czekają na jej zapłatę :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

Chyba za niskie stawki nadal rzucam klientom jak się ktoś zgłasza na zrobienie strony :kekeke: Właśnie przyszła do mnie znajoma z płaczem, że od roku jej firma robi stronę, a ta nadal wygląda i działa jak kupa, a ona zapłaciła im już 11 tys i jeszcze 4 tys czekają na jej zapłatę :roll: 

O takich jak Ty mowi sie, ze psuja rynek :kekeke:

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Reaper said:

Chyba za niskie stawki nadal rzucam klientom jak się ktoś zgłasza na zrobienie strony :kekeke: Właśnie przyszła do mnie znajoma z płaczem, że od roku jej firma robi stronę, a ta nadal wygląda i działa jak kupa, a ona zapłaciła im już 11 tys i jeszcze 4 tys czekają na jej zapłatę :roll: 

 

Pogadaj z @Brudinho co to znaczy zażyczyć sobie za mało hajsu za robotę :keke: 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Chyba za niskie stawki nadal rzucam klientom jak się ktoś zgłasza na zrobienie strony :kekeke: Właśnie przyszła do mnie znajoma z płaczem, że od roku jej firma robi stronę, a ta nadal wygląda i działa jak kupa, a ona zapłaciła im już 11 tys i jeszcze 4 tys czekają na jej zapłatę :roll: 

15k za rok pracy nad stroną? :keke: najs

Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, wojt3k said:

Dzień dobry! Nie każdy bohater nosi pelerynę - byłem z Żoną na „365 dni” i nie zasnąłem emoji6.png

 

Ty mały zboczuszku :P

 

Kolejny weekend, kolejny sezon :) Bolton tym razem zamiast bić się o utrzymanie walczy o... awans :) 3 miejsce w tabeli, 2 punktu straty do miejsca dającego bezpośredni awans i... dwa zaległe spotkania :) Do tego w pucharze Anglii wyeliminowałem już Reading (Championship) i Sheffield United (Premier League, ale strefa spadkowa) :) Sytuacja finansowa klubu jest dosyć słaba, mieliśmy -6mln€ na koncie, ale udało mi się sprzedać wychowanka do Watfordu za 3.3 mln. Dostaję też oferty za kolejnych dwóch (maks 7 i 10 mln :) ), ale chcę więcej :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wiecie, targałem Żonę na tyle filmów marvela, razem ze mną dzielnie tuptała oglądać stadion/kurnik Leyton Orient w Londynie to jakoś przebolałem te 2 godziny. Ale fakt faktem utwierdziłem się w przekonaniu, że to pseudoerotyk z fabułą na poziomie podrywaczy (nie mialem żadnej styczności z książką).

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...