Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, T-m napisał:

Jak ktoś lubi wariatów na deskach to polecam: X Games Knuckle Huck 2020

 

Uciąłem początek, bo gadali o Kobim i jego śmierci, a potem o jeszcze o jakiś pierdach.

 

Dla tych którzy nie wiedzą. Knuckle Huck jest świeżą dyscypliną na X Games, ale taką, która wg mnie wnosi bardzo dużo, bo jest niejako powrotem do korzeni, czyli do robienia pojebanych rzeczy. Nikt nie dąży do wykręcenia 100 punków jak w slopestyle'u czy Big Air, tylko do zrobienia najbardziej pojebanego przelotu nad bulą :)

Jak ja dawno nie oglądałem nic z X Games :-k Wprawdzie ja zawsze byłem team Summer X Games, ale zerknę.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Vami napisał:

 

Jakub Wencel. (1991) Student filozofii na Uniwersytecie Warszawskim

 

To było więcej niż pewne. Spierdolenie, antyludzkość, zawiść i nienawiść do jednostek "bardziej" niż masa to esencja lewackiego myślenia. Dlatego helikoptery są potrzebne do zrzucania tego ścierwa w głąb oceanu, a prywatne nierejestrowane karabiny maszynowe do organizowania milicji oddolnej aby bronić sie, jak przejmą władzę.

Mnie szczególnie bawi wiara w większą kontrolę społecznych, nieprywatnych lotów, z przestrzeganiem procedur i należytą powagą. Np. Mi-8 Leszka Millera. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Vami napisał:

 

Jakub Wencel. (1991) Student filozofii na Uniwersytecie Warszawskim

 

To było więcej niż pewne. Spierdolenie, antyludzkość, zawiść i nienawiść do jednostek "bardziej" niż masa to esencja lewackiego myślenia. Dlatego helikoptery są potrzebne do zrzucania tego ścierwa w głąb oceanu, a prywatne nierejestrowane karabiny maszynowe do organizowania milicji oddolnej aby bronić sie, jak przejmą władzę.

 

"Startujące rotory" > "matka teresa"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...