Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Perez napisał:

 

To z cyklu "rzeczy, ktore postanowilem zrobic przed 36. urodzinami" - wymiana foty profilowej po 9 latach. Inne spelnione w tym roku to "przeczytaj wiecej ksiazek niz rok temu", co trudne nie bylo, bo bylo ich ze dwie, a teraz juz siedem - fakt, glownie Mroz plus jakas z cyklu "jestes zwyciezca", no ale misja wykonana. 

to może jeszcze jakieś szaleństwa w stylu - do Zlotu nie wypije ani kropli alkoholu!

 

:> 

Odnośnik do komentarza

Eh ten dylemat: wstawiać serduszka Maniakowi, Gackowi i innym, czy "haha" Ingentingowi, ladowi i spółce - zanim się wyczerpie dzienny limit. Rzadkość jako podstawa wszelkiego ekonomicznego działania (co ignorują wszelkie teorie nierynkowe) działa nawet w przydzielaniu reakcji na CMF ;) .

 

Własnie zrobiłem i ojebałem wegański gyros. Smaczny!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Vami napisał:

Eh ten dylemat: wstawiać serduszka Maniakowi, Gackowi i innym, czy "haha" Ingentingowi, ladowi i spółce - zanim się wyczerpie dzienny limit. Rzadkość jako podstawa wszelkiego ekonomicznego działania (co ignorują wszelkie teorie nierynkowe) działa nawet w przydzielaniu reakcji na CMF ;) .

Zainwestuj minimalne 0,01 gr w CMF i bedziesz mial zniesiony limit - moim zdaniem cena jest adekwatna do mozliwosci.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szanuje Twoje prawo do zachowania sprzecznego z Twoim partykularnym interesem w celu zachowania integralnosci pogladow.

 

Suchar: jaki bedzie najwyzszy stopien wojskowy w prywatnych armiach w czasach panowania anarchokapitalizmu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akapitan.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

Jednak Polonia lepsza by była. Ten kwik kiboli Legii, że "MISZCZA KUPUJO TO SIE NIE LICZY" byłby słyszalny od Tatr po Bałtyk :)

Ten kwik jest tak wielki, że nawet teraz go słyszę jak dobiega z równoległego wszechświata ;) 

Ja nie jestem stereotypowym kibicem Legii, ale mnie by cieszyla jakas rywalizacja w stolicy :-k

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gacek napisał:

Oba te argumenty łatwo skontrować tym, do czego akurat zupełnym przypadkiem się nie odniosłeś, czyli kwestią pewnej umowy społecznej.

nie odniosłem się, ponieważ uważam, że nie ma to żadnego wpływu na dyskusję. Umowa społeczna istnieje i podobnie jak socjaliści uważają, że ta umowa społeczna jest niewłaściwa bo powinno się bogatym zabierać więcej, tak ja uważam, że jest niewłaściwa, bo powinno się zabierać mniej. Samego faktu istnienia takiej umowy społecznej nie negowałem.

 

41 minut temu, Gacek napisał:

Skoro zresztą akceptujesz podatki, to - jak w tym dowcipie:

Cytat

- oddałaby się Pani za 1000zł?
- jak śmiesz chamie? Co ty sobie wyobrażasz?
- a za 10000zł?
- tak po cichu, jakby Pan tak zrobił żeby się nikt nie dowiedział i byłby Pan delikatny to oddałabym się.
- a za 10zł?
- co?? Pan myśli że jestem dziwką?
- kim pani jest to ja już wiem, teraz się targuję

- zgadzasz się z tym, że ktoś wie lepiej, co zrobić z Twoimi pieniędzmi, teraz możemy tylko ponegocjować o jakiej kwocie mówimy ;) 

 

Uważam, że istnieje pewne minimum, bez którego współczesna cywilizacja się nie obejdzie, bo nie wierzę w obraz świata Vamiego. Uważam, że bez policji, armii i kilku innych struktur albo po prostu nastanie anarchia, albo będziemy mówić po rosyjsku.

 

46 minut temu, Gacek napisał:

A jak to:

Godzinę temu, Man_iac napisał:

Nie jestem całkowitym przeciwnikiem podatków.

ma się do tego

1 godzinę temu, Man_iac napisał:

Odbierać komuś pieniądze tłumacząc jego dobrem. Idealnie do tego przykładu pasuje żart, że "jak socjalista chce Twojego dobra to dobrze je schowaj". 

? ;)

Są rzeczy na świecie, na które po prostu musimy się zrzucić i tyle. Jak pisałeś wyżej - to ta część aktualnej umowy społecznej, z którą się zgadzam. Jest też część, z którą się nie zgadzam - głównie ta redystrybucyjna. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...