Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hajd napisał:

Koledzy, rzuccie kilkoma tytulami fajnych dokumentow z Netflixa/HBO GO - chetnie cos sportowego (ale to nie jest warunek konieczny) i filmy, nie seriale. Dzisiaj mam idealny dzien do nadrabiania takich zaleglosci

Sportowe to "Ice Guardians" o enforcerach w NHL, niestety potwornie koślawo przetłumaczone (no i wypadałoby lubić hokej ;) ) niesportowe to "Tajemnice czarnych dziur" o, cóż, czarnych dziurach, ale fenomenalnie wyjaśnione i zrobione, i "LA92" o zamieszkach w Los Angeles po pobiciu przez policję Rodney'a Kinga.

"Senna" wcześniej wspominany doskonały.

 

Niestety nie film, ale miniserial "Maradona w Meksyku", w miarę nowy i potencjalnie może być niezły, no bo tematyka dosko. 7 odcinków po 30-35 minut.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

@Gacek, można jakoś sprawdzić, którzy sędziowie są za reformami PiS, a którzy nie? Bo miałem zajęcia z jedną panią sędzią w seminarium i zastanawiam się, po której jest stronie :-k 

Ponad wszelką wątpliwość - nie przychodzi mi do głowy taka metoda.

Jest jednak kilka metod pozwalających zyskać bardzo silne przekonanie:

- Metoda statystyczna - 99% sędziów jest przeciw "reformom" PiS, więc jeśli ta sędzia nie ma jakiś incydentów na miarę Pawłowicz i nie robi kariery politycznej to jest raczej przeciw;

- Metoda awansowa - sprawdzić, czy zanotowała awans po 2016 - ale tu muszę uczciwie dodać, że trzeba znać środowisko by mieć pewność, bo obok awansów kuriozalnych są awanse ludzi zwyczajnie uczciwych, którym czas na awans miał nieszczęście przypaść na czas mroku i pogardy;

- Można też sprawdzić, czy nie kandydowała do Izby Dyscyplinarnej, jeśli tak, to szansa na bycie za "reformami" PiS jest dużo większa (acz kandydowało też paru osób takich jak mój były wykładowca, którzy chcieli być tymi uczciwymi wśród bandytów);

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gacek napisał:

Ponad wszelką wątpliwość - nie przychodzi mi do głowy taka metoda.

Jest jednak kilka metod pozwalających zyskać bardzo silne przekonanie:

- Metoda statystyczna - 99% sędziów jest przeciw "reformom" PiS, więc jeśli ta sędzia nie ma jakiś incydentów na miarę Pawłowicz i nie robi kariery politycznej to jest raczej przeciw;

- Metoda awansowa - sprawdzić, czy zanotowała awans po 2016 - ale tu muszę uczciwie dodać, że trzeba znać środowisko by mieć pewność, bo obok awansów kuriozalnych są awanse ludzi zwyczajnie uczciwych, którym czas na awans miał nieszczęście przypaść na czas mroku i pogardy;

- Można też sprawdzić, czy nie kandydowała do Izby Dyscyplinarnej, jeśli tak, to szansa na bycie za "reformami" PiS jest dużo większa (acz kandydowało też paru osób takich jak mój były wykładowca, którzy chcieli być tymi uczciwymi wśród bandytów);

 
Dzięki, znalazłem jedynie, że ją przyjęli do izby dyscyplinarnej w Białymstoku bez jej zgody i wiedzy i napisała list, że sobie tego nie życzy, więc daje to nadzieję na to, że jest po dobrej stronie :) 

Odnośnik do komentarza

Syn. W 19 wygenerował się Waldemar, a w 20 Mariusz - w Goteborgu. Techniczne zero, ale szybki. Ciągnę go za sobą, ćwiczy z pierwszą drużyną i mentoring ostry od najlepszych. Mam nadzieję, że kiedyś zagra w Ekstraklasie. Waldek w 2019 najwyżej zaszedł (poza moimi klubami) do Serie C i niemieckiej Regionalligi.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Meler napisał:

Czy antynatalizm polegnie w starciu z FMem? ;)


Przecież to wspiera antynatalizm: jak mu tęsknota za dzieckiem się włączy, to uruchamia takie tamagoczi (które w dodatku jest absolutnie posłuszne tatusiowi) i voila! Problem solved. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...