Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Vami napisał:

Szkalowanie kościoła św. Grety to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność.

 

Statolatria Kinasa jest tak głęboka, że w jej otchłani nie rozróżnia wspólnoty dobrowolnej od przymusowej. Nie ma dla państwistów różnicy pomiędzy dajmy na to rodziną, którą zakładasz, a gangiem zboczeńców, który cię więzi i gwałci przez lata.

Przeciez obecne wspolnoty panstwowe nie sa przymusowe, bo alternatywa jest seasteading. Co Cie przed tym powstrzymuje, Vami?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Vami said:

Szkalowanie kościoła św. Grety to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność.

 

Statolatria Kinasa jest tak głęboka, że w jej otchłani nie rozróżnia wspólnoty dobrowolnej od przymusowej. Nie ma dla państwistów różnicy pomiędzy dajmy na to rodziną, którą zakładasz, a gangiem zboczeńców, który cię więzi i gwałci przez lata.

a, czyli w akapie będzie można sobie dobrowolnie wybrać matkę, ojca i rodzeństwo? sorry, nie wiedziałem

 

a co do ostatniego zdania, owszem, widzę zasadniczą różnicę

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2020 o 21:22, Misiek napisał:
W dniu 16.01.2020 o 20:07, ajerkoniak napisał:

 

No i spoko. CDP przekładało wieśka i wyszło fajno, a może mniej crunchu dla pracowników.

Na mniejszy crunch to bym nie liczył...

 

Tak jak podejrzewałem :) Sezon wakacyjny mają z głowy :(

Cytat

Premiera wrześniowa oznacza natomiast, że wszyscy pracownicy firmy będą na najwyższych obrotach pracować w sezonie wakacyjnym. Tego, że czeka ich wytężona praca, nikt nie ukrywa. Nie pozostawia wątpliwości co do tego odpowiedź na pytanie o to, czy od programistów i artystów będzie się oczekiwało crunchu:

Do pewnego stopnia, tak, jeśli mam być szczery. Usiłujemy – na tyle, na ile to możliwe – ograniczać crunch, natomiast jesteśmy obecnie na ostatniej prostej. Staramy się zachować umiar, ale niestety takie są realia – wyjaśnia w rozmowie z udziałowcami Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt

 

więcej

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj na Netflixie "Rejs" (nie pierwszy raz ma się rozumieć) i byłem zaskoczony tym jak ten film jest aktualny obecnie (od czasów rządów PiS wręcz przerażająco aktualny). Oto mamy:

- kapitana statku, debila który nie ma pojęcia co dzieje się na jego statku i dokąd właściwie płynie

- "głupiego kaowca" który wali nas w dupę i udaje, że to nie on

i inżyniera Mamonia:

mamo%C5%84.jpg

 

A dziś w rodziną byłem na obiedzie w restauracji Baczewskich. Jedzenie pyszne, choć np. po zamówieniu polędwicy okazało się, że nie ma. Nie jedzcie tam samochodem - niemal pół godziny szukałem miejsca do zaparkowania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, schizzm napisał:

Az się jakoś lepiej robi, jak się czyta takie posty :

ale to znaczy, że co? :P normalnie jeszcze do tego bym dołożył jakieś piwkowanie, ale do końca badań (jeszcze przyszły tydzień) nie ruszam tego typu gadżetów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...