Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Vami napisał:

Molinari:

https://www.panarchy.org/molinari/security.html

 

Rothbard:

https://mises.org/library/property-rights-and-theory-contracts

 

Jak nie stać cię na jedzenie, to również. Czy to oznacza, że trzeba innym zabrać, żebyś ty miał co jeść? Uważam, że nie. Nic nie usprawiedliwia grabieży. Tym się różni wolnościowiec od komucha. Musisz sam zapracować na jedzenie, dom i inne rzeczy. Nikt nie ma obowiązku cię utrzymywać, a twierdzenie inaczej jest dla mnie moralnie obrzydliwe.

Jaki profit z dogmatycznej wolności miałby nieszczęśnik urodzony w rodzinie analfabetów pracujących na produkcji, których nie będzie stać na jego edukację?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Jaki profit z dogmatycznej wolności miałby nieszczęśnik urodzony w rodzinie analfabetów pracujących na produkcji, których nie będzie stać na jego edukację?

 

Zarobi 5 razy więcej niż absolwent kulturoznawstwa. Fetyszyzacja wykształcenia jest typowa dla lewicy z wielkich ośrodków (nie mam na myśli Ciebie, a np. Śpiewaka, który właśnie narzekał, że syn fizola zostaje najczęściej fizolem). Tymczasem mój znajomy na produkcji zarabia 7,5 na rękę. Żałuję w takich momentach, że poszedłem na studia.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Vami napisał:

 

Zarobi 5 razy więcej niż absolwent kulturoznawstwa. Fetyszyzacja wykształcenia jest typowa dla lewicy z wielkich ośrodków (nie mam na myśli Ciebie, a np. Śpiewaka, który właśnie narzekał, że syn fizola zostaje najczęściej fizolem). Tymczasem mój znajomy na produkcji zarabia 7,5 na rękę. Żałuję w takich momentach, że poszedłem na studia.

Ale kto Ci zabrania być fizolem po studiach ;)

 

Mój trener na siłowni skończył... informatykę. W sensie ma dyplom, ale woli być trenerem.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Vami napisał:

Przecież to nie jest wolność od władzy, tylko zmiana źródła jej stanowienia. Z państwa na prywatne sądy i najsilniejsze PAO. Znakomicie się to sprawdziło w ZEDE w Hondurasie, gdzie władze przejęły zwyczajne mafie, które miały za nic własność i konstytucyjne prawa tubylców.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Ciekawe, bo odeszli od tej przezabawnej formuły i poprzedni sezon znowu miał bardzo dobrą oglądalność. Za to Grand Tour (całe szczęście) się kończy, Clarkson niestety nie.

Najlepiej ogladany odcinek serii 27 mial ogladalnosc nizsza niz najgorzej ogladane odcinki serii 21 i 22. Fajnie, ze odbili z zenujacego poziomu 2-3 milionow za LeBlanca, ale swietowac 4,8 majac w pamieci regularne 6-7...

Odnośnik do komentarza

Podziwiam wasza determinacje w dyskusjach z Vamim, przeciez jemu nie przeszkadza jesli ludzie masowo umieraliby pod plotem (a przy okazji byla epidemia chorob zakaznych, bo przymus szczepien = komunizm), tak dlugo jak mialby ta swoja "wolnosc". Nie chodzi o to czy ten system dziala lepiej niz inne i czy ma jakikolwiek sens.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, verlee napisał:

Nie wiedziałem, że na forum siedzi sam Peter Thiel :keke: 

Przypuszczam, że wiesz, ale i tak napiszę ;) że chodziło mi o koszty transakcyjne w znaczeniu teorii ekonomii.

 

Relevant XKCD:

 

Efficiency

Teraz, kuab napisał:

Podziwiam wasza determinacje w dyskusjach z Vamim, przeciez jemu nie przeszkadza jesli ludzie masowo umieraliby pod plotem (a przy okazji byla epidemia chorob zakaznych, bo przymus szczepien = komunizm), tak dlugo jak mialby ta swoja "wolnosc". Nie chodzi o to czy ten system dziala lepiej niz inne i czy ma jakikolwiek sens.

Wiesz, piątek wieczór jest ;)

 

Poza tym rozmowa z Vamim nie jest tak irytująca jak z pewnym innym userem. No i pisze krótkie zdania a nie epistoły, więc nie trzeba wiele czytać :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie posty Vamiego są cenne, bo w życiu bym nie myslal, ze można mieć aż tak skrajnie utopijne poglądy, gdzie jedynym absolutem jest Wolność, a każde odchyły to komunizm ;) Poglądy, które całkowicie ignorują historię i naturę ludzką. Także to cenna nauka :) 

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, SZk napisał:

Najlepiej ogladany odcinek serii 27 mial ogladalnosc nizsza niz najgorzej ogladane odcinki serii 21 i 22. Fajnie, ze odbili z zenujacego poziomu 2-3 milionow za LeBlanca, ale swietowac 4,8 majac w pamieci regularne 6-7...

 

Pytanie na ile to odchodzenie też od telewizji, bo choć Amazon nie podawał oficjalnych to wycieki mówiły o okolicy 1,5mln - 2mln. Czy ogólnie ktoś jeszcze notuje taką oglądalność? Seriale to chyba świętują jak mają 2/3 miliony oidp :-k

Odnośnik do komentarza

Ale pomysł, że własność bez państwa nie istnieje to jednak postmarksizm jest, który za pewnik uznawał, iż przed rewolucją neolityczną z całą pewnością wspólnota pierwotna panowała. To w oczywisty sposób ignoruje wpływ np. religii, zwyczaju czy myślenia magicznego na postrzeganie własności. I tak, wtedy człowiek zazwyczaj nie posiadał _ziemi_ czy innych _nieruchomości_ (zapewne), ale wyłącznie dlatego, że pojęcie własności nie wyewoluowało jeszcze wtedy w te rejony. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Pytanie na ile to odchodzenie też od telewizji, bo choć Amazon nie podawał oficjalnych to wycieki mówiły o okolicy 1,5mln - 2mln. Czy ogólnie ktoś jeszcze notuje taką oglądalność? Seriale to chyba świętują jak mają 2/3 miliony oidp :-k

Odchodzenie od telewizji to w duzej mierze zaklinaniorzeczywistosciowe pierdolenie, wciaz zasiegowo jest to przepotezne medium, mimo kolejnych rokow mobile, artykulow o braku telewizora u milenialsow etc.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SZk napisał:

Odchodzenie od telewizji to w duzej mierze zaklinaniorzeczywistosciowe pierdolenie, wciaz zasiegowo jest to przepotezne medium, mimo kolejnych rokow mobile, artykulow o braku telewizora u milenialsow etc.

 

Czy ja wiem. Grupy wiekowe 25-34 dzielą już procentowo oglądanie TV ze streamingiem mniej więcej 50/50. Wiadomo, starsze pokolenia co innego, ale chyba jednak gdzieś ta oglądalność spada :-k

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Ale ciezka marynia :_eek:

 

Jestem na Bali, jutro relaks i kapanko w baseniku, teraz przed snem mysle sobie - zrelaksuje sie i poczytam Marynie. A tu taki chuj :roll:

 

odpale sobie family guy'a, to bardziej na moim poziomie.

Może lepiej odpal słownik z zasadami stawiania apostrofów!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...